این مد Hennes & Mauritz (H&M) است که به کاهش تا 20 درصد از كاركنان دفتر مركزي از آن COS, برند, MarketWatch یاد کرده است.

روز دوشنبه سوئدی مد غول برگزار شد جلسه اطلاع رسانی کارکنان بر اساس نام و برند را در لندن که وجود خواهد داشت برخی از “تغییرات بزرگ” با توجه به یک منبع.

یک روز بعد H&M HM.ب -1.18% مشخص شده یک ساختار جدید و به اطلاع کارگران از جمله طراحان و الگوی برش که نقش تحت تاثیر قرار خواهد.

به آنها گفته شد این شرکت مورد نیاز “حتی چالاک تر و سریع ء و کارآمد سازمان” قادر به انطباق با تغییر عادات مشتری و شیفت به فروش آنلاین.

H&M را تایید نمی کند تعداد کارکنان است که می تواند کار برکنار شده اما چون سخنگوی تایید به MarketWatch “ما را کاهش می دهد به طور کلی تعدادی از نقش ها” در بخشی از سازمان است.

بخوانید: H&M را تحول می تواند به نوبه خود سر به عنوان خرده فروشان نبرد Shakeout

زنجیره های خرده فروشی را ضربه سخت شده توسط coronavirus به عنوان مشتریان ماندن در خانه در مستند و دولت ممنوع افتتاح برخی از فروشگاه ها. فروش افتاده اند و صخره با برخی از گروه های سقوط به دولت. برادران بروکس به دنبال J Crew و Neiman مارکوس به حفاظت از ورشکستگی.

دیگران مجبور به کاهش شغل به عنوان Walgreens, چکمه WBA, +1.42% اعلام کرد قصد دارد هفته گذشته به قطع بیش از 4000 شغل در آن چکمه داروخانه های زنجیره ای و مد Burberry BRBY, -3.19% راه اندازی یک صرفه جویی در هزینه رانندگی در روز شنبه با از دست دادن 500 شغل.

“ما پیشنهاد تغییرات متعددی به ما در لندن دفتر مرکزی اروپا و منطقه سازمان گفت:” چون سخنگوی. “ما در حال ساخت نقش های جدید در دسترس در حالی که همچنین از بین بردن و کاهش نقش ها را انتخاب کنید. هدف ما این است که برای پیدا کردن یک جایگزین مناسب نقش خود را در این نام تجاری به عنوان بسیاری از همکاران تحت تاثیر قرار به عنوان امکان پذیر است و باید مشاوره کامل فرایند در محل.”

بخوانید:H&M می گوید: “دهها هزار نفر” از کارکنان به احتمال زیاد به تحت تاثیر موقت اخراج دائم اخراج نیز مورد بحث قرار گرفته

چون به فروش می رساند مدرن و کاربردی از طرح های 299 فروشگاه در 45 کشور و آن وب سایت است. با نام تجاری دفتر مرکزی واقع شده در Holborn منطقه مرکزی لندن پس از اینکه سابق در سال 2007 و استخدام 300 نفر با حدود 100 کار در طراحی الگوی برش و خرید در سراسر مردان زنان و کودکان را می پوشند.

این منبع گفت: کارکنان شد و گفت: تا 20% خواهد بود برش که بدان معنی است که به عنوان بسیاری از 60 کارکنان در معرض خطر از دست دادن شغل خود.

سخنگوی گفت: “چون نام تجاری را وارد فاز جدیدی از تحول در تابستان سال 2020 است. مانند همه در صنعت ما باید در انطباق با تغییرات مداوم در خرده فروشی چشم انداز و بنابراین اقدام به بررسی و توسعه در تمام زمینه های کسب و کار از جمله ساختار سازمان.

“ما تحول مداوم در تمام بخش های کسب و کار و بسیاری از توابع در حال حاضر اقدامات برای مثال در حال تغییر به جدید سازمان منطقه ای سازه های, معرفی شیوه های جدید کار در حال تغییر نقش ها و مسئولیت ها. این یک گام به گام تغییر و تحول سفر با دراز مدت تمرکز می کنند.”

این کار کاهش می آیند تنها چند روز پس از H&M اعلام کرد یک طرح نزدیک به 170 فروشگاه ها به فروش کاهش یافته است در ماه ژوئن با توجه به تاثیر این بیماری همه گیر. آن را به طور معمول سالانه برنامه از فروشگاه تعطیلی و دهانه و همچنین برنامه ای برای باز کردن 130 فروشگاه جدید است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de