فروشگاه اپل در سیدنی استرالیا است.

خبرگزاری بلومبرگ

اپل گزارش شده است که به تأخیر انداختن سقوط راه اندازی رویداد برای آن دسته بعدی از اپل به “حالت دوم نیمی از ماه اکتبر.”

فن آوری های غول پیکر مجبور شد به عقب راندن آن سنتی سپتامبر سخنرانی با توجه به تولید تاخیر ناشی از کوروناویروس با توجه به فن آوری وبلاگ. اپل در حال حاضر در مسیر انتشار 5G اپل فقط در زمان برای همه مهم فصل تعطیلات, ژاپنی, اپل, وبلاگ Mac Otakara گزارش شده است.

اپل AAPL -4.55% انتظار می رود که اعلام چهار جدید اپل در رویداد سقوط با 5G مدل ضربه زدن فروشگاه تا ماه نوامبر در حالی که پایین تر پایان LTE گوشی در دسترس خواهد بود به مشتریان در مدت کوتاهی پس از keynote با توجه به این وبلاگ.

اکتبر تاریخ است که در خط با گزارش قبلی که آیفون 12 خط مواجه تاخیر به دلیل “عملی مانع” ناشی از کوروناویروس.

اپل به طور معمول می فرستد مهندسین عقب و جلو از دفاتر خود به آن کارخانه ها در چین برای نهایی کردن طرح در سرب تا محصول آزادی است. اما coronavirus مستندات led Apple برای محدود کردن کارمند سفر به باغ زمستان از بیماری در ماه های اخیر.

تمام گوشی های جدید انتظار می رود از ویژگی های بالا پایان نمایش OLED اما اپل شایعه شده بود از جمله تعریف آداپتور برق و یا هدفون در جعبه.

صفحه نمایش OLED بیشتر قدرت کارآمد تر از خود ال سی دی همتایان و می توانید صفحه نمایش تیره تر و رنگ های روشن تر. آن را برای اولین بار معرفی OLED با آیفون X و قبلا متعلق به آن را تنها برای مدل های گران تر.

چهار جدید اپل را در سه اندازه صفحه نمایش های مختلف — تاسیس 6.1 اینچی و 6.7 اینچ صفحه نمایش و همچنین به عنوان یک کوچکتر 5.4 اینچ صفحه نمایش.

این گزارش در اصل منتشر شد در NYPost.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de