تیم NFL پزشکان داده اند چراغ سبز برای اردوگاه های آموزشی.

NFLPA مدیر اجرایی DeMaurice اسمیت به خبرنگاران گفت: روز شنبه که مقامات اتحادیه برگزار تماس با تیم پزشکان که به این نظر است که آن را بی خطر است برای باز کردن اردوگاه های آموزشی با وجود “یک زن و شوهر رزرو” با توجه به NFL Network.

بازیکنان در سراسر لیگ به احتمال زیاد خواهد شد شک و تردید از نظر پزشکان تیم کارکنان. به تازگی متعدد با مشخصات بالا بازیکنان علنی خود را اعلام کرد, نگرانی های ایمنی. Texans پایان دفاعی جی جی وات نوشته شده یک لیست از سوالات هنوز به پاسخ این لیگ در توییتر و کارفرمایی ستاد پاتریک Mahomes توییتی “چیزهای دیوانه است ، این همه وقت داشتیم و اکنون ما را به این” در پاسخ به یک گزارش که بازیکنان را نظم و انضباط و اگر آنها نمی, گزارش به اردوگاه های آموزشی.

Rookies برای غول و جت تنظیم می شوند به گزارش روز سه شنبه با جانبازان با توجه به پیگیری در جولای 28.

در تماس اسمیت همچنین در مورد افزایش موارد مثبت coronavirus در بسیاری از مناطق که میزبان تیم NFL. به طور خاص وات را هوستون دیده است افزایش مداوم موارد در هفته های اخیر.

با وجود افزایش موارد در بسیاری از NFL شهرستانها تیم پزشکان “ارائه دلایل پزشکی” چرا از آن است که نظر خود را به حرکت به جلو با این فصل با توجه به اسمیت.

وی افزود: “در نگاه همه گزینه های ما” در مورد آنها احساس لیگ است نه عامل با خیال راحت. به تازگی غول نماینده اتحادیه Nate لحیم کاری توییتی “اگر NFL نیست انجام بخشی خود را برای حفظ بازیکنان سالم وجود ندارد و فوتبال. این که ساده است.”

روزانه در مقیاس گسترده ای را آزمایش بالای اتحادیه ایمنی خواسته با توجه به اسمیت.

“ما اعتقاد داریم روزانه تست مهم است به خصوص با توجه به برخی از این نقاط داغ” اسمیت گفت. “ما نمی در حال حاضر برنامه ای در تغییر آن موقعیت است.”

اسمیت و NFLPA جمهور J. C. Tretter با اشاره به پزشکان بود که برخی از رزرو در مورد پروتکل هایی است که نیاز به خطاب قبل از بازیکنان گزارش. کسانی که شامل فرکانس و پروتکل های تست quarantining به سطح شیب دار تا دوره قبل از فصل و آنچه رخ می دهد باید یک بازیکن تست مثبت چند روز قبل از یک بازی است.

“NFL باشگاه ملاقات امروز از طریق ویدئو کنفرانس و با دریافت یک به روز رسانی در آماده سازی برای سال 2020 فصل” لیگ در بیانیه ای گفت. “ما ادامه خواهد داد برای اجرای ایمنی و بهداشت پروتکل توسعه یافته به طور مشترک با NFLPA و بر اساس توصیه های پیشرو کارشناسان پزشکی از جمله نقد و بررسی توسط CDC. ما به آدرس مسائل اضافی در یک تعاونی راه است. همه تصمیم گیری خواهد شد در تلاش برای قرار دادن ما در موقعیت به بازی فصل به طور منظم و postseason منجر سوپر باول است که هدف مشترک از باشگاه و بازیکنان است.”

لیگ و NFLPA همچنین در مورد اقتصادی انشعابات از این بیماری همه گیر. لیگ می خواهم به ضربه مالی در طول دو سال آینده, برش به اندازه حقوق و دستمزد, فلیپ فلاپ, در حالی که اتحادیه پیشنهاد به کشش از دست دادن بیش از کل زندگی فعلی CBA با توجه به فوتبال حرفه ای صحبت کنید. اسمیت گفت: قطع چشمگیر به حقوق و دستمزد کلاه منجر به تعداد قابل توجهی از بازیکنان گرفتن برش در سراسر لیگ.

اتحادیه اولویت است بازیکن ایمنی و تمرکز بر تاثیر اقتصادی بعد اسمیت گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de