تیز افزایش در اشتغال ایالات متحده در ماه مه نشان می دهد که اقتصاد در حال حاضر شروع به دوباره بجای اول برگشتن و به معنی فدرال رزرو نگه نمی, آن سیاست نرخ بهره صفر در سال گفت: Brian Bethune یک اقتصاددان در دانشگاه تافتز.

“من فکر می کنم فدرال رزرو خواهد شد نگه داشتن نرخ وجوه فدرال در صفر پایین تر محدود برای حداقل یکی دیگر از محله های قدیمی و سپس آنها در حال رفتن به یک ورود مجدد مشکل” Bethune گفت.

وزارت کار گزارش داد تعجب به دست آوردن از 2.5 میلیون شغل در ماه مه و کاهش بیکاری به 13.3% با اداره آمار نیروی کار اذعان است که نرخ بیکاری شده اند که سه درصد بالاتر بود و خانواده داده شده است دقیق ثبت شده است.

در حال حاضر فدرال رزرو خواهد نشستن تنگ و ادامه خرید اوراق قرضه برنامه Bethune گفت.

اقتصاددانان در Jefferies به توافق رسیدند.

“داده ها را تغییر ندهید انتظار ما برای فدرال رزرو در هفته آینده. ما انتظار داریم که کمیته برای حفظ یک حامی کاهش نرخ بهره تن و نگه داشتن برنامۀ تزریق پول به اقتصاد باز در حال حاضر” گفت: Aneta Markowska یک اقتصاددان در Jefferies.

“من فکر نمی کنم وجود دارد در حال رفتن به هر گونه شکلک و یا گره در این مرحله در مورد ساخت هر گونه تغییرات. آنها بیشتر در خطر آماده به برخی از شتاب نرخ تورم” Bethune گفت.

او گفت: رکود از coronavirus همه گیر به طول انجامید تنها سه ماه و حتی ممکن است به طور رسمی با برچسب رکود است.

فدرال ریزرو سیاست گذاران خواهد شد و دیدار هفته آینده با رئیس بانک فدرال جروم پاول برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه در ساعت 2:30 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا. فدرال رزرو همچنین انتظار می رود به انتشار اولین پیش بینی های اقتصادی پس از coronavirus همه گیر مجبور اقتصاد به تعطیل در اواسط ماه مارس.

در مارس سیاست بیانیه فدرال رزرو گفت: این امر نگه داشتن نرخ بهره صفر “تا زمانی که آن را با اعتماد به نفس است که اقتصاد دارای اب و هوای حوادث اخیر است و در مسیر رسیدن به حداکثر خود اشتغال و ثبات قیمت ها اهداف است.”

بانک مرکزی مطرح تنظیمات خاص شرایط اقتصادی به ملاقات قبل از آن حرکت می کند سیاست نرخ بهره بالاتر است. قبل از این تعجب ممکن است کار, گزارش, تغذیه مقامات پیشنهاد کرد که تصمیم گیری نهایی در این شرایط می تواند صبر کنید تا بعد از این سال.

جیم o’sullivan ارشد ایالات متحده ماکرو استراتژیست در TD اوراق بهادار گفت: او فکر پاول “شروع می شود شاخص های بازار برای تصویب به جلو هدایت در صندوق های رای به حداقل تورم شاید به عنوان بالا به عنوان 2.5%.” اما تغذیه نمی خواهد با عجله به تغییر زبان در بیانیه ای در روز چهارشنبه ،

تام Graff سر از درآمد ثابت در قهوه ای مشورتی گفت: تغذیه انتخاب خواهد شد نه به منظور بالا بردن هدف خود نرخ بهره تا زمانی که نرخ بیکاری پایین است در 4% منطقه از 13.3 درصد ثبت شده است.

Bethune گفت که او انتظار دارد که بانک فدرال را بدون هیچ تغییری در آن جلسه در هفته آینده و به ادامه خرید خود را از وزارت خزانه داری ایالات متحده بدهی و وام مسکن مورد حمایت و دارایی برای چند ماه.

“حدس من این است که برنامۀ تزریق پول به اقتصاد را اجرا خواهد کرد برای یکی دیگر از چند ماه و شاید آنها اضافه خواهد شد یکی دیگر از $1 تریلیون دلار یا بیشتر به ترازنامه,” او گفت:.

پس از آن نقطه فدرال رزرو آغاز خواهد شد به نظر پیاده روی نرخ, او گفت:. “من حدس می زنم در این نقطه است که ژانویه 2021.”

معامله گران در تغذیه-بودجه آتی بازار فکر می کنم فدرال رزرو برگزار خواهد شد نرخ ثابت برای خود افق پیش بینی است که می رود از طریق مارس آینده.

رابرت Brusca: اقتصاددان ارشد فائو در اقتصاد هشدار داد سرمایه گذاران به فکر اقتصاد در حال رشد سریع است. “پیام این است که [اقتصاد] در حال انجام است بهتر از انتظار می رود زودتر از انتظار می رود,” او گفت:.

سهام افزایش یافت و پس از این شغل ها اطلاعات wqere منتشر شد. S&P 500 شاخص SPX +2.62% بسته 81.5 امتیاز در 3,193.93 و میانگین صنعتی داو جونز افزایش یافت 829 امتیاز به بالای 27,000 برای اولین بار پس از فوریه. عملکرد وزارت خزانه داری خود را گسترش داد, صعود, با 10 سال خزانه توجه به عملکرد TMUBMUSD10Y, 0.901% تا 6 واحد در 0.889%.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de