به عنوان ستاره دنباله دار Neowise باعث می شود آن را راه در سراسر آسمان یک هنرمند تجسمی ایجاد خیره کننده تصویری نشان ستاره دنباله دار افزایش بالاتر از زمین است.

“گرفتن یک نوشیدنی سرد خاموش کردن چراغ دریافت برهنه, دریافت راحت و پاپ این در تلویزیون بزرگ. مصرف در حالی که نوشیدن ایم” شان Doran هنرمند که ایجاد تصویری.

عکس های دوران مورد استفاده برای ایجاد کار آمد از عکاسی مرور زمان در جولای 5 از ایستگاه فضایی بین المللی.

Doran گفت: آمریکا امروز در یک ایمیل که او منابع تصاویر از ناسا پایگاه داده. اصلی 550-تصویر مرور زمان به طول انجامید حدود 18 ثانیه در 30 فریم در هر ثانیه است. او سپس پردازش شده و درون یابی برای ایجاد خیره کننده با وضوح 4K در زمان واقعی و تصویری.

باب Behnken یک فضانورد در ایستگاه فضایی بود که در بخشی از تاریخی SpaceX ماموریت ممکن است توضیح داد: در قسمت جدید از نیویورک تایمز’ روزانه چگونه او و همکارانش قادر به دیدن ستاره دنباله دار.

Neowise نسبتا نزدیک به خورشید پس از آن مورد نیاز است را به اندازه کافی دور است که نور خورشید نبود خیره کننده اما به اندازه کافی نزدیک است که آن را هنوز هم می تواند خال خال در نور کم Behnken گفت: بار.

بیشتر در Neowise: چگونه به سازمان دیده بان برای دیدنی ستاره دنباله دار Neowise – قبل از آن از بین می رود برای 6,800 سال

“اگر ما به یک وضعیت در سپیده دم, درست قبل از اینکه آفتاب بالا آمد که ستاره دنباله دار قابل مشاهده شد که در طول دوره کوتاه از زمان هنگامی که آن را هنوز هم نزدیک به خورشید است اما خورشید هنوز بر زمین است. این فقط یک دید عالی قادر به دیدن و چیزی است که ما سعی می کنید برای گرفتن,” او اضافه شده است.

ناسا تلسکوپ فضایی شناخته شده به عنوان Neowise برای اولین بار کشف یخ زده, سنگ, رسما به نام C/2020 کلید F3 در 27 مارس ، ستاره دنباله دار قابل مشاهده خواهد بود به skywatchers در اینجا بر روی زمین از طریق اواسط ماه اوت خواهد شد و نزدیک به زمین در جولای 22, ناسا می گوید.

Doran های تصویری را به دست آورد بیش از 700 ، 000 بازدید در این هفته پس از او نوشته شده آن است. انگلستان بر اساس هنرمند گفت: او شده است پالایش روش قاب الحاق حدود سه سال از انتشار بسیاری دیگر از فیلم ها “نمایشگاه چه زیبا زمین است, بازدید از فضا در زمان واقعی است.”

کمک: دویل برنج

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز رایان میلر در توییتر @RyanW_Miller

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de