شل Technologies, Inc. درآمد صدر 200 میلیون دلار در سه ماهه برای اولین بار, اما سهام هنوز هم غرق در این جلسه طولانی پنج شنبه بعد از ظهر پس از بسته شدن در بالاترین رکورد در روزهای اخیر.

شل گزارش از دست دادن $74.4 میلیون دلار یا 13 سنت یک سهم در درآمد حاصل از $201.7 میلیون تا 50 ٪ از $134.8 میلیون سال پیش. پس از تعديل سهام مبتنی بر جبران خسارت و دیگر عوامل شل گزارش از دست دادن 2 سنت به اشتراک گذاری در مقایسه با از دست دادن 23 سنت به اشتراک گذاشتن یک سال پیش. تحلیلگران بررسی FactSet انتظار داشتند تنظیم زیان 6 سنت به اشتراک گذاری در خرید و فروش $186.2 میلیون.

مانند زوم تصویری Communications Inc. ZM, -6.03% که گزارش رکورد درآمد سه ماهه و ترافیک اواخر سه شنبه شل کار -4.91% است برداشت دیجیتال پاداش ملی کار از خانه تغییر طول COVID-19 بیماری همه گیر. در اواخر ماه آوریل اجرایی استوارت باترفیلد گفت MarketWatch که “به طور همزمان متصل” کاربران در نرم افزار رشد 25 درصد در یک هفته در ماه مارس که این شرکت اضافه شده 9,000 جدید پرداخت مشتریان از Feb. 1 مارس 25, 80 درصد افزایش بیش از کامل فصلنامه کل قبلی دو چهارم.

همچنین نگاه کنید به: زوم و شل به ارزش نزدیک به 50 میلیارد دلار بیشتر از coronavirus رسید و در حال حاضر ما دیدن نتایج

“ما اعتقاد داریم که تاثیر دراز مدت آن سه ماه و شمارش کار از خانه را در راه ما از نسل قدر” باترفیلد در بیانیه ای گفت: اعلام نتایج. “این ادامه خواهد داد برای تسریع تصویب جدید دسته از کانال های مبتنی بر سیستم عامل پیام های ما ایجاد شده و برای که ما هنوز تنها سازمانی درجه ارائه شده است.”

شل نمی پمپ سالانه خود را پیش بینی مانند زوم که ممکن است وزن در انبار. شل گفت: این شرکت انتظار دارد که سالانه درآمد حاصل از $855 میلیون به $870 میلیون پس قبلا بیان $842 میلیون دلار 862 میلیون. هنگامی که زوم به روز رسانی سالانه خود پیش بینی در اوایل این هفته تقریبا دو برابر فروش طرح و تقریبا سه برابر سود خود را در چشم انداز. شل گفت: این شرکت انتظار دارد که تنظیم ضرر و زیان 17 سنت افزایش به 19 سنت سهم پس قبلا بیان کرد 19 سنت افزایش به 21 سنت به اشتراک بگذارید.

سهام بودند پایین 15 ٪ در بعد از ساعات معاملات روز شنبه پس از افزایش 70 درصد در این سال و بسته شدن در تمام زمان بالا در روز چهارشنبه. سهام نیز با کاهش 4.9% از آن رکورد در روز پنجشنبه به طور منظم جلسه معاملاتی.

شل در حال حاضر 122,000 مشتریان پرداخت اما هنوز هم محدودتر در مقایسه با رقیب شرکت مایکروسافت MSFT, -1.31% و آن تیم های رقیب محصول با روزانه 75 میلیون کاربر فعال و 200 میلیون روزانه شرکت کنندگان در جلسه. مایکروسافت اضافه شده 31 میلیون کاربر روزانه در بیش از یک ماه است.

برای اطلاعات بیشتر: تیم اضافه می کند که بسیاری از کاربران در یک هفته به عنوان شل است و در مجموع

شل باید همچنان به مبارزه یک مبارزه دشوار چرا که مایکروسافت با مگا مشتریان مانند کوکا کولا شرکت. KO, +0.04% و General Electric Co. جنرال الکتریک +5.16% این ساخته شده است در استفاده از اعمال نفوذ یک پایه نصب در شرکت های بزرگ با Office 365 مجموعه نرم افزار بهره وری.

در مصاحبه با MarketWatch در آوریل باترفیلد تأکید شدید وفاداری شل مشتریان در Microsoft تهدید.

همچنین نگاه کنید به: مدیر عامل شرکت شل جزئیات ‘ترین’ هفته در شرکت, تاریخچه بازدید در مایکروسافت

“شما احتمالا حس سرخوردگی در صدای من,” او گفت:. “مایکروسافت ساخته شده است یک فشار بزرگ در سه سال گذشته با یک سرویس رایگان, اما شما می توانید پیدا کردن یک شل سازمانی مشتری که روشن است به تیم?”

شل سهام است که تا 70 درصد در این سال است. گسترده تر S&P 500 شاخص SPX -0.33% پایین است 3 درصد در سال 2020 است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de