در این سال بوده است واقعی خرد کردن برای Luckin قهوه LK +36.04% سرمایه گذاران.

در یک نقطه تنها سرمایه برگزار شد $367 میلیون دلار در سهام منجر به تمام صندوق های تامینی تحت پوشش خودی میمون. DSAM شرکای بود $146.2 میلیون ارزش است. ملوین سرمایه رنسانس فناوری و Tybourne سرمایه نیز صعودی در این شرکت با توجه به یاهو مالی.

تا زمانی که سهام بود که در حال حاضر پایین 89 درصد در سال در حال تجاری خود را متوقف بازگشت در ماه آوریل میان رسیدگی به مالی سوء و زیان احساس شد دور و گسترده.

اما یکی از سرمایه گذاران خرده فروشی با PG-13 ق نام گرفت به خصوص دردناک رسید.

بله StopFapForeverکه ادعا می شود یک 28 ساله, ایتالیایی, مشترک, خود, وحشیانه, بازار اشتباه با دسته در WallStreetBets. او ظاهرا او رفت و همه در Luckin خود را از دست داده و کل پس انداز زندگی در این فرآیند است. “در حال حاضر من شکست af,” او نوشت: ارسال این تصویر از قتل عام:

پاسخ بالا متناسب با تم کلی بی رحم, خطر, در آغوش ق در گروه: “شما هنوز هم بیش از $12k چپ دوباره فردا و پایان کار” lehacf نوشت.

هنگامی که فشرده توسط اراذل و اوباش به همین دلیل او را غرق همه که پول به چنین بدیهی است که ناقص موقعیت در ژانویه StopFapForeverکه می گوید او هنوز هم اجرا می شود دو کسب و کار است که باید اجازه می دهد او را به جبران ضرر و زیان در عرض چند سال انجام بهترین خود را به توضیح نیست.

“قبل از آن بود تاج مستند و تقلب” او گفت:. “هیچ کس نمی دانست در آن زمان. آن رفت و از 17 به 51 در 2 ماه از نوامبر تا ژانویه. می تواند فقط رفتن به جای منفجر شود.”

پس از گرفتن چکش یک شبه او به اشتراک گذاشته گران درس او آموخته است. “من میخوام فقط در سرمایه گذاری Etf طلا و اوراق قرضه برای بقیه از من امیدوارم اما کاملا بی فایده زندگی,” او گفت:.

برای آنچه در آن ارزش خود را Luckin موقعیت لذت می برد دو رقمی به دست آوردن چهار جلسه زیر میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +3.15% S&P 500 SPX +2.62% و تکنولوژی-سنگین نزدک کامپوزیت COMP +2.06% به سبز نشد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de