اکثر آمریکایی ها به احتمال زیاد پذیرفته شده است که این بیماری همه گیر کوروناویروس را در پاییز امسال بسیار متفاوت از سال های گذشته با بسیاری انتظار خود را از خانه به محل کار و یادگیری زمانی که سال تحصیلی شروع می شود.

بیش از 6 از 10 آمریکایی (61%) گفت: این احتمال وجود دارد آنها را از صفحه اصلی کار این سقوط و 56 درصد گفته بعید است که آنها مشغول به کار بود از دفتر خود را با توجه به هریس نظرسنجی نظرسنجی از 1,970 بزرگسالان ایالات متحده از ماه جولای 18-19.

خانه موفق تنها جایی که در آن کار انجام شده است به احتمال زیاد خواهد شد توپی از یادگیری ، دو سوم (66%) از آمریکایی ها گفت: آنها انتظار نداریم که بچه های خود را خواهد شد در مدرسه این سقوط و به جای آن را به دوره های آنلاین از صفحه اصلی.

مزایای شما در حال کوچک شدن: چگونه بیکار آمریکایی ها مقابله خواهد کرد و بدون اضافی $600

‘خرید تعطیلات متفاوت خواهد بود’: Walmart می گوید این را حفظ خواهد کرد فروشگاه های بسته این شکرگزاری

و به طور کلی اقامت نزدیک به خانه به نظر می رسد این طرح به عنوان COVID-19 بحران به چهارمین ماه در آمریکا بیشتر انتظار نداریم که به سفر در هر زمان به زودی با 82% گفت: بعید است آنها سفر خواهد کرد در طول روز کار تعطیل. سه چهارم (74%) گفت: بعید است که آنها را در سفر برای تعطیلات زمستانی ،

حتی بیشتر (79%) گفت: آن را بعید است که آنها را در یک هواپیما در این پاییز. سه چهارم (74%) می گویند که آنها اصلا قصد اقامت در یک هتل در این سقوط هر دو.

همچنین در حاشیه با توجه به همه گیر: هالووین و شاید همه کسانی که قفسه های پر از کیسه های سرگرم کننده-حجم آب نبات. تنها 27 درصد از پاسخ دهندگان طرح را به بچه های خود را فوت و فن یا درمان این سال است.

نظرسنجی: اکثر آمریکایی ها باور نمی NFL یا کالج فوتبال برگزار خواهد شد در این سال

بررسی يافته های پژوهش نشان می دهد که “احساس پذیرش است که” این خواهد بود که یک ماراتن است نه یک با حداکثر سرعت دویدن’ در راه است در سراسر آمریکا گفت:” هریس نظرسنجی مدیر جان Gerzema. “و اکثر گفتن, شاید این است که 80 درصد از آمریکایی ها پیش بینی موج دوم COVID حتی به عنوان ما نبرد این یکی.”

افزایش اخیر در coronavirus موارد در بسیاری از کشورهای در سراسر ایالات متحده منتقل شده نظرات خود را در مورد اقدامات صورت گرفته برای کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس حتی با رئیس جمهور تهمت ارسال دوشنبه در توییتر که “بسیاری از مردم می گویند که آن را وطن پرست به پوشیدن ماسک صورت زمانی که شما نمی توانید به لحاظ اجتماعی فاصله است.”

پوشیدن ماسک در مکان تبدیل به یک flashpoint اما بیشتر تصمیم گرفته اند آن را بهتر است به آنها را می پوشند. سه چهارم (75%) از افراد مورد مطالعه گفتند که به احتمال زیاد در حال حاضر به پوشیدن یک ماسک و اجتماعی فاصله نسبت به ماه گذشته نظرسنجی ها یافت می شود.

این اتفاق می افتد در همان زمان بسیاری از خرده فروشان باید تصمیم گرفتند به موضوع خود به خود ایجاب میکند که مشتریان پوشیدن چهره پوشانده اند. Walmart, باشگاه سام CVS و Walgreens شروع نیاز به ماسک صورت در فروشگاه های سراسر کشور در این هفته. و در هفته آینده, شرقی, فروشنده, شرکت مادر of Winn-Dixie BI-LO و Harveys سوپر مارکت ها نیز نیاز به خریداران پوشیدن ماسک; که سریع برگشت از آن طرح اولیه است که مدت کوتاهی پس از رئیس جمهور تهمت توییتی آن را “وطن پرست به پوشیدن ماسک.”

پشتیبانی برای پوشیدن ماسک در است تا به 68% از 54 درصد از اواخر ماه مارس Gerzema گفت: “این تغییر نسبت به کسانی که بی تفاوت نسبت به ماسک قبل از.” قبلا در ماه مارس یک سوم (33 درصد) در پاسخ به “نه مثبت یا منفی” در ماسک-پوشیدن اما این کاهش به 19 درصد در ماه گذشته.

اکثر آمریکایی ها (86%) گفت: آنها نیز حاضر به دنبال دستورالعمل از جمله ماسک و اجتماعی فاصله اگر آن را به معنای پایان دادن به یک مستند در یک ماه است. مسن مخاطب بیشتر احتمال دارد به توافق با سالمندان بیشتر احتمال دارد به عمل اجتماعی فاصله (96%) از افراد متعلق به نسل (89%) ژنرال Xers (87%) و Gen Z (77%). سالمندان بیشتر مایل به پوشیدن ماسک بیش از حد: 94 درصد در مقایسه با افراد متعلق به نسل (88%) ژنرال Xers (85%) a0nd Gen Z (78%).

و اکثر پاسخ دهندگان می خواهند دولت را به اتخاذ اقدامات برای کمک به جلوگیری از انتقال ویروس است. بیش از سه چهارم (77%) پشتیبانی از تصویب اجباری 14-روز قرنطينه برای مسافرانی که از کشورهای با تجدید حیات COVID-19.

دلیل اصلی افزایش در برخی از ایالت ها? یک سوم (34 درصد) می گویند دولت فرمانداران و سنن و این وضعیت در حالی که 24 درصد گفت: ساکنان کشورهای مقاومت با پوشیدن ماسک. یکی دیگر از 28 درصد گفت: این ویروس در حال کار راه خود را از طریق ایالات متحده و افزایش موارد اجتناب ناپذیر بود.

اکثر آمریکایی ها (86%) گفت: آنها نیز حاضر به دنبال دستورالعمل از جمله ماسک و اجتماعی فاصله اگر آن را به معنای پایان دادن به یک مستند در یک ماه است. مسن مخاطب بیشتر احتمال دارد به توافق با سالمندان (75-up) با احتمال بیشتری به عمل اجتماعی فاصله (96%) از افراد (سن 56-74; 89%) ژنرال Xers (سن 40-55; 87%) و Gen Z (سن 24-39; 77%). سالمندان بیشتر مایل به پوشیدن ماسک هم در 94 درصد در مقایسه با افراد متعلق به نسل (88%) ژنرال Xers (85%) و Gen Z (78%).

بیش از 4 در 10 (43 درصد) فکر می کنم زمان مرحله از این بیماری همه گیر است که تنها آغاز کار است و بزرگترین چالش این است که هنوز هم در مقابل ما نظرسنجی ها یافت می شود.

دنبال مایک اسنایدر در توییتر: @MikeSnider.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de