آمریکایی های سیاه و سفید دو برابر احتمال دارد به مرگ از COVID-19 در امریکا است. و همه گیر نیز ممکن است هزینه های بسیاری از آنها خانه های خود را.

گزارش های اخیر از موسسه شهری است که تجزیه و تحلیل سرشماری بررسی داده ها نشان داد که نزدیک به یک در چهار سیاه و لاتین اجاره پرداخت نمی کند و یا معوق اجاره خود را در ماه مه در مقایسه با فقط 14 درصد از سفید مستاجرها. و این مشکل به زودی ممکن است بدتر: نزدیک به نیمی از سیاه پوست و لاتین اجاره ابراز نگرانی در مورد اینکه قادر به پرداخت اجاره خود را در ماه ژوئن.

مردم از رنگ ها در مقایسه با آمریکایی ها هستند به طور نامتناسبی بیشتر احتمال دارد برای برگزاری یک با دستمزد کم کار یا یک کار است که نمی توان از راه دور.

“سیاه و لاتین مردم شده اند سخت ترین ضربه stay-در-خانه سفارشات و دیگر مکان های عمومی-بهداشت اقدامات در جای خود قرار داده به سرعت گسترش COVID-19 به دلیل میراث شغلی تبعیض” شهری موسسه معاون مالی مسکن سیاست Alanna McCargo و عضو ارشد جزایر گرین نوشت: در گزارش اخیر.

آفریقایی-آمریکایی ها هستند احتمال بیشتری برای زندگی در پرجمعیت مسکن مانند یک آپارتمان ساختمان با فضاهای جمعی قرار داده است که ساکنان در معرض خطر بالاتری از ابتلا به ویروس.

“اخراج مرتبط با COVID-19 به صورت سیاه و لاتین کارگران نیز بیشتر به احتمال زیاد منجر به مسکن بی ثباتی به عنوان آنها در حال حاضر گزارش نرخ بالاتر از مالی ناامنی و کاهش پس انداز از قرعه کشی به آب و شوک های اقتصادی قبل از بحران آغاز شد” محققان اضافه شده است.

مسکن شرایط را برای آمریکایی های سیاه و سفید نیز آنها را بیشتر در معرض ابتلا کروناویروس که باعث COVID-19. تنها 54.5 درصد از آفریقایی-آمریکایی خانوار زندگی می کنند در خانه های تک خانواری با توجه به یک گزارش از موسسه سیاست اقتصادی در مقایسه با 74.5 درصد از سفید خانوار.

آفریقایی-آمریکایی ها هستند احتمال بیشتری برای زندگی در پرجمعیت مسکن مانند یک ساختمان آپارتمان. آن ساختمان ها به احتمال زیاد باید فضاهای جمعی است که درجه بالایی از ترافیک پا قرار دادن ساکنان در معرض خطر بالاتری از ابتلا به ویروس.

مسائل نیز بدتر برای مالکان از سفید خود را ، بیست و هشت درصد از مالکان پرداخت نمی کند و یا معوق پرداخت وام مسکن خود را در ماه مه در مقایسه با فقط 9 درصد از سفید مالکان موسسه شهری گزارش شده است.

“اسکان اضطراری ترین مضرات مردم رنگ” دایان Yentel, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ملی کم درآمد مسکن ائتلاف ملی غیر انتفاعی متعهد به گسترش مسکن مقرون به صرفه برای خانواده های کم درآمد آمریکایی نوشت: در یادداشت.

“بدون متمرکز عمل در انتظار سونامی اخراج و بی خانمانی را به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار, سیاه و قهوه ای مردم” Yentel نوشت.

‘بدون متمرکز عمل در انتظار سونامی اخراج و بی خانمانی را به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار, سیاه و قهوه ای ،

— دایان Yentel, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ملی کم درآمد مسکن ائتلاف

سیاه مالکیت خانه در حال حاضر نشدم که از سفید آمریکایی است. در 2019 در نرخ مالکیت خانه در میان آمریکایی های سیاه و سفید بود و فقط 42.9% کمترین میزان در دو دهه و پایین تر از نرخ سفید آسیایی و اسپانیایی آمریکایی. آفریقایی-آمریکایی ها نیز به طور قابل توجهی بیشتر احتمال دارد به کم درآمد اجاره.

اما تحقیقات نشان می دهد که ناگهانی اقتصادی و بلایای طبیعی می تواند اثر مخربی ایجاد حتی برجسته تر و نابرابری در مسکن بر اساس نژاد.

“عدالت خانه باعث می شود تا یک مقدار نامتناسبی از کلی ارزش خالص سیاه و اسپانیایی خانوار و آنها را کمتر دارایی های مایع و کاهش بازنشستگی و پس انداز سنتی,” محققان در موسسه شهری نوشت: در گزارش جداگانه ای که دوشنبه منتشر شد. “این نشان می دهد که مردم رنگ به احتمال زیاد به مشکل بیشتر دوره نقاهت بعد از یک شوک اقتصادی رنج شدید از دست دادن ثروت و بهبود کندتر.”

حتی قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس تهدید به ریشه کن کردن سیاه و سفید آمریکایی ها از خانه های خود را, آنها در حال حاضر با آن مواجه بازار مسکن مشخص شده توسط نابرابری که آیا آنها مستاجرها و یا صاحبخانه.

مردم از رنگ ها در سراسر ایالات متحده همچنان به احساس اثرات نژادپرستانه “redlining” سیاست های مسکن, مسئله ای است که آمد تا در طول دموکراتیک بحث ریاست جمهوری در اوایل این سال است.

افزایش بازده در مالکیت خانه برای خانواده ها می تواند در کاهش نژادی شکاف ثروت با خانواده 16 درصد.

Redlining اشاره به محرومیت از خدمات مالی به محله به طور معمول جمعیتی از مردم از رنگ. به طور خاص فدرال وام مسکن بانک مدیره و صاحبان خانه وام شرکت را به خود جلب کرد رنگ-کد نقشه است که تعیین چگونه مخاطره آمیز آن را برای وام دهندگان به سرچشمه وام مسکن در محله های مختلف در سراسر کشور است. خطرناک ترین محله های مشخص شد و کسانی که در محله تمایل به عمدتا سیاه و سفید.

عمل مشترک در سراسر نیمه اول قرن 20 بود اما رسما غیر قانونی از طریق یک سری از مصوبات در 1960s و 1970s. بسیاری از امریکا بزرگترین شهرستانها به خصوص در بخش شمالی از کشور باقی می ماند به شدت تفکیک شده با نژاد یا قومیت منعکس کننده اثرات طولانی مدت از این عمل.

و گزارش های اخیر نشان داده است که نژادپرستانه مسکن شیوه ادامه با وجود اینکه رسما غیر قانونی است. اخیر تحقیقات توسط Newsday کشف شواهدی وجود دارد که بسیاری از عوامل واقعی املاک و در لانگ آیلند n. y. هدایت مشتریان به محله های خود را بر اساس نژاد و قومیت. و یک تجزیه و تحلیل از 61 مناطق مترو با فاش کردن اخبار نیز نشان می دهد این عمل هنوز هم وجود دارد.

قیمت خانه در redlined محله هرگز به طور کامل بهبود

در محله است که یک بار redlined قیمت خانه هنوز در پایین به این روز است. یک 2018 مطالعه از Zillow ZG, +1.41% متوجه شد که خانه ای واقع در یک منطقه داده می شود “خطرناک” امتیاز در دهه 1930 است که هنوز هم تنها به ارزش 85 درصد از ارزش متوسط یک خانه در نزدیکی غیر redlined محله.

به این منظور نامزد انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن خواستار مقررات جدید در املاک و مستغلات ارزیابی صنعت برای کمک به سیاه و Latinx مالکان است.

اختلاف قیمت خانه کمک کرده و به نژادی شکاف ثروت به دلیل سیاه مالکان در این جوامع دیده نمی شود ثروت خود را به آن گره خورده است تا در خانه های خود را رشد می کنند تا آنجا که خود را سفید ، 2015 گزارش از سیاست سازمان دموی و موسسه دارایی ها و سیاست های اجتماعی در دانشگاه برندایس در بر داشت که افزایش بازده در مالکیت خانه برای خانواده ها می تواند در کاهش شکاف ثروت با خانواده های بیش از $17,000 یا 16 درصد است.

مردم رنگ تر و زمان گرفتن وام مسکن

آفریقایی-آمریکایی ها را تا 13 درصد از جمعیت این کشور را, اما آنها تنها با دریافت 6 درصد از وام های مسکن که نشات گرفته بودند در سال 2016 با توجه به MarketWatch تحلیل رهن خانه افشای عمل داده است که نشان می دهد که وام دهندگان خدمت هستند.

پس از بحران مالی سال 2008 بسیاری از وام دهندگان وام مسکن برقرار دقیق تر الزامات مورد نیاز برای وام گیرندگان بالقوه در بخش, به پایبندی به قوانین جدید که ایجاد شد برای دفع یک آینده مالی سقوط. اما به عنوان یک نتیجه از این سیاست کمتر سیاه و لاتین متقاضیان وام مسکن تصویب شد بدین معنی که یک زمان سخت تر به خرید خانه. این کمک به کاهش نرخ مالکیت خانه به خصوص در میان آمریکایی های سیاه و سفید.

پس از coronavirus همه گیر شروع به وام دهندگان وام مسکن را سخت تر از استانداردهای خود را حتی بیشتر نیاز به نمره های اعتباری بالاتر و دقیق تر اشتغال در چک. که می تواند آن را حتی سخت تر برای آفریقایی-آمریکایی برای پیوستن به صفوف از مالکان در سراسر کشور.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net