عزیز Moneyist,

من یک دانشجوی تمام وقت و من 50 سال است. من فارغ التحصیل در دسامبر سال 2020 و حفظ 4.0 معدل بنابراین من کار سخت برای رسیدن به موفقیت تحصیلی. با توجه به دستیابی به چنین علمی دلاوری های من محدود به ساعت کار در طول سال 2019 و ترکیب درآمد $13,000.

من از همسرم جدا شده همسر شارون چهار سال پیش. او به ارث برده بازنشستگی به ارزش $172,000 به عنوان یک نتیجه از مرگ نابهنگام از شوهر سابق. شارون در اوکلاهما زندگی می کند و من زندگی می کنند در آرکانزاس است. شارون تا به حال یک قمار موضوع و خسته از این همه درآمد در طول سال 2019 فصل مالیات.

من هرگز از این پول به غیر از کیک تولد یک هدیه و یک شب در کازینو است که او را به من داد به عنوان بخشی از تولد من در حال حاضر. آن را به توجه من در ماه نوامبر که پول خود را رفته بود. من خوشحال نیست اما از آن است که پول خود را و او را با آن زندگی می کنند.

مربوط به: “من شگفت زده است که من دریافت نکرده اند پرداخت من’: دریافت محرک بررسی کنید ؟

به کمک او من در زمینه مشترک اظهارنامه مالیاتی.

اگر چه ما از هم جدا هستند ما دوستان خوبی هستند و من سعی کنید به نگاه کردن به او را در هر راه که من می توانم. ما در زمینه فوریه و مدت کوتاهی پس از آن همه گیر رسید. او حقوق بازنشستگی به ارزش $171,000 دیگر درآمد جمعا به مبلغ 21,000 او برنده قمار از $29,000 و حقوق و دستمزد سالانه از $13,000 ما را بیش از این آستانه برای دریافت هر گونه مراقبت در عمل کمک.

در کمک به شارون, من به پایان رسید تا گرفتن پیچ. وجود دارد هر گونه شکایت من می توانید فایل برای به دست آوردن $1,200 من اعتقاد دارم که من بدهکار? اگر چنین است, چگونه می توانم ؟ همچنین ما دست دوم محرک اگر وجود دارد باید یکی باشد ؟

من از کار به عنوان از آوریل و با توجه به بحران اقتصادی سراسر کشور شغل پراکنده هستند به حداقل می گویند. من امیدوارم که برای به دست آوردن کار در دانشگاه این سقوط در کار/برنامه مطالعه, اما آن را نمی خواهد تا اوت اگر ما مجاز در محوطه دانشگاه.

پیشنهاد این است که در این زمان که مدرسه را سرگیری عملیات عادی این سقوط اما همه ما می دانیم که چگونه به طور ناگهانی این تغییر می تواند. به بالا از آن همه خاموش, درآمد من خواهد بود حتی کمتر از $13,000 این سال و شارون خواهد بود کمتر از $20,000.

آقای پسر خوب

جناب آقای خوب

گاهی اوقات من در سراسر یک “سوزن بر روی وینیل” لحظه ای در نامه زمانی که موسیقی به طور ناگهانی متوقف می شود و وجود متعال screech از فولاد در برابر رکورد. معمولا لحظه ای که بسیار مهم است به مشکل و راه حل این است که به طور مستقیم مربوط به مشکل مالی و عاطفی موضوع که امیدوارم برای کمک به اطمینان حاصل شود که شما همان اشتباه دوباره. گاهی اوقات به نظر می رسد مانند ما در حال برخورد با یک کاملا مجزا اما پس از آن ما پیدا کردن که پس از آن چالش ها در واقع همان “سوزن بر روی وینیل” لحظه اتفاق می افتد دوباره و دوباره و دوباره.

در اینجا بود که لحظه ای: “اگر چه ما از هم جدا هستند ما دوستان خوبی هستند و من سعی کنید به نگاه کردن به او را در هر راه که من می توانم.” خود را از همسر جدا شده است یک مشکل قمار و شما swooped و به او کمک کرد ، آیا همسر شما آن را درک? او احتمال زیاد هم ساخته شده و شما احساس می کنید مانند یک پسر خوب و لذت بخش. به علاوه این درست است! شما یک پسر خوب. اما تقدیر این است که گاهی اوقات مانند آب نبات پنبه. طعم آن شیرین است, اما آن را به سرعت از بین می رود و برگ های یک فرد مهم طعم و مزه در دهان شما است که ما نمی تواند شناسایی. که زمانی که ما متوجه است که قدردانی — مانند آب نبات پنبه — ارزان است.

شما نمی توانید پیچ. که یک خطای اساسی در تفکر خود و تفسیر خود را از مراقبت عمل می کنند. شما پانک می خواهم خودتان دوست من. آن را به تصمیم گیری فایل به طور مشترک و در نتیجه آن مسئولیت خود را. شما نمی توانید پیچ با مراقبت عمل می کنند یا نه. محرک بررسی است که به طور موثر یک اعتبار مالیاتی خود را در سال 2020 درآمد-اظهارنامه مالیاتی بنابراین شما باید تمام 2021. درست است شما نمی خواهد خود را دریافت چک(ص) در این سال, اما شما باید از دست دادن را در خود محرک به طور کامل. اگر فایل خود را در سال 2020 اظهارنامه مالیاتی به عنوان یک filer سال آینده شما به احتمال زیاد برای دریافت اعتبار مالیاتی(s) که در آن زمان.

مرتبط با:من و خانواده من تحریم Chick-fil-A بر حمایت خود از ضد تجاوز باعث می شود — در حال حاضر آنها ‘مانند’ آن را در Facebook و رفتن وجود دارد برای ناهار

در حال حاضر به “اخلاق و آداب” بخشی از سوال شما. این سختتر ، شارون ساخته شده اشتباه است. شما در زمان سقوط. یک مشکل مشترک است که یک مشکل نصف راست? اگر تنها زندگی conundrums ریاضیات و دولت اقتصادی و پرداخت مشغول به کار است که می خواهم. هنگامی که راه حل آدرس علائم به جای علت یک مشکل مشترک است که اغلب یک مشکل دو برابر و سه برابر و چهار برابر شده است. آن را حفظ خواهد دوباره اتفاق می افتد دوست من تا زمانی که همسر خود را می پردازد منبع از اعتیاد به قمار فرض کنید یکی دیگر از اعتیاد می کند تا موسیقی پاپ جایگزین این یکی.

چند بار که هر یک از ما پرتاب دست ما و گریه به آسمانها “من فقط در تلاش برای انجام کار درست!” که به اندازه کافی نیست. ما نیز باید از خود بپرسیم: “چرا من آن را انجام دهید؟” هیچ کس برنده است. همسر خود را برنده نیست: شما را فعال کنید او را به قمار یکی دیگر از روز. شما برنده نیست: شما می توانید از دریافت $1,200 در زمانی که شما به وضوح به آن نیاز به پرداخت صورتحساب خود را. پس چرا نمی شما کمک کند ؟ چرا آیا شما محافظت می کند ؟ شاید شما می توانید بگویید این داستان بوجود امدن همدردی از دوستان و خانواده که می توانید با تکان دادن سر خود را و می گویند: “یک بار دیگر او انجام شود او اشتباه است.”

آن را به خوبی به مردم کمک کند. این چیزی است که ما انجام دهد. اما وجود دارد یک خط که شما می توانید در قرعه کشی با همسر خود در آینده است. وجود دارد یک درس با ارزش را برای شما در اینجا — و ارزش آن را دارد یک جهنم از بسیاری بیش از $1,200.

شما می توانید ایمیل Moneyist با هر گونه مالی و اخلاقی, سوالات مربوط به کروناویروس در qfottrell@marketwatch.com

می خواهید به عنوان خوانده شده بیشتر است ؟ دنبال کوئنتین Fottrell در توییترو جزئیات بیشتر از ستون ها در اینجا

آیا می خواهید به ثبت نام برای هشدار ایمیل زمانی که یک جدید Moneyist ستون منتشر شده است? اگر پس از کلیک بر روی این لینک.

سلام MarketWatchers. اتمام Moneyist خصوصی Facebook FB +0.30% گروهی که در آن ما به دنبال پاسخ به زندگی thorniest مسائل مربوط به پول. خوانندگان نوشتن برای من با تمام انواع از مشکلات. ارسال سوالات خود را به من بگویید چه شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد و یا وزن در آخرین Moneyist ستون.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de