از روز شنبه وجود دارد هشت آمریکایی تیم های لیگ های ذکر شده در بیس بال شانس ارائه شده توسط ویلیام هیل که تا به حال 6 به 1 و یا بهتر شانس را به نفع خود بدست آورد. برای یانکی ها ضروری ترین بازیکن — یکی که از دست دادن زیاد خواهد صدمه دیده خود را بدست آورد-عنوان شانس — است Gleyber تورس. دیگر هفت:

فرشتگان: Shohei Ohtani

مایک ماهی قزل آلا است که در رشته ” بهترین بازیکن. اما Ohtani به لس آنجلس یک فرصت به یک ace plus تعیین شده hitter وظیفه با یک .500 ضربه زنی در صد.

یک: مارکوس Semien

اوکلند افزایش می یابد با بسیاری از تعویض قطعات اما سمت چپ آن زمین زیر کشت — Semien و سوم baseman مت Chapman — درخشان بازیکنان. با سر اشاره می رود به Semien برای ضروری در حالی که بازی بیشتر در موقعیت مهم است.

Astros: جاستین Verlander

با Gerrit کول رفته و لنس McCullers جونیور بازگشت گم شده و پس از یک فصل زیر تامی جان عمل جراحی 2019 AL Cy جوان برنده تر می شود حیاتی است. Verlander شفا است از مارس کشاله ران عمل جراحی است.

سرخپوستان: Francisco, Lindor

و تیک تاک ساعت است در چه مدت کلیولند در حال برگزاری بر روی آن بهترین بازیکن شدن است گران تر می شود و یک عامل آزاد پس از فصل آینده است.

اشعه: Austin مراتع

پاسخ درست است هیچ کس چون هیچ باشگاه با این نسخهها کار سخت تر نمی شود مدیون به یک فرد است. اما برای یک تیم با بسیاری از تعویض تهاجمی قطعات مراتع دارای بالاترین سقف به عنوان توهین آمیز مجری.

دوقلوها: تیلور راجرز

بسیار وجود دارد صف عمق که مینه سوتا می تواند مقاومت در برابر هر گونه از دست دادن. چرخش رو عمیق تر با هومر بیلی Rich Hill و Kenta Maeda پیوستن خوزه بریوس جیک Odorizzi و مایکل پیندا (در حال حاضر به حالت تعلیق). راجرز اگر چه ممکن است بهترین و نزدیک شما هرگز از شنیده می شود.

White Sox: لوکاس Giolito

او به عنوان یک آس سال گذشته و حتی با دالاس Keuchel امضا جوراب سفید به اندازه کافی نیست با کیفیت چرخش عمق زندگی بدون شماره 1 ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de