واشنگتن – مجلس رای دادند روز شنبه به تصویب یک لایحه که نیاز به حذف از کاپیتول از همه مجسمه ارج نهادن به کسانی که در خدمت مؤتلفه متحده آمریکا در طول جنگ داخلی.

این لایحه رای 305-113. همه دموکرات و 72 جمهوری خواهان به آن رای دادند همراه با یک مستقل Rep. جاستین Jalbi میشیگان.

رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer, D-Md., که به معرفی این لایحه گفت: روز شنبه در یک کنفرانس خبری که از بین بردن مجسمه ها خواهد بود یک عمل “اصل و اعتقاد.”

“مدافعان و purveyors از فتنه برده داری و تبعیض نژادی و سفید برتری هیچ جایی در این معبد آزادی” او گفت:.

تشکر. کارن باس, D-کالیفرنیا از صندلی های کنگره, سیاه حزبی گفت: حذف مجسمه خواهد بود بخشی از تجلیل اواخر Rep., John Lewis, ” میراث, در علاوه بر این به تصویب لایحه حق رای.

“آنچه که او جنگیدند برای هر روز در مقابل دقیق از این نمادها” او گفت:. “من شخصا به عنوان یک نماینده مجلس, حضور این مجسمه ها نشان دهنده پذیرش سفید برتری و نژادپرستی است.”

این لایحه نیاز متحده به حذف و جایگزین هر مجسمه تجلیل از اعضای کنفدراسیون در ملی مجسمه سازی سالن مجموعه در کنگره با منع “افرادی که در خدمت به عنوان یک افسر و یا به طور داوطلبانه با Confederate States of America یا از نیروهای نظامی و یا دولت یک کشور در حالی که دولت در شورش علیه ایالات متحده” از این مجموعه است.

بیشتر: مبارزه بیش از آثار تاریخی می خواهد که یک قهرمان آمریکایی و کسی که نماد نفرت’?

بیشتر: وزیر دفاع علامت Esper ممنوعیت مؤتلفه پرچم از پایگاه های نظامی را رد کرد ‘تفرقه نمادهای’

هر دولت کمک دو مجسمه از مردم از اهمیت تاریخی به ملی مجسمه سازی سالن – اعم از انقلابی و قهرمان جنگ اتان آلن از ورمونت به هلن کلر از Alabama. این لایحه به طور خاص اشاره به حذف مجسمه John C., Calhoun, Charles B. Aycock و John C. Clarke, چه کسی آن را شناسایی به عنوان نقش اصلی را در دفاع از برده داری و تبعیض نژادی است.

این لایحه خواستار حذف یک مجسمه نیم تنه از سابق رئیس دیوان عالی عدالت راجر Taney نوشت که بدنام درد اسکات تصمیم در سال 1857 که اعلام برده بودند و نه شهروندان و نه حق دارند به شکایت. Taney این مجسمه که نشسته در داخل دیوان مجلسی در کنگره خواهد بود با جایگزین یکی از ترگود مارشال, اولین آمریکایی آفریقایی تبار دادگاه عالی عدالت.

در بحث از سوی مجلس نمایندگان جمهوری خواه مجلس گفت: آنها به از بین بردن مؤتلفه مجسمه از کاپیتول.

Rep. رادنی Davis, R-Ill., گفت: آبراهام لینکلن آرامگاه او در منطقه در ایلینوی مرکزی و با اشاره به نیاز برای وحدت ملی. “امروز یک روز که من می گویند من با افتخار هستم خوشا به یک عضو کنگره,” او گفت:.

Rep. تام McClintock, R-کالیفرنیا گفت که او تا به حال هیچ مشکلی با حذف, به خصوص اگر متحده که فرستاده شده مجسمه آنها را حذف خواهند شد اما اعتراض او به حذف مجسمه نیم تنه از Taney.

“اگر ما در حال رفتن به شروع به پایین جاده ای که ما در حال رفتن به مبادله کردن مجسمه مانند کارت های تجاری در هوی و هوس از لحظه ای. در تاریخ ملت ما باید از sterner مسائل,” او گفت:.

این لایحه را به جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا که در آن برخی از اعضای جمهوری خواه ابراز تردید در مورد از بین بردن مجسمه ها.

“آنچه که من فکر می کنم این است که به وضوح یک پل خیلی دور است و این بی معنی است که ما نیاز به رنگ پاش کنگره و اسکراب کردن همه از سال پیش که تا به حال هر گونه اتصال به برده داری” رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., گفت: در ماه گذشته.

بحث بر بزرگداشت به مؤتلفه آمار و ارقام و طرفداران برده داری است پختند پس از جنگ داخلی به پایان رسید بیش از 150 سال پیش. آن را آب پز را بیش از, به تازگی, به عنوان مردم در اعتراض به خشونت پلیس و تبعیض نژادی تخریب و در زمان پایین آثار مؤتلفه ارقام (و در برخی موارد شدید مخالفان).

“این دردناک نماد تعصب و نژاد پرستی هیچ جایی در جامعه ما و قطعا نباید مندرج در کنگره ایالات متحده. آن زمان گذشته است که ما به پایان رسید تجلیل از مردانی که مرتکب خیانت در برابر ایالات متحده در یک تلاش هماهنگ برای حفظ آمریکایی های آفریقایی تبار در زنجیر” نوشته. باربارا لی D-کالیفرنیا روز چهارشنبه گفت. او به معرفی قانون مشابه در سال 2017.

بیشتر: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به منظور نشانه فدرال حفاظت از آثار تاریخی و مجسمه ها از خرابکاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de