اگر چه ما در حال پرسیدن سوال اشتباه با کانو رابینسون? نه جایی که او باید بت در متس صف? اما اگر او باید بت در متس صف?

Hall of Famers مانند کارلتون Fisk, سام برنج واگنر Honus و کارل Yastrzemski حال کردن فصل در سن پیشرفته و سپس بازگشت به چندین بالا پایان فصل است. همان درست است برای دیگری Hall of Famer دیو Winfield که از دست رفته خود را در سن 37 فصل پس از بازگشت از عمل جراحی و سپس طی چهار سال آینده تا به حال یک OPS-به علاوه از 122 (100 متوسط است بنابراین 122 نشان دهنده 22 درصد بهتر از MLB میانگین مقاطعه در لیگ و ورزشگاه).

این کلاس شما به دنبال در با کانو یک سالن از شهرت در سطح بازیکنی که تا به حال بد فصل در سن پیشرفته (96 OPS-به علاوه او در سن 36 کمپین) و کسی که متس نیاز به گزاف گویی نه فقط برای یک فصل است اما بسیاری از او امضا شده است از طریق 2023.

اما شما همچنین می توانید پیدا کردن مقدار زیادی از ستاره-بازیکنان سطح که یک بار آنها واقعا هرگز رو به بالا. بیایید نگاهی به دو پایه دوم معاصران از کانو:

یک سال پس از کانو به پایان رسید دوم در AL Rookie از سال, رای گیری, Ian Kinsler به پایان رسید هفتم در سال 2006 و از آنجا از طریق 2016, Kinsler تا به حال 111 OPS-plus. در سن و سال او-35 فصل Kinsler کاهش یافت و به 92 OPS-plus و آن را بدتر از وجود دارد تا زمانی که بازنشسته شد و پس از فصل گذشته بی اثر از پوسته های خود را یک بار پرستاره نخست.

کریگ Biggio تصادفا در سال 2000 (93 OPS-به علاوه در سن 34), بازگشت پس از آن تا به حال زیر متوسط در فصل 2002-03. آستروس دوم به پایان رسید و برگشتی دو فصل آن; در سال 2003 آنها را از دست داده NL مرکزی با یک بازی. Biggio گذشته چهار فصل در عملیات-plus بودند 105, 104, 84 و 71. اما هوستون نگه داشته بازی Biggio به عنوان یک به طور منظم برای کمک به او را به 3000 بازدید احساس تعهد مادام العمر Astro و فن های مورد علاقه حتی بعد از مهارت های خود را و دیگر موجه چنین مداوم در خفاش.

اگر کانو را انجام فیسک یا Yaz یا Winfield چه وفاداری محافظت از او را در هر روز صف?

این متس به عنوان یک سازمان نیست که روابط را به کانو که 2,570 بازدید به می خواهید برای کمک به او را به سمت 3,000 نقطه عطف (فراتر از که مایل به قرار دادن طرفداران در غرفه شاید برای تعقیب). او Cooperstown مورد تیره به دلیل 2018 تعلیق پس از آزمایش مثبت برای یک ماده ممنوع. اما متس مدیر کل و مدیر قطعا سهام در baseman دوم که تیم و تاریخچه نیست.

کانو و ادوین دیاز نمایندگی برودی ون Wagenen بزرگترین حرکت و قمار به عنوان GM, کسب اواز یا موسیقی دو نفری که انجام ضعیف در سال 2019 به طور عمده برای Jarred Kelenic که پدید آمده است به عنوان نخبگان چشم انداز با Mariners. در کانو لوئیس Rojas تا به حال یک مدافع قدرتمند برای ظهور خود را به مدیر. Rojas آمار کانو سوم در هر دو مترو بهار بازی ها بیش از آخر هفته و سوء ظن است که او را بت جمعه مقابل آتلانتا مایک Soroka در فصل به طور منظم باز کن.

این متس اگر چه در باید برنده وضعیت. هیچ کس نباید احساس کنند که بیش از جنرال موتورز و مدیر آنجا تقریبا قطعا یک مالک جدید بعد از این فصل است. ممکن است هیچ کار حمایت می کند. برنده هر چند که مطمئن کمک کند.

پس چگونه ون Wagenen/Rojas چوب با کانو در سه سوراخ است كه در Kinsler/Biggio? و آنها فقط چوب با کانو در صف اگر خود را در خفاش ها بهتر خواهد بود در خدمت رفتن در جای دیگر?

ارسال متس سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

اگر Jed زن lowrie همیشه سالم و به اندازه کافی به بازی که تبدیل شدن به بیشتر قابل سوال است. حتی اگر زن lowrie هرگز باعث می شود آن را به عقب می کند بهترین ملاقات کلی صف باید J. D. Davis, در, سوم, جف مک نیل در دوم Yoenis Cespedes دهینگ و براندون Nimmo و مایکل Conforto طرفین جیک Marisnick در خود? این همه آسان تر می شود اگر کانو بازگشت به حرفه هنجارها و قرار نیست ون Wagenen و Rojas در نقطه.

هنوز هم چه متس چهره با کانو غیر معمول نیست. تیم همیشه نیاز به ارزیابی اگر بد سال توسط سی چیزی کهنه یک سال بد بود یا آغاز پایان ؟ مدیران به شما خواهد گفت انتقال این نوع از بازیکن منظم نقش است که در میان سخت ترین تکالیف آنها صورت به خصوص اگر وجود دارد روابط قوی بین مدیر و بازیکن و/یا بازیکن و تیم.

فکر می کنم در مورد جو Girardi داشتن به جرگه پوسادا روزانه خود را از ابتلا به مسئولیت بیش از فصل 2010-11. توسط 2012, Girardi شد ساخت انتقال دور از الکس رودریگز و علامت Teixeira به یک جوان انتخاب بهتر برای ضربه سوم. که کانو رابینسون.

وجود دارد یک دایره زندگی را به بازی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de