به عنوان لیگ اصلی بیس بال آغاز می شود مهم ترین آن هفته و در عین حال امید محور یک سال 2020 فصل آرام اما نه ناچیز جمع آوری صورت گرفت در فلوریدا.

برخی از 14 Tampa Bay Rays وارد Tropicana زمینه در جفت باقی ماند به دور از پنبه حلاجی شده قفس و اتاق وزن اما با این وجود در تمرین بعد از ظهر دوشنبه در زیر چشم ناظر از خود مدیر — شاید رسمی ترین گردهمایی بزرگ leaguers در خانه خود ورزشگاه از COVID-19 pandemic بازیگران فصل در شک و تردید.

این گروه شامل همه ستاره outfielder Austin مراتع shortstop ویلی Adames و جدید outfielder مانوئل مارگوت با توجه به Tampa Bay Times.

بازیکنان خود را به حال درجه حرارت بررسی می شود پس از ورود و عینک و ماسک به ورزشگاه اما می تواند آنها را حذف کنید در طول تمرین خود را. تیم بداهه تعدادی از وزنه و پلایومتریک ایستگاه برای بازیکنان که در میان گروهی که باقی مانده در تمپا منطقه پس از بهار سایت آموزش Port Charlotte, Florida بسته شد بیش از دو ماه پیش.

“آن احساس خوب است, اما آن را هنوز هم عجیب و غریب” اشعه مدیر کوین نقدی گفت: در زوم تماس با تمپا, رسانه ها, در هر ورزشی. “من نمی رفتن و دست دادن کسی یا به کسی در آغوش گرفتن. هنگامی که شما را دیده اند کسی که در آن شما احتمالا انجام این کار به طوری که عجیب و غریب بود.

“اما ما قطعا توجه به وضعیت و آنچه در خطر است. ما در حال رفتن به انجام آنچه که ما خواسته است. این یک گام در مسیر درست و خوب بود برای دیدن چهره های خندان.”

خود را MLB تیم بازی در خانه؟: یک تیم توسط تیم نگاه

سهشنبه, MLB است که انتظار می رود به گسترش اقتصادی پیشنهاد به بازیکنان امید از آغاز فصل در اوایل ماه جولای. دو طرف در حال حاضر بررسی 67-صفحه سند در مورد بهداشت, پروتکل, با بازیکنان انتظار می رود در پاسخ به این زودی.

با بهار دوم آموزش انتظار می رود برای شروع در اواسط ماه ژوئن برخی از تیم ها از افتتاح بهار امکانات و خانه ballparks موضوع اجتماعی-فاصله دستورالعمل در مناطق خود. در حالی که توافق بر روی بازیکن پرداخت و سلامت ممکن است با چکش بلافاصله بازیکنان و تیم ها باید تا سطح شیب دار به صورت جدی با این پیش بینی که آنها نیاز به آماده می شود به زودی.

“اگر کسانی که تاریخ در واقع” پول نقد به خبرنگاران گفت: “e احتمالا نیاز به رفتن کمی و شروع برخی از تهاجمی تر از نوع معمول است. من فکر می کنم این واقعا یک شروع خوب برای روز اول و هفته اول.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de