در واپسین’ تلاش برای پیدا کردن یک جانشین شایسته برای 41 ساله Drew Brees یکی NFL خودی فکر می کند آینده خود را کارفرمایی است که در حال حاضر در فهرست — و می تواند “یک بزرگتر Lamar جکسون.”

“هیچ پوششى او را مرد” ورزشی را Jay گلیزر گفت: از پشتیبان Taysom تپه در یک کیسه مراسلات پستی مقاله در روز چهارشنبه. “شان Payton او را دوست دارد … من فکر می کنم شان همیشه امیدوار به از بند باز کردن او در لیگ بدون هر کسی با دیدن او قبل از اینکه اما در حال حاضر ما آن را دیده ام با لامار جکسون. او بزرگتر Lamar جکسون.”

تپه بوده است تفرقه بازیکن از تیم فصل به پایان رسید در NFC وحشی-کارت دور به وایکینگ ها. در حالی که بسیاری از آنها تحت تاثیر قرار توسط این ابزار بازیکن همه کاره در موقعیت های متعدد دیگران بلافاصله مورد سوال اگر crowning او یک ستاره در آینده سیگنال-caller شد و زودرس است.

“حتی اگر ما عطا فرض که Taysom هیل بود ‘بهترین بازیکن در این زمینه که در بازی آن را یک بازی در یک نقش او هرگز نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک شروع QB” CBS Sports’ کریس برج گفت. “او خواهی بود این 30 سال و ما باید صفر شواهد او می تواند موثر رهگذر.”

اما گلیزر شده است دیرین مؤمن در تپه که وی به عنوان یک حق رای دادن کارفرمایی در ساخت و کشیده شده تشابه به جکسون حاکم NFL MVP در گذشته است.

“[قدیسین] خود را کارفرمایی آینده در این فهرست بیش از حد — که کارفرمایی خواهد بود Taysom هیل” او گفت: “گله” در Jan. 27. “Taysom آنها بر این باورند که حق رای دادن و کارفرمایی و به خصوص شما دیده ام چه Lamar جکسون شده است قادر به انجام به طوری که آنها فکر می کنند که او را در اینجا.”

New Orleans Saints quarterbacks Taysom Hill and Drew Brees
New Orleans Saints quarterbacks Taysom تپه و Drew Breesگتی ایماژ

جلوتر از سوپر باول سال 2020 هیل بود که محدود رایگان عامل در زمان آسوشیتدپرس گفت که او “قطعا” نمایش خود را به عنوان “یک حق رای دادن کارفرمایی” و به نظر می رسید مایل به ترک نیواورلئان اگر پرستاران ندارد متقابل احساسات.

پرستاران در نهایت با اعمال دور اول مناقصه در سابق undrafted عامل رایگان قبل از امضای قرارداد او را برای دو سال 21 میلیون دلار تمدید قرارداد با 16 میلیون دلار تضمین شده در ماه آوریل است. آنها همچنین امضا سابق Buccaneers کارفرمایی Jameis وینستون, 26, به یک سال $1 میلیون معامله که برخی از حدس و گمان می تواند پیشی هیل به عنوان Brees’ البدل.

“نه پوششى” گلیزر گفت. “او او را دوست دارد که بسیار به او خواهید بود ، او با کامل مربی است.”

این BYU محصول تبدیل می شود که 30 ماه اوت بود و ادعا کردن چشم پوشی توسط پرستاران در سال 2017. با توجه به ESPN مایک رس Payton مستقر تپه در 466 حرفه ای جرقه بزند که فقط 24 درصد گرفته شد در کارفرمایی. او را تکمیل کرده است فقط 7 از 15 عبور برای 169 متری صفر touchdowns و یکی رهگیری.

باقی مانده 356 جرقه بزند توزیع شد به شرح زیر است: 31 درصد در انتهای تنگ, 22 درصد از اسلات 15 درصد به عنوان یک گیرنده و 8 درصد در حال اجرا بازگشت.

“کل تیم را دوست دارد او را نه فقط شان Payton,” گلیزر گفت. “سازمان دیده بان Saints بازی. هنگامی که او در بازی با دیگر بازیکنان در حاشیه تماشای واکنش خود را. همه آنها را دریافت و در حاشیه ایستاده به تماشای او.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de