ژیمناستیک, phenom سیمون Biles بار دیگر ساخته شده غیر ممکن است نگاه آسان در ذهن ترا درهم میشکنند تصویری ارسال شده به رسانه های اجتماعی.

“انجام نداده اند دو پهلو از آنجایی که من احتمالا 13 – در اینجا شما بروید” قدرتمند لیوان نوشت cheekily روز سه شنبه به همراه پنج-کلیپ دوم.

به آرامی خال خال توسط یک مربی با پوشیدن یک ماسک او دو پهلو است معمولی قبل و حتی بیشتر به چالش کشیدن مهارت به نام یک دو طرح است که اساسا همان حرکت اما با بدن برگزار می شود در سمت راست. انجام این کار باعث چرخش به طور قابل توجهی کمتر آیرودینامیک بنابراین ساخت آن را سخت تر برای ژیمناست برای تکمیل و حمل یک مقدار بالاتر هنگامی که انجام شده در رقابت است.

همکار تیمی هستند شنیده تشویق او در زمینه تصویری که به نظر می رسد را در اجتماعی فاصله جلسه تمرین در جام جهانی مرکز در زادگاه بهار, Texas. Biles قطار در ورزشگاه متعلق به پدر و مادر و مربی توسط لوران Landi قبلا از جهان المپیک, ژیمناستیک, آکادمی.

ژیمناستیک دریافت امتیاز اضافی برای اتصال پشت به پشت عناصر در روال خود را. دو back tuck است که یک جزء از یک مشترک غلت تصویب در بسیاری از نخبگان ژیمناستیک’ طبقه روال خود به خود اتصال آن به دو پشت طرح است و نه حتی تعریف شده در کد از نقاط تعیین شده توسط ورزش را در بدن حاکم بین المللی فدراسیون ژیمناستیک (FIG).

در حالی که بعید است که او تا به حال انجام این فک و نامتعارف مهارت در رقابت Biles در حال حاضر ساخته شده تاریخ در موارد متعدد در این ورزش است. 23-سال-قدیمی ترین تزئین آمریکا ژیمناست با چهار مدال طلای المپیک در تمام اطراف طبقه پرتو و تیم رویدادها. او 19 مدال طلا در خطابه قهرمانی و چهار مهارت (در دو طبقه) ورزش به نام بعد از او و پس از او نخستین ورزشکار به انجام آنها در مسابقات بین المللی است.

Biles در حال حاضر در حال آموزش برای توکیو بازی های المپیک تابستانی بود که در اصل قرار است به جای این تابستان. این بازی شده است موکول به شروع در ماه جولای سال 2021 در پی بیماری همه گیر کوروناویروس که او به عنوان یک “تحقیر.”

“یک سال است که بسیاری برای ورزشکاران نخبه,” Biles آسوشیتدپرس گفت در ماه آوریل است. “این احساس بیش از یک سال در بدن شما به من اعتماد. به خصوص ژیمناستیک, تاثیر ما را. این کل کل بدن آن را نه فقط پاهای خود را و یا پای خود و یا سلاح های خود را, ما باید مطمئن شوید که تمام بدن خود را در چک.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de