واشنگتن – تعدادی از جمهوری خواهان مجلس سنا روز دوشنبه با انتقاد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بلاغت پس از یک سری از اظهارات که در آن رئیس جمهور به نام کسانی که در اعتراض به مرگ جورج فلوید “اراذل و اوباش” تهدید به ارسال ارتش به شهرستانها شاهد شورش های خشونت آمیز و به نام رهبران محلی “ضعیف” خواستار فرمانداران “تسلط” معترضان و اجرای طولانی incarcerations در آن بازداشت شده در جریان تظاهرات.

انتقاد به دنبال نزدیک به یک هفته درگیری میان پلیس و معترضان در شهرهای سراسر کشور که فوران در پی مرگ فلوید یک مرد سیاه و سفید در مینیاپولیس. بیش از 4,400 بازداشت شده در تظاهرات در سراسر کشور پس از تصویری پدید آمده نشان سابق مینیاپولیس افسر درک چوین برگزاری زانو خود را به Floyd گردن برای بیش از هشت دقیقه است. فلوید شنیده می شود گفت: “من نمی توانم نفس بکشم.”

سناتور. پت Toomey R-Pa. بود به انتقاد از رئيس جمهور در تن و خواست او را به تغییر پیام در توییتر که در آن رئیس جمهور است و صرف چند روز گذشته با حمله به معترضان رسانه ها و رهبران محلی.

“من نه صحبت با رئیس جمهور در چند روز گذشته. من فکر می کنم برخی از توییت خود نشده اند مفید و آن را مفید خواهد بود اگر او را تغییر لحن خود پیام” Toomey به خبرنگاران گفت:.

‘بسیاری از شما ضعیف هستند’: مغلوب ساختن پیشی جستن ریل در کشور فرمانداران خواستار سرکوب خشونت

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید خشونت مینیاپولیس تظاهرات بی احترامی جورج فلوید حافظه توییتر برچسب ‘تیراندازی’ جیر جیر به عنوان “ستایش خشونت’

او تنها نبود. اکثریت سنا شلاق جان Thune R-S. D. اتاق شماره 2 حزب جمهوری خواه به طور مشابه به نام رییس جمهور برای تغییر تن او.

“در این کشور است که به دنبال شفا و آرامش” Thune روز دوشنبه گفت: در کنگره. “و من فکر می کنم رئیس جمهور نیاز به پروژه ای است که در تن او. او کارشناسی ارشد که گاهی اوقات است که تن او نیاز به اعتصاب در حال حاضر.”

برخی از جمهوری خواهان به نام برای مغلوب ساختن پیشی جستن به آدرس ملت به اصرار صلح است. سناتور. سوزان کالینز یک جمهوری خواه از ایالت مین است که در مواجهه با سختی re-نبرد انتخابات گفت: رئیس جمهور باید به ارائه یک آدرس و برجسته این واقعیت است که ما نیاز به کار در زمینه نژادی و بی عدالتی در این کشور است اما ما نیاز به انجام این کار به شیوه ای صلح آمیز.”

سناتور. میت رامنی جمهوریخواه یوتا و مکرر منتقد رئیس جمهور گفت: یک صدای جیر جیر توسط رئیس جمهور که گفت: “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” بود “مایه تاسف است.” اما او اشاره کرد مغلوب ساختن پیشی جستن در راه برگشت به نظرات پس از گرفت و صدای جیر جیر به عنوان یک تهدید و دیگران اشاره کرد عبارت تکرار یک میامی رئیس پلیس که در سال 1967 ساخته شده و روشن خود را بی مدنی فعالان حقوق.

رامنی ادامه داد: با توجه به رئیس جمهور دو برابر پایین در تماس با فرمانداران در روز دوشنبه که در آن او نام آنها را “ضعیف” و از آنها خواست به “تسلط” داعش است.

تهمت و سرزنش رادیکال های تماس برای پایان دادن به ناآرامی

با استفاده از بلانت زبان تهمت و گفت: “رادیکال” و “آنارشیست” در پشت پرده ناآرامی و او خواست فرمانداران به سرکوب آنها.

“شما باید به تسلط او گفت:” با توجه به صوتی از این نشست به دست آمده توسط رادیو فردا. “اگر شما نمی تسلط شما به هدر رفتن وقت خود را. آنها در حال رفتن به اجرای بیش از شما, شما در حال رفتن به مانند یک دسته از پرشهای. شما باید به تسلط.”

او افزود که آنها باید در زندان کسانی که در تظاهرات برای ارسال یک پیام.

بیشتر: تماس با تظاهرات ‘اعمال داخلی و ترور’ تهمت سفارشات اضافی برای کمک به شهرستانها به سرکوب شورش

“شما باید به دستگیری مردم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “شما باید سعی کنید مردم است. شما باید برای قرار دادن آنها را در زندان برای 10 سال و شما هرگز این مسائل دوباره. و شما باید اجازه دهید آنها را می دانیم که.”

از کاخ سفید روز دوشنبه بعد از ظهر جمهور در ادامه به تقاضای پایان دادن به ناآرامی های خشونت آمیز. او وعده داده حتی بزرگتر پاسخ برای مقابله با اعتراضات و شورش اتفاق می افتد در پایتخت کشور و گفته است که عبارتند از “هزاران و هزاران نفر از سربازان به شدت مسلح نظامی پرسنل و مأموران اجرای قانون برای جلوگیری از شورش.”

کمک: دیوید جکسون, مایکل کالینز و مورین Groppe

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de