به ناشناخته بزرگ رفتن رنجرز به Hub حباب از تورنتو یکی از 24 تیم وارد در جام استنلی مسابقات از سال 2020 با سه از پنج آیند تا خود را در برابر kissin’ cousins, آب نبات نی ها برای ورود و دعوت به پلی آف در طرف دیگر.

ما در حال گفت این احتمال وجود دارد.

آن شروع می شود دوشنبه در میدان یخ بازی در تریتون فاز 3, آموزش کمپ 2.0 هر نام مورد آن اختصاص داده شده قبل از بازحمت حرکت کردن در سراسر مرز و زندگی در داخل. این Blueshirts فقط سه سال از داشتن تقریبا نشده به این خاتم را رها جن در ساعت 11 صبح

و آنچه که بیش از/تحت داوود کوین اولین انفجار در چهار ماه و دو روز پس از رنجرز گذشته روی یخ از دست دادن 3-2 اضافه کاری بازی در کلرادو است که قبل از توقف ؟

شاید 11:10?

اردوگاه های آموزشی تست دارای یک معنای جدید. آن است که در حدود 3 مایل را اجرا کنید. آن است که در مورد کوروناویروس که ساخته شده است لازم به اینجا در اواسط ماه ژوئیه. اما این آزمایش انجام شده توسط سازمان لیگ و بازیکنان خود را نیز در مورد رقابت. آن را مورد تعقیب جام استنلی.

برای رنجرز آن است که در مورد برنده شدن 19 postseason بازی. بیشتر به نقطه آن است که ابتدا در مورد پیروزی در سه بازی برابر کارولینای آنها Blueshirts جاروب چهار مستقیم در طول فصل به طور منظم و در برابر آنها خود را ضبط است 10-2 بیش از سه فصل اخیر 15-5 پنج سال گذشته و 30-6 پس از شروع 2011-12.

ما همچنین باید به ذکر است که در حالی که Blueshirts در واقع برنده تمام چهار برابر ‘نی ها — چه کسانی ثبت .596 درصد برنده با 81 امتیاز در 68 بازی به نیویورک .564 با 79 امتیاز در 70 بازی ها — خود جن-در اختیار داشتن تعداد سه نفر از کسانی که بازی های ترجمه شده به بدترین سوم-بدترین و هفتم-بدترین عملکرد سه فصل است.

این goaltending احمق همان راه به عنوان تفاوت شده است goaltending برای فقط در مورد کل این دهه است.

که ما را به سادگی به یک تعداد انگشت شماری از پرسش های مقابله با رنجرز به عنوان آنها سر به این تجربه منحصر به فرد و یک اردوگاه است که به منظور آماده سازی تیم برای یک 82-بازی ماراتن اما خاص سه از پنج انتساب برابر Carolina:

که شماره 1?

کوین و این سازمان باید وارد این با یک ذهن باز اما ایگور Shesterkin است وقت که نیاز بود زدم خود را قرار گرفتن در اردوگاه توسط هنریک Lundqvist عالی در این فصل در برابر ‘نی ها (3-0/2.33/.947) بوده و در طول زندگی حرفه ای او. عمق که الکس Georgiev فراهم می کند در برابر آسیب/بیماری حیاتی است.

رنجرز بودند بسیار بهتر تیم با Shesterkin در خالص پس Jan. 6, ارتقاء, از اهل, در واقع رفتن 16-6 بلافاصله پس از ورود خود را در نیویورک. توانایی های خود را به صدا خفه کن عکس که مانع دوم, سوم و چهارم فرصت ها و مهارت های خود را در حال حرکت جن از منطقه نه تنها آسیبی را در راه حل و فصل این تیم ساختار دفاعی.

این اتفاقی است یا نه ؟ در سه بازی با Lundqvist در خالص در برابر ‘عصا به Blueshirts شد outshot توسط Carolina 132-68 و تلاش 192-100. یکی که در آن Shesterkin بازی یک 5-2 پیروزی در رالی on Feb. 21 عکس شد 36-29 نیویورک با تلاش در کارولینای نفع 46-45.

عمیق شش ؟

رنجرز بازی نهایی خود را نه بازی با فقط شش defensemen در فهرست زیر مهلت تجارت بردی Skjei به خوبی سلام جوانه — Carolina. سیگنالینگ نبود فورا در دسترس است در عمق خط آبی این باشگاه به یاد می آورد تنها Libor Hajek و دارن Raddysh از هارتفورد برای پیوستن به تیم ملی در این ماجرا است. که باعث می شود هشت در همه آنچه می تواند دو ماه سخت کار کردن. اگر آسیب یا حمله ویروس ها خط آبی به خوبی این را می شود سریع.

چیدن پپ

رنجرز هنوز مطلع نشده است به طول برندان Lemieux تعلیق او به دست آورده برای خود بلاعوض سر شات از Joonas Donskoi در اواخر دوره سوم که نهایی بازی در کلرادو. ما در حال گفت که این حکم شده اند که چهار بازی در فصل به طور منظم. بنابراین می کند که ترجمه به یک یا دو مرحله مقدماتی از دور مسابقات ؟

کریس Kreider که از دست رفته نهایی شش بازی با شکسته پا را اسلاید به نقطه خود را در سمت چپ با Mika Zibanejad و پاول Buchnevich. فیل DiGiuseppe که می خواهم خط اول صندلی پرکننده در بچه K غیاب احتمالا پس از آن حرکت به پایین به دو سوم یا چهارم خط.

با راه: از جمله Feb. 28 بازی در فیلادلفیا که در آن Kreider شکست پای خود را در اولین دوره Blueshirts شد 2-4-1 بدون شماره 20 نمره 15 و حتی قدرت اهداف در غیاب او. Zibanejad کردم شش نفر از آنها را.

و این در مورد شما را فراموش کرده اند: Zibanejad ثبت 19 گل در فینال 16 بازی در 63 عکس برای عکسبرداری درصد از 30.2.

خانه/دور

بدون مدیریت نشده است به اطلاع لیگ که آیا باغ مالیاتی بند به این معنی است که رنجرز خواهد شد مشخص شده به عنوان دور باشگاه برای هر بازی و در نتیجه موظف به ایجاد تغییر است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de