این که آیا شما یک دانشجوی سال آینده به کالج و یا بازگشت دانشجو وجود ندارد و به یقین در مورد ترم پاییز.

فردی کالج ها به صورت دوره ای اعلام برنامه — اغلب موضوع را تغییر دهید — برای دوره های آموزشی که به طور کامل آنلاین تا حد زیادی در فرد و یا برخی از نوع هیبرید. علاوه بر این, آن سخت است برای پیش بینی آنچه که تجربه حضور در دانشگاه در میان جهانی همه گیر و همراه با رکود اقتصادی خواهد شد مانند نگاه — و این که آیا آن را به ارزش سرمایه گذاری سنگین.

اما دانش آموزان و خانواده ها را می توانید کنترل کنید که چگونه آنها واکنش نشان می دهند. ناشناختهها برخی از دانش آموزان با توجه به مصرف یک سال فاصله انتقال به یک نهاد برای یک دوره یا حتی تغییر کالج خود انتخاب کلی. جمع آوری اطلاعات مناسب آنها می توانید تصمیم گیری آگاهانه در مورد برنامه های خود را برای سقوط.

اینجا سوالات را در نظر بگیرید و مطرح به دانشگاه ها به عنوان خانواده فکر می کنم از طریق گزینه های خود را:

آیا شما زندگی در محوطه دانشگاه با محدودیت های خاصی?

دانش آموزان و خانواده ها نیاز به تعیین چه عواملی به آنها مهم ترین در ساخت تصمیم خود گفت: Jayne Fonash رئيس جمهور از انجمن ملی برای پذیرش کالج مشاوره.

دانش آموزان نگران در مورد چگونه بودن در پردیس ممکن است سلامت خود را تحت تاثیر قرار? آنها زندگی راحت در محوطه دانشگاه با محدودیت های خاصی? چگونه باید از امور مالی خانواده تغییر کرده است ؟ اینها برخی از پرسش های دانش آموزان و خانواده ها قرار داده می تواند به خود است که می تواند کمک به آنها را تعریف اولویت های خود را قبل از درخواست برای اطلاعات خود را از کالج ها.

علاوه بر این دانش آموزان باید فکر می کنم در مورد چه نوع از منابع — از جمله فن آوری کمک های غذایی و کمک های علمی — که آنها ممکن است نیاز به موفقیت در مدرسه گفت: ترزا Steinkamp های مشاوره مدیر در بنیاد St. Louis. دانش آموزان نیز باید به فکر کردن در مورد چگونه به ترم پاییز ممکن است مناسب به خود را گسترده تر برنامه ها و اهداف.

“ما باید یک تعهد به دانش آموزان است که با توجه به ثبت نام و یا که در حال ادامه تحصیلات خود را در این سقوط را واقعا فکر می کنم در مورد هزینه-تجزیه و تحلیل سود و درک کنند که توقف در حال حاضر لزوما نشان دهنده یک شکست و یا یک شخصی نقص در پایان خود را,” او گفت:.

چه اتفاقی می افتد اگر شما مریض در دانشگاه ؟

ژان چانه دیپلم استاد بالینی پزشکی در دانشگاه گرجستان که همچنین ریاست کالج آمریکایی انجمن سلامت را COVID-19 نیروی کار وجود دارد گفت: کشت کل همه گیر-سوالات خاص از جمله: چگونه می خواهید برای حمایت از سلامت جسمی و روانی? چه اتفاقی خواهد افتاد اگر دانش آموز بیمار می شود در سالن محل اقامت? آیا مدرسه خود را سلامت ، اگر نه از کجا می خواهد آنها ارسال دانش آموزانی که نیاز به مراقبت های بهداشتی خود را نیاز به ملاقات کرد؟”

والدین و دانش آموزان همچنین باید سعی کنید به درک که چگونه یک کالج رسیدگی خواهد شد یک وضعیت که در آن یک دانش آموز متخلف در یکی دیگر از سلامت چانه گفت. “چه اتفاقی خواهد افتاد اگر یک دانشجو نمی خواهید به پوشیدن یک ماسک و یا احترام نیست من شش پا فیزیکی فضا؟” علاوه بر این اگر یک دانشجویی پزشکی با خطر بالا بپرسید که آیا این کالج دارای یک برنامه برای نگه داشتن آنها را امن او گفت:.

آیا شما یک درک کامل از سلامت اقدامات ایمنی ارائه شده در مدارس با فرد در دوره?

چانه نیز نشان می دهد خانواده ها نگاه فردی کالج وب سایت برای دیدن آنچه که برنامه های مدارس در حال حاضر ابلاغ شده و اینکه آیا آنها صدای مناسب برای خانواده است. کمیته او را منتشر کرده است مجموعه ای از دستورالعمل ها برای کالج ها به دنبال به دانش آموزان و برگشت در محوطه دانشگاه. دسترسی به گسترده تست برای دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارکنان با علائم و همچنین به عنوان توانایی به تماس با ما-ردیابی و قرنطینه افراد آلوده کلیدی برای به حداقل رساندن گسترش ویروس در یک دانشگاه با توجه به سند.

“هر کسی که پست با یک مستند طرح را به من به نظر می رسد مانند آنها کردم اردک خود را در یک ردیف” چانه گفت. “آنها ممکن است فکر همه چیز — آن را به شما می گوید که روند خود را از تفکر است که واقعا صدا.”

دانش آموزان و خانواده ها همچنین ممکن است بخواهید برای به دست آوردن یک دانه درک درستی از اقدامات ایمنی مدارس با فرد دوره مصرف برای محافظت از دانش آموزان Fonash گفت. خواهد ماسک توان مورد نیاز در برخی از تنظیمات و اگر آنها می شود ارائه شده چگونه خواهد کلاس بود ؟ و چه خواهد شد یک اتاق در محل اقامت ،

ممکن است خانواده ها نیز می خواهید صلح از ذهن در مورد جنبه های اجتماعی از کالج تجربه. “من نمی دانم که یک دانشگاه می تواند نظارت 24/7 هر کس با هر تجمع و هر فردی تصمیم اما مطمئنا دانستن آنچه را که سیاست این است که رفتن به دانشگاه است یک سوال مشروع” او گفت:.

چگونه همه گیر تاثیر هزینه های خود را?

هزینه های کالج و کمک های مالی همیشه نقش مهمی در دانش آموزان و خانواده های تصمیم گیری که در آن به مدرسه بروند اما ملاحظات اقتصادی به ویژه مهم در طول یک دوره زمانی که بسیاری از کار و محصول کالج ها ارائه شده است قابل ملاحظه ای متفاوت از آنچه دانش آموزان انتظار می رود.

“این مهم است برای یک دانشجو به درک به طور کامل هزینه های خود را به آموزش و پرورش کمک که آنها ارائه شده و اگر هر نیاز برآورده نشده باقی می ماند” Steinkamp گفت. “این واقعا مهم است در این سال به دلیل دانش آموزان خواسته شده است که برای ارتکاب به موسسات که در آن هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت است.”

مالی-کمک های اولیه ارائه می دهد در حال نهایی یا برآورد? Steinkamp می گوید: دانش آموزان باید مطمئن شوید که به ارائه نهایی است قبل از ارتکاب به یک مدرسه. علاوه بر این دانش آموزان و خانواده ها باید منعکس کننده داخلی در مورد آنچه در آن به معنی برای حضور در یک موسسه در این دوره است که نیاز به پدر و مادر و یا دانش آموزان به طور قابل ملاحظه وام, او گفت:.

اگر چه شما نمی توانید کار خود را انجام دهد-مطالعه موقعیت ؟ آیا شما تمام منابع لازم برای پوشش هزینه های خود را?

او سازمان مشاوره دانش آموزان را به موازات برنامه های تخمگذار زمینه را برای حضور در یک کالج اگر — برای سلامت و امور مالی و دلایل آن را حس می کند برای رفتن به کمتر گران مدرسه به خانه در حالی که همچنین نگه داشتن آهنگ از سپرده مهلت — و مهمتر زمانی که کسانی که به سپرده ها مسترد می شود و در دیگر دانشگاه های آنها با توجه به.

چگونه خواهد شد کمک های مالی توان نهفته در محیط فعلی? مراقبت عمل یکی از محرک لوایح تصویب شده توسط کنگره در اوایل سال جاری به طور موقت به حالت تعلیق نیاز است که کالج ها مطابقت پول ارائه شده توسط دولت برای کار-برنامه مطالعه.

“یا متوسط کار و تحصیل کار در حال رفتن به پول کمتر و یا آنها در حال رفتن به باید کمتر از آنها گفت:” علامت گذاری Kantrowitz ناشر از savingforcollege.com. علاوه بر این اگر برخی از پردیس امکانات بسته شده, دانش آموزان ممکن است قادر به دریافت استخدام برای یک کار معمولی-مطالعه فرفره مانند نیروی انسانی کتابخانه میز و یا کشیدن دانش آموزان به کافه تریا.

چه که شبیه به سقوط اگر شما نمی توانید انجام دهید کار خود را-بررسی موقعیت ؟ آیا شما تمام منابع لازم برای پوشش هزینه های خود را? اگر نه چگونه است که تاثیر می گذارد توانایی خود را برای ادامه که در آن نهاد ؟

اگر دانش آموزان با توجه به در نظر گرفتن فاصله یک سال و یا ثبت نام برای دوره های آموزشی در یک جامعه محلی, کالج, چگونه ممکن است که تاثیر خود را واجد شرایط برای کمک های مالی زمانی که شما بازگشت ؟ بر اساس نیاز کمک های مالی همیشه بر اساس یک ارزیابی از یک دانش آموز رایگان نرم افزار برای کمک های فدرال دانشجویی یا FAFSA Fonash گفت. خواهد شد بر اساس شایستگی کمک هزینه تحصیلی یا کمک های مالی بود اگر شما بازگشت به مدرسه خود را شش ماه یا یک سال از در حال حاضر ؟

شما باید برای درخواست مجدد برای کمک های مالی اگر شما را به یک سال فاصله و یا ثبت نام در جای دیگر برای یک دوره?

شما باید برای درخواست مجدد برای کمک های مالی اگر شما را به یک سال فاصله و یا ثبت نام در جای دیگر برای یک دوره? آن را نیز اغلب مورد است که دانشکده را کمتر کمک های مالی در دسترس برای انتقال دانش آموزان Kantrowitz گفت. چه متوسط جایزه برای انتقال دانش آموزان در مقابل یک سال اول ،

با توجه به عدم اطمینان اقتصادی در اطراف بسیاری از خانواده های دانش آموزان و والدین همچنین باید پیدا کردن از کالج ها چگونه آنها به شما کمک کند آنها را استطاعت هزینه مدرسه اگر وضعیت مالی خود را تغییر. که در حال حاضر ممکن است در مورد برخی از دانش آموزان پس بر اساس نیاز کمک های مالی بر اساس اطلاعات درآمدی ارائه شده توسط خانواده از سال 2018 سال مالیاتی.

دانش آموزان همیشه باید این گزینه به درخواست دانشگاه به ارزیابی مجدد مالی خود را کمک بسته های Kantrowitz گفت. چگونه می تواند به شما درخواست تجدید نظر برای کمک مالی? به طور معمول مدارس, موضوع را در یک فرم و یا آنها بگویید که دانش آموزان به نوشتن نامه ای در مورد تغییر در شرایط, او گفت:. علاوه بر این Seldin/هرینگ-اسمیت بنیاد غیر انتفاعی با تمرکز بر آموزش عالی و مسائل مربوط به مهاجرت, راه اندازی SwiftStudent ماه گذشته یک ابزار رایگان دانش آموزان می توانید به ساده کردن فرایند نوشتن به مدارس کمک مالی.

چگونه مدرسه دست زدن به افزایش تقاضا برای کمک های مالی? علاوه بر این حس که آیا مقدار دانش آموزان خواسته خواهد شد که به پرداخت هزینه تغییر خواهد کرد اگر دانشگاه تجربه می کند Kantrowitz گفت. مسکن سپرده اتاق/هیئت مدیره و شهریه مسترد خواهد شد اگر کلاس ها شروع به حرکت یا آنلاین ؟ زمانی که دانشگاه مجبور شدند حاضر در بسیاری از مدارس ارائه حداقل pro دارای امتیاز بازپرداخت در اتاق و هیئت مدیره اما تعداد بسیار کمی ارائه تخفیف شهریه.

اگر یک وعده نوعی از بازپرداخت آن خواهد بود بازپرداخت وجه نقد یا اعتبار ؟ نقدی را تحت تاثیر قرار نمی دانشجويان واجد شرایط برای کمک های مالی سال بعد اما یک تخفیف خواهد گفت.

درک تغییرات تحصیلی تجربه

صرف نظر از اینکه دوره های تحویل داده شده عمدتا به صورت آنلاین و یا تا حد زیادی در فرد این سقوط یک دانش آموز دانشگاهی تجربه متفاوت خواهد بود از سال های گذشته است. راه کالج رویکرد جدید این محیط آموزشی می تواند تاثیر دانشجويان تصمیم به حضور در.

برای بسیاری از دانش آموزان و کالج ها با عجله به تبدیل دوره از فرد به کنترل از راه دور ناامید کننده بود. چگونه دوره های مجازی در پاییز نگاه متفاوت از کسانی که در بهار ؟

Steinkamp همچنین نشان می دهد دانش آموزان تأمل در چگونگی آموزش آنلاین تجربه رفت و برای آنها در بهار و عاملی است که به تصمیم گیری خود را در پاییز. آیا آنها خود را تغییر دهید البته بار و یا انتخاب کلاس های مختلف? آنها قادر به دسترسی درسی و دیگر منابع آکادمیک است که آنها ممکن است نیاز به موفقیت آنلاین است ؟

بسته به پاسخ ممکن است این احساس را برای برخی از دانش آموزان به یک ترم اگر این تجربه به طور کامل آنلاین Steinkamp گفت: به خصوص اگر آنها در حال قرض گرفتن برای کسانی که دوره های آموزشی. در نهایت هرگز موافق به حضور در دانشگاه بدون این دو سوال پاسخ داد: آیا شما نیاز به موفقیت به عنوان یک دانش آموز است ؟ و آنچه از شما به امید خارج شدن از آموزش و پرورش خود را?

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de