DES MOINES, آیووا – تنش در اعتراض به مقر پلیس در Des Moines, آیووا, یکشنبه شب به پایان رسید در غیر منتظره نشان می دهد مسالمت آمیز همبستگی خود را به عنوان ده ها تن از افسران توافق به معترضان تماس را به زانو به افتخار جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در دست پلیس مینیاپولیس.

معترضان جمع شده بودند در سراسر خیابان را از مقر پلیس و نگران بودند که پلیس به استفاده از گاز اشک آور و اسپری فلفل و شروع به ساخت دولت در 9 بعد از ظهر به وقت محلی هنگامی که Polk County را منع مجموعه در اوایل روز شنبه آغاز شد.

مدت کوتاهی قبل از 9 p. m. معترضان همه زانو زد گفتن پلیس که آنها تجلیل حافظه جورج فلوید که درگذشت در مینیاپولیس با یک افسر پلیس را به زانو سنجاق گردن او شفاعت است که او نمی تواند نفس بکشد.

معترضان پس از آن ایستاده بود تا خود را مطرح و شعار, “دست ها بالا نمی شلیک کنید.” یک فریاد زد: بورس به دنبال, با معترضان گفت که اگر افسران خواهد زانو زدن با آنها به افتخار فلوید را ترک کنند.

در خواست یک کشیش از جامعه, ارشد, Des Moines, افسران پلیس, Irvin فرانکلین و جک Kamerick زانو زد و گفت: نماز. کشیش صحبت با معترضان و افسران متقاعد معترضان برای اطمینان از افسران که آنها را ترک مسالمت آمیز اگر همه افسران زانو زد برای یک لحظه سکوت و دعا برای Floyd.

در 9:01 بعد از ظهر باقی مانده افسران زانو زد.

گروه دیگری از ماموران ضد شورش با نزدیک شدن جمعیت از شمال خواستار آنها را به پراکنده. کشیش دوباره مذاکره بین دو گروه و پس از معترضان شعار می دادند “به زانو” و برخی از آنها را تایید آنها را ترک مسالمت آمیز اگر افسران بنابراین کسانی که افسران هم زانو زد.

جمعیت تشویق می کردند پس از آن افزایش یافت و رفته بود در عرض چند دقیقه اگر چه یکی از معترضان به نام برای آنها را به بازگشت به دوشنبه “همان زمان و همان مکان است.”

رئیس پلیس: “این یک موفقیت است’

رئیس پلیس دانا Wingert شد در صحنه و ستایش اقدامات خود را ماموران و معترضان.

“آنچه که شما باید در اینجا شما باید مردان و زنان که می دانم که تفاوت بین درست و غلط و شما باید روابط اجتماعی است که احترام که” Wingert گفت. “این چیزی است که این همه مورد بود. این یک موفقیت است.”

قبل از اعتراض شروع ویلی Bradley a 33-year-old دانشگاه آیووا دانشجو گفت که او امیدوار بود برای یک اعتراض مسالمت آمیز اجازه داده است که برای برخی از گفت و گو با پلیس است.

“ما نمی نفرت پلیس ما فقط نفرت افراد است که آیا این بی معنی قتل. و من فکر می کنم که ما نیاز به نیروهای پلیس محافظت و خدمت به خصوص غیر مسلح سیاه مردان و زنان است. و من فکر می کنم که ما نیاز به گفت و گو که” او گفت:.

در یک جداگانه اعتراض نزدیکی مرل یونجه بازار حدود دو ساعت بعد از دولت تشکر. Ako Abdul-صمد در تلاش بود برای مذاکره مشابه آرایش اصرار معترضان به زانو زدن و سپس پراکنده مسالمت آمیز اگر افسران توافق به زانو زدن با آنها و می گویند نماز. که اعتراض ادامه داد: با وجود Abdul-صمد را خواست.

دنبال خبرنگاران استفان گروبر-میلر (@sgrubermiller) و رابین Opsahl (@robinlopsahl) در توییتر.

جورج فلوید ادامه اعتراضات در سراسر کشور: به روز رسانی های زنده

بیشتر: روزنامه نگاران کور, زخمی, بازداشت پوشش جورج فلوید تظاهرات در سراسر کشور

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de