یک ائتلاف از وکلای عمومی شکایت کرد, وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos روز چهارشنبه بیش از یک حکومت برای فریب خوردن وام دانشجویی وام گیرندگان. (عکس توسط Alex ونگ/گتی ایماژ)

الکس ونگ/گتی ایماژ

یک ائتلاف از 23 به طور کلی وکیل شکایت کرد, وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos و وزارت آموزش و پرورش روز شنبه ادعا که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طور غیر قانونی محدود کننده برای کمک به فریب خوردن دانشجو-وام گیرندگان.

کت و شلوار رهبری کالیفرنیا دادستان کل خاویر بکررا و ماساچوست دادستان کل Maura هیلی مراکز در اطراف “قرض دفاع” قانون یک قانون است که اجازه می دهد تا دانش آموز-وام گیرندگان که می گویند آنها گمراه مدارس خود به خود فدرال بدهی دانشجو مرخص شد.

ائتلاف دولت اجرای قانون مقامات متهم DeVos دوران وزارت آموزش و پرورش از غیرقانونی لغو یک نسخه قرض دفاع از قانون اجرا شده توسط دولت اوباما در سال 2016 و جایگزینی آن با نسخه ای که دوستانه به صنعت در هزینه از وام گیرندگان.

“بار دیگر دبیر DeVos و وزارت آموزش و پرورش تصمیم گرفته است برای قرار دادن دانش آموزان و کسانی که پول قرض گرفته شده در ایمان خوب پشت حفاظت از درنده برای سود موسسات” بکررا گفت: در تماس با خبرنگاران.

در این کتاب پس از 1990s اما به ندرت استفاده می شود تا سال 2015

کت و شلوار آخرین توسعه در یک سال-نبرد طولانی بیش قرض دفاع از قانون است. در این کتاب پس از 1990s حکومت مورد استفاده قرار گرفت و به ندرت تا سال 2015 زمانی که سابق برای سود دانشجویان شروع تقاضاهای مصرانه برای تسکین.

این دانش آموزان با حضور موسسات مانند Corinthian کالج ها و ITT Technical Institute — بزرگ داد و ستد عمومی زنجیره ای است که برای ورشکستگی زمینه در میان اتهامات آنها جلب و جذب دانش آموزان به گرفتن وام با متورم کردن شغل و نرخ فارغ التحصیلی. در ضمن وام گیرندگان با بدهی از این مدارس شد و هنوز هم در سمت چپ خود را با وام و اعتبار ارزش کمی در بازار کار است.

در پاسخ به فشار از فعالان و این وام دولت اوباما ایجاد یک فرایند کارآمد که محصول سال: دانش آموزان می توانند برای به دست آوردن امداد. اما برگ برنده دولت در تلاش است برای جلوگیری از اجرای اوباما-دوران نسخه از این قاعده استدلال که آن را “یک نفس بیش از حد.”

آنجلا Morabito سخنگوی وزارت آموزش و پرورش نوشت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای که آژانس قرض دفاع از حکومت “به وضوح محافظت از دانش آموزان از تقلب را تضمین می کند آنها را به عنوان کمک مالی اگر آنها دچار آسیب و دارای مدارس پاسخگو باشد.” او افزود: “با این حال دیگر عضو کمیته نیروهای مسلح سنا سیاسی رانده طرح دعوی در دادگاه به معنای چنگ زدن به ارزان, تیتر و رسانه ها به نظر می رسد برای همیشه کمکی بکند.”

در اعلام سازمان خود نسخه این قانون در ماه دسامبر DeVos گفت که این گروه نمی خواهد “تحمل با عصبانیت دور دادن پول مالیات دهندگان برای کسانی که به ارائه یک ادعای نادرست و یا نمی واجد شرایط برای تسکین.” آژانس گفت: آن نسخه از حکومت را ذخیره مالیات دهندگان 11 میلیارد دلار بیش از 10 سال است. بخش مواجه شده است و پرونده های حقوقی متعددی بر رویکرد خود را به قرض دفاع.

این DeVos نسخه از این قانون باعث می شود آن را تقریبا غیر ممکن است’ به بدهی مرخص طرفداران می گویند

2019 قرض دفاع از قانون افزایش بار اثبات را برای وام گیرندگان به دنبال لغو بدهی تحت قانون. برای مثال نیاز به وام گیرندگان به اثبات آنها از نظر مالی آسیب ها اقدامات است. در این راه دیگر قاعده “قرار می دهد تا بسیاری از موانع” است که آن را می سازد آن را “تقریبا غیر ممکن” برای یک قرض به موفقیت باید بدهی خود را مرخص هیلی گفت: در تماس با خبرنگاران.

در برخی از موارد که در آن آژانس اذعان کرده است وام گیرندگان defrauded توسط خود مدارس آن مرخص شده بخش کوچکی از بدهی های خود و حتی هیچ کدام در همه.

در اوایل سال جاری یک ائتلاف دو حزبی از قانونگذاران رای به لغو 2019 قرض دفاع از قانون و بازگشت به اوباما-دوران نسخه. اما تهمت وتو این لایحه و دموکرات ها موفق به جمع آوری به اندازه کافی رای وتو. به عنوان یک نتیجه DeVos-عصر نسخه از حکومت در زمان اثر ژوئیه 1.

و در حال حاضر به عنوان هیلی آن را قرار داده: “در اینجا ما هستند.”

“ما در حال پشت در دادگاه از آنجا که ما شاهد دست اول دلخراش ویرانی به وام گیرندگان خود و خانواده خود را,” او گفت. “این در مورد پاسخگویی, آن را در مورد انصاف و آن را در مورد گرفتن کمک این دانش آموزان سزاوار است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net