واشنگتن – برای نزدیک به دو سال ده ها تن از سیاستمداران غیر سیاستمداران به طور یکسان ملاقات با رای دهندگان برگزار شد جمع آوری اعانه و اختصاصی بسیاری از زندگی خود را در تلاش برای حزب خود را نامزد.

در حال حاضر ما 100 روز از کلی انتخابات و دو نامزد باقی می ماند.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک نامزد و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را در ماه نوامبر. در سال گذشته بایدن به رقابت با یکی از بزرگترین و متنوع ترین دموکراتیک در زمینه تاریخچه و غلبه شروع کند در رای گیری اولیه متحده در نهایت به ضرب و شتم همه آنها را. مغلوب ساختن پیشی جستن به حال خود گشتند پیشنهاد به چالش کشیده شده توسط یک استیضاح محاکمه و جهانی همه گیر در حالی که همچنین شاهد طولانی-شات نامزدها سعی کنید برای متقاعد کردن جمهوری خواهان که آنها انتخاب بهتر برای حزب.

در اینجا برخی از لحظات کردم که ما به جایی که ما در حال حاضر و آنچه شما باید به دنبال به جلو به:

مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه

در اواخر 2019, مغلوب ساختن پیشی جستن در انتظار استیضاح دادگاه تحت پوشش خبری ترک صاحب نظران و رای دهندگان هر دو تعجب که آیا آن خواهد صدمه دیده و یا کمک به رئیس جمهور انتخاب مجدد تلاش.

مجلس نمایندگان تصویب دو فقره استیضاح در برابر تهمت به اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره در ماه دسامبر. اما او در ادامه به تبرئه از اتهامات عنوان شده توسط سنا در اوایل ژانویه سال 2020 است.

در میان محاکمه دموکرات ها هنوز مبارزات انتخاباتی خود را برای ریاست جمهوری اولیه.

100 روز: آنچه که می تواند لرزش در انتخابات خانه کشش ؟ در اینجا 5 امکانات

چندین نامزد در زمان هدف رئیس جمهور برای مسدود کردن کلید مقامات کاخ سفید از صحبت کردن با قانونگذاران پیش از تر و تمیز. و برنامه ریزی از محاکمه فقط قبل از اینکه برای اولین بار در کشور آیووا قفقاز ناشی از مسائل برای نامزدها سنسور. برنی ساندرز سناتور الیزابت وارن و ctq بودند که در حال اجرا برای رئیس جمهور و نیز هیئت منصفه در استیضاح محاکمه. آنها گاهی اوقات خود را صرف روز در سی و رهبری را به کمپین حوادث در جای دیگر در شب.

اما دادگاه به نمایش گذاشت جمهوریخواه حزب وحدت به عنوان تقریبا تمام سناتور جمهوریخواه ادامه داد: برای حمایت از رئیس جمهور و رای به تبرئه او از اتهامات عنوان شده علیه. مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب به نام اتهام و محاکمه یک “شکار ساحره” به نگه داشتن او را از بودن رای.

قدرت و نفوذ رای دهندگان از رنگ

دیده می شود توسط بسیاری به عنوان ستون فقرات حزب دموکرات رای دهندگان از رنگ خم سیاسی خود را عضلانی در اوایل اولیه.

سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg شروع قوی در رای گیری اولیه متحده بیش از انتظارات در آیووا و نیوهمشایر. اما در سراسر اولیه فصل Buttigieg تلاش برای به دست آوردن کشش با سیاه پوست و لاتین رای دهندگان. به عنوان مبارزات انتخاباتی رهبری به نوادا که قابل توجه لاتین جمعیت و کارولینای جنوبی با یک جمعیت بسیاری از کارشناسان پیش بینی است که او را به مبارزه است.

صاحب نظران حق داشتند.

سناتور. برنی ساندرز برنده نوادا توسط یک حاشیه بزرگ با بایدن در دور دوم به دنبال Buttigeig. ساندرز اعتبار بسیار از پیروزی خود را برای حمایت از رای دهندگان لاتین.

در کارولینای جنوبی چهارم دولت به رای بایدن انتخاباتی احیا شد توسط یک فوران چاه نفت پیروزی است. پیروزی خود را نسبت به حمایت او از رای دهندگان. مدت کوتاهی پس از بایدن بزرگ برنده چندین انتخابات ریاست جمهوری رقیب از جمله Buttigieg و Klobuchar که او نیز تلاش می کند با حمایت از رای دهندگان از رنگ کاهش یافته است.

طول اولیه رای دهندگان از رنگ تثبیت نقش خود را در ساختن یا شکستن یک نامزد ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی. ساندرز در ادامه به برگزاری قدرتمند با Latino رای دهندگان که به او کمک کرد تا برنده شدن در این ایالت کالیفرنیا و کشورهای دیگر در غرب مانند کلرادو. اما بایدن حمایت در میان رای دهندگان سیاه همراه با دیگر کلید رای گیری بلوک مانند و حومه رای دهندگان کمک منجنیق او را به نامزدی.

مترقی دموکرات در مقابل وزش دموکرات نبرد

پس ساندرز’ افزایش 2016 دموکراتیک اولیه این انتخابات آورده افزایش تمرکز تدریجی جناح و حزب.

ساندرز که مستقل است و شناسایی به عنوان یک سوسیالیست دموکراتیک ایجاد یک زیر بیشتر رای دهندگان جوان که حمایت خود را از امضای مدیکر برای همه پلت فرم و همچنین به عنوان تماس های خود را به صورت رایگان تحصیل در کالج ها و اهداف خود برای مبارزه با تغییر آب و هوا.

زمانی که او تصمیم گرفت به اجرا برای رئيس جمهور دوباره در سال 2020 بحث از این که آیا این کشور و دموکرات ها آماده بودند برای مترقی نامزد به سر آمد و یک بار دیگر. ساندرز و همچنین وارن هر دو زد در مواضع مترقی بودند و در یک نقطه خاموش کردن در پیشرو دموکراتیک زمینه پیش از رای گیری اولیه متحده است.

‘Wake up call’: گروه برجسته هشدار بایدن کمپین که آن را در حال سقوط کوتاه در کمک رسانی به زنان از رنگ

بایدن همراه با Buttigeig و Klobuchar به جای فرار مبارزات انتخاباتی خود را در یک راه جذاب به میانه دموکرات. تقسیم شد و بیشتر آشکار طول اولیه بحث که در آن بخش های زیادی بودند تحت سلطه بحث مراقبت های بهداشتی.

تقسیم شد و حتی بیشتر در فوکوس پس زمینه winnowed فقط ساندرز و بایدن. دو نفر از نامزدها حتی تا به حال یک فرصت برای بحث در یک پس زمینه پاک کردن.

تا سه شنبه در مارس 3, ساندرز به عنوان حزب سوسیالیست قرار دادن در بالا و دو در چندین اولیه رای گیری متحده و قرار دادن به سوال که آیا آمریکایی ها واقعا بیشتر بود در هیئت مدیره با یک پیشرو نامزد شده است.

هنگامی که بایدن شد آخرین وزش ایستاده او تثبیت حمایت از میانه رو که در سمت چپ این مسابقه و شروع به دندانه دار کردن اولیه برنده است. ساندرز کاهش یافته است در اوایل ماه آوریل.

با وجود این بحث بین این دو گروه دموکرات طول اولیه هر دو بایدن و ساندرز باید از کار با هم برای ایجاد یک پلت فرم است که می تواند درخواست تجدید نظر به هر دو گروه.

بایدن و مغلوب ساختن پیشی جستن بیماری همه گیر کوروناویروس پاسخ

کمپین کاملا طرح میتوانست با افزایش بیماری همه گیر کوروناویروس در اوایل سال 2020 است. این است که یکی از بزرگترین نقاط از مشاجره بین هر دو بایدن و مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن در اواخر ماه ژانویه کاهش نگرانی بیش ویروس. در Jan. 24 رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: “ما آن را کاملا تحت کنترل” است و آن را “رفتن به فقط خوب است.” اما Jan. 29 کاخ سفید ایجاد کرده coronavirus نیروی کار و اعلام کردند که مسدود کردن سفر از چین فقط یک روز پس از نیروی کار تشکیل شد.

او اعلام اضطراری ملی در تاریخ 13 مارس و دو روز بعد توصیه می شود دستورالعمل از مراکز کنترل بیماری به نام “15 روز برای جلوگیری از گسترش’ که تشویق اجتماعی فاصله. در آن زمان بسیاری از کشورها اجرا stay-at-home سفارشات با هزاران نفر از کسب و کار بسته شدن و یا ارائه خدمات محدود. بیکاری در میان آمریکایی ها بالاترین رکورد به عنوان بسیاری از سراسر کشور خود را از دست داده است.

بایدن بوده است سریع به کنتراست خود را در برابر رئیس جمهور آزاد کردن طرح خود در مورد آنچه باید انجام شود برای مبارزه با ویروس ها و کمک به اقتصاد است. پس از همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز و ایستادن در رای گیری در برابر بایدن کرد.

بیش از نیمی از آمریکایی ها از رد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رئیس جمهور علاوه بر دست زدن به او از coronavirus همه گیر بر اساس یک نظرسنجی از دموکراسی صندوق + UCLA Nationscape پروژه از اواسط ماه جولای. Coronavirus پاسخ و اقدامات هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و بایدن در حال انتظار برای تسلط نهایی 100 روز از مبارزات انتخاباتی.

جورج فلوید مرگ و تظاهرات علیه نژادپرستی نظاممند

جورج فلوید, سیاه, مینه سوتا, مرد آغاز یک جنبش پس از مرگ او ثبت شد در یک ویدیو نشان دادن مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین زانو در Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت.

فلوید از مرگ برانگیخته در سراسر کشور تظاهرات خواستار عدالت و همچنین به عنوان درخشان نور در نژادپرستی نظاممند. مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل به یک نقطه از خشم در میان معترضان با انتقاد از رئيس جمهور در پاسخ به Floyd مرگ و تظاهرات. مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها با انتقاد از معترضان به ویژه پس از تظاهرات تفویض به خشونت است. تهمت نیز محکوم کرد یکی از کلیدی سیاست از معترضان: defunding پلیس.

که همچنین تبدیل شدن به یک نقطه از انتقاد علیه بایدن در میان جوانان مترقی و جوان, سیاه و رای دهندگان. معترضین خواستار قانونگذاران به reallocate بودجه از ادارات پلیس به خدمات اجتماعی. بایدن گفت پشتیبانی نمی کند defunding پلیس.

‘زمان گذشته’: اوباما و بایدن به آدرس تعصب نژادی در پلیس در تصویری مقایسه با مغلوب ساختن پیشی جستن

بایدن در تلاش است به برجسته کردن رابطه و سابقه با رای دهندگان. بایدن در دیدار با فلوید خانواده پیش از تشییع جنازه او در هوستون که در آن فلوید در اصل از. تهمت نیست دیدار با خانواده اما به طور خلاصه صحبت از طریق تلفن با آنها. پس ارتفاع تظاهرات بایدن نیز منتشر شد قصد دارد به اختصاص بودجه به برنامه های اجتماعی و منتشر کرده است قصد دارد برای کمک به آمریکایی های سیاه و سفید و دیگر مردم از رنگ.

به حرکت ادامه داده و با تمرکز بر گرفتن عدالت برای بسیاری از مردان و زنان سیاه که فوت کرده اند در بازداشت پلیس و یا به دلیل دخالت پلیس مانند Breonna تیلور و الیاس McClain. جنبش intersectional حمایت از نه تنها آمریکایی های سیاه و سفید, اما سفید و دیگر اقوام و گروه های نژادی است. سوالات مطرح شده توسط این جنبش و مسائل معترضان در حال مبارزه هستند انتظار می رود به یک موضوع کلیدی در 100 روز.

و در اینجا چیزی است که انتظار می رود در آینده 100 روز

رک و پوست کنده زیادی می تواند تغییر در سه ماه.

اما به طور سنتی در لحظات کلیدی در فینال 100 روز از انتخابات ریاست جمهوری است که تاثیر رای دهندگان views: هر یک از طرفین کنوانسیون بحث بین دو نامزد ریاست جمهوری و کاملا احتمالا اکتبر سورپرایز.

این انتخابات منحصر به فرد است که این کشور نیز وضعیتی وخیم از این بیماری همه گیر در سراسر کشور و ناآرامی های پس از فلوید مرگ است.

معمولی حزب کنوانسیون که زرق و برق دار امور است که کار برای تولید به اندازه پوشش رسانه ای به عنوان ممکن است برای نامزد خواهد شد تا حد زیادی در فرد است.

کنگره عبادی: ترقی خواهان نامزدها از رنگ و خواه خارج از نت ابتدایی برنده

سه بحث ریاست جمهوری تنظیم شده بین تهمت و بایدن به عنوان معاون ریاست جمهوری بحث بین پنس و بایدن را در حال اجرا همسر که هنوز اعلام نشده است. بحث خواهد شد و به احتمال زیاد تمرکز بر روی هر یک از دیگر توانایی اداره کشور به عنوان برگ برنده بارها مورد سوال بایدن را حدت و معاون سابق رئیس جمهور در انتقاد از رئیس جمهور ،

علاوه بر این بایدن معاون ریاست جمهوری انتخاب می تواند لرزش تا مسابقه. بایدن متعهد است برای چیدن یک زن به عنوان همسر در حال اجرا است و اشاره کرد که او در نظر دارد چهار زن سیاه و سفید اما نه به نام که. صرف نظر از این که او بخواهد از آن خواهد شد یک تاریخی انتخاب به عنوان تنها دو زن جرالدین فرارو در سال 1984 و سارا پیلین در سال 2008 انتخاب شده است به عنوان یک همسر در حال اجرا برای دو حزب عمده.

رای دهندگان نیز به احتمال زیاد در مواجهه با پرسش از چگونگی رای با خیال راحت اگر این بیماری همه گیر در ادامه بدون یک واکسن. اگر چه برخی از کشورها گسترش یافته غایب رای گیری و رای گیری الکترونیکی سیستم های اولیه آن معلوم نیست چه سیستم در محل برای انتخابات عمومی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de