نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio دختر دستگیر شد در منهتن تظاهرات شنبه شب منابع اجرای قانون گفت: پست در روز یکشنبه.

کیار د Blasio, 25, گرفته شده است به بازداشت حدود 10:30 p. m. پلیس پس از اعلام غیر قانونی مجمع در 12th خیابان برادوی و در پایین منهتن منابع گفت.

“که واقعی بود, کانون, ماشین پلیس شد سوخته شدن مردم پرتاب شد و فریاد مبارزه با پلیس است. وجود دارد هزاران نفر از مردم در آن منطقه در آن زمان” این منبع گفت.

او به 181 East End خیابان به عنوان آدرس در غیر این صورت شناخته شده به عنوان Gracie عمارت شهردار شرق فوقانی جانبی اقامت.

دستگیری آمد و حدود یک ساعت قبل از Hizzoner گفت: معترضان از آن زمان به “رفتن به خانه.”

“ما درک و احترام به همه تظاهرات مسالمت آمیز اما در حال حاضر وقت آن است برای مردم را به رفتن به خانه” de Blasio گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در 11:30 p. m. در NYC مدیریت اضطراری ستاد در مرکز شهر بروکلین.

“اگر شما رفت مسالمت آمیز به یک نقطه مورد نیاز برای تغییر شما شنیده شده است و تغییر در این شهرستان است. من بدون شک در مورد آن است. از آن زمان به خانه بروم بنابراین همه ما می تواند به جلو حرکت کند.”

روز یکشنبه شهردار اعلام کرد که آنارشیست آشوبگران با “صریح دستور کار خشونت” را مشترک تصمیم گرفتند پلیس-خشونت تظاهرات برای تخریب.

“این است که تعداد کمی از مردم است. آن است که به خوبی سازمان یافته حتی اگر بسیاری از مردم در ارتباط با جنبش آنارشیستی” de Blasio گفت: در شهرستان سالن کنفرانس مطبوعاتی از خارج اپورتونيست او متهم در حال حاضر در سراسر کشور تظاهرات نوظهور به هرج و مرج.

“برخی از خارج از شهرها است. برخی از آنها از داخل شهر. برخی از این محله که در آن تظاهرات برگزار. برخی از آنها نه” او ادامه داد: بدون شرح که در آن interlopers بودند از.

این گزارش در ابتدا در ظاهر NYPost.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de