ضربه محکم و ناگهانی, Inc.’s ضرر و زیان گسترده تر در سه ماهه دوم اسنپ چت به عنوان شرکت مادر در برخورد با اثرات COVID-19 pandemic ارسال سهام پایین تر در بعد از ساعات معاملات روز شنبه بعد از ظهر.

ضربه محکم و ناگهانی ضربه محکم و ناگهانی -2.09% سهام بودند پایین 11% بلافاصله پس از این گزارش منتشر شد شنبه قبل از دوره نقاهت تا حدودی به 4 ٪ از دست دادن پس از یک خوش زیرچشمی نگاه کردن در Q3. این شرکت گفت: آن را از دست داد $326 میلیون دلار یا 23 سنت به اشتراک گذاری در مقایسه با از دست دادن $255.2 میلیون یا 19 سنت یک, اشتراک گذاری, در سال پیش ، پس از تعديل سهام مبتنی بر جبران خسارت و دیگر عوامل ضربه محکم و ناگهانی گزارش شده است از دست دادن $95.6 میلیون دلار یا 9 سنت به اشتراک گذاری در مقایسه با یک تنظیم از دست دادن $78.7 میلیون یا 6 سنت یک سهم از یک سال پیش.

درآمد بهبود یافته 17 درصد به $454 میلیون از $388 میلیون سال پیش. این شرکت کاهش یافته است به پروژه چه نتایج آن می تواند برای سه ماهه سوم.

تحلیلگران بررسی FactSet انتظار داشتند یک تنظیم از دست دادن 9 سنت به اشتراک گذاری در خرید و فروش 442 دلار میلیون نفر است.

روزانه کاربران فعال یک اقدام مهم از سرویس محبوبیت بهبود 17 درصد به 238 میلیون تقریبا در خط با متوسط تحلیلگر پیش بینی 238.5 میلیون. ضربه محکم و ناگهانی گفت که کاربران از افزایش سه ماهه قبلی و سال گذشته در تمام مناطق جغرافیایی. آن را پیش بینی طیف وسیعی از میان 242 میلیون و 244 میلیون دلار در سه ماهه سوم.

“ما سپاسگزار است که انعطاف پذیری کسب و کار ما اجازه داده است ما را به تمرکز بر روی آینده ما رشد و فرصت” ضربه محکم و ناگهانی اجرایی اوان اشپیگل گفت: در بیانیه ای اعلام فصلنامه نتایج.

در آماده اظهارات ضربه محکم و ناگهانی رئیس امور مالی Derek اندرسن برآورد سال بیش از سال Q3 رشد درآمد حاصل از 32 درصد از طریق جولای 19. “در حالی که ما با احتیاط خوش بینانه این است که این روند می تواند به حفظ بیش از زمان ما نیز آگاه است که شرایط عملیاتی باقی می ماند ممکن است فرار و شرایط اقتصادی می تواند بیشتر رو به زوال” او گفت:.

تبلیغات و تقاضا در Q3 در طول تاریخ بوده است تقویت شده توسط عوامل است که “به نظر می رسد بعید است به تحقق در همان راه آنها را در سال های قبل از جمله back-to-school, فصل, فیلم, انتشار برنامه و عملیات های مختلف ورزشی در لیگ های” اندرسن گفت. “در این نقطه در زمان دشوار است برای پیش بینی که چگونه این عوامل ممکن است تحت تاثیر تبلیغات و تقاضا در مانده از Q3. بهترین برآورد ما در این نقطه است که ما کامل-درآمد سه ماهه نرخ رشد است به احتمال زیاد به زیر سه ماهه ما-به روزترین برآورد واقعی نرخ رشد و به عنوان یک نتیجه ما ساخته شده داخلی ما طرح سرمایه گذاری بر رشد درآمد حدود 20 درصد است.”

دوم-چهارم پرش در درآمد heartened تحلیلگران که آموزش دیده اند یک چشم مشتاق در عملکرد مالی ضربه محکم و ناگهانی در اولین موج COVID-19 در بهار. به عنوان اولین عمده اجتماعی-شرکت رسانه به گزارش در ماه ژوئن چهارم آن ارائه شده و در اولین نگاه نظر اقتصادی آسیب های ساخته شده توسط این افزایش بیماری همه گیر.

ضربه محکم و ناگهانی است که انتظار می رود برای ادامه برای بهره مندی مانند Facebook, Inc. FB -1.49% از بازگشت از تبلیغ در نیمه دوم سال و همچنین filch برخی از آگهی های فروش از Facebook, است که هدف از تبلیغات تحریم بیش از 1000 شرکت در ماه جولای برای محتوای توهینآمیز در آن سیستم عامل است. رسانه های دیجیتال, سیستم عامل, در حال به احتمال زیاد نقطه مقصد برای برندها در محل تابلوهای تبلیغاتی و کانال های سنتی مانند خطی تلویزیون با توجه به وال استریت تحلیلگران.

ضربه محکم و ناگهانی است که اغلب ذکر شده به عنوان “سهم استفاده کننده در خارج از duopoly” از Facebook و Google پدر و مادر الفبا, Inc. GOOGL, -0.50% GOOG -0.46%, حلقه تحلیلگر بازار سرمایه راب Sanderson گفت: در جولای 20 توجه داشته باشید.

“ما به انجام تجزیه و تحلیل سناریو است که نشان می دهد پتانسیل برای دو رقمی بازده سهام در طول سه سال آینده به طور بالقوه با 20 درصد+ بازگشت برای ضربه محکم و ناگهانی” Jefferies تحلیلگر برنت Thill اضافه شده در جولای 13, توجه داشته باشید که حفظ یک امتیاز اضافه وزن در ضربه محکم و ناگهانی سهام و افزایش قیمت آن هدف به 30 دلار از $20.

در جولای 15, توجه داشته باشید, J. P. Morgan تحلیلگر داگ Anmuth برداشت ضربه محکم و ناگهانی و Facebook به عنوان امیدوار کننده ترین سهام پس از الفبا, پینترست, Inc. پین -1.38% و توییتر, Inc. TWTR, -0.13% . Anmuth حفظ یک امتیاز اضافه وزن در ضربه محکم و ناگهانی سهام و افزایش قیمت هدف برای $28 از 22 دلار

ضربه محکم و ناگهانی سهام را بهبود 52 درصد در این سال است. گسترده تر S&P 500 شاخص SPX +0.16% است تا 0.8 درصد در سال 2020 است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de