شیکاگو – Amaria جونز, 13 در اتاق نشیمن از سمت غرب شیکاگو صفحه اصلی نشان مادر جدید Infinite رقص هنگامی که یک گلوله ولگرد در آمد از طریق جلو پنجره سوراخ گردن او و تسلیم در تلویزیون.

اسپری گلوله خارج نیز زخمی شدند دو پسر نوجوان 15 و 16 نشسته در ایوان جلو.

Amaria به بیمارستان بردند و مرده.

“تصور کنید که داشتن یک خواهر کوچک, 13 که حتی شروع به زندگی می کنند زندگی هنوز و شما باید به لباس او را تا برای یک homegoing خدمات. شما باید برای انتخاب کردن لباس و مو تابوت او. شما باید برای انتخاب کردن این تصاویر گفت:” مرسدس بنز جونز 27. “من فقط نمی خواهید برای آمدن به شرایط با واقعیت است. من نمی خواهد که من خواهر ندارم.”

Amaria قلب wrenching مرگ یکی از بسیاری از در یک تابستان از خشونت بازی در سراسر کشور. تیراندازی در حال افزایش در شهرستانها چند در میان آشوب های اجتماعی و اقتصادی از بحران بهداشت عمومی و جنبش خواستار نژادی عدالت و کودکان گرفتار در تیراندازی.

‘خسته از دفن فرزندان ما’: 4 کودکان نوپا در شیکاگو در بحبوحه افزایش خشونت اسلحه

“با توجه به همه گیر و همچنین به عنوان یک تلاقی عوامل ما فقط دیده می شود واقعا perfect storm توسعه در جوامع است که در حال حاضر در حال دست و پنجه نرم کردن با سیستمیک بی عدالتی و عدم دسترسی به فرصت گفت:” مایکل-Sean Spence, مدیر سیاست و پیاده سازی برای Everytown for Gun Safety, یک گروه غیر انتفاعی حمایت برای کنترل اسلحه. “Cites در حال دست و پنجه نرم کردن با dual بیماری های همه گیر.”

Amaria بیش از جونز’ تنها خواهر. او مانند یک دختر و یک بهترین دوست. او می تواند جا به همه جونز’ لباس و خواهد بود و راه رفتن در اطراف خانه مادر بزرگ در کفش پاشنه بلند, رقص و گوش دادن به موسیقی انجیل. جونز او آموخت که چگونه به بافتن و آهن صاف مو. آنها ناخن خود را انجام داده و رفتیم با هم خرید.

زمانی که جونز را انتخاب کنید تا یک UberEats شیفت بعد از کار در یک سالن مو Amaria – با نام مستعار “بله” – خواهد هاپ در ماشین و سوار در اطراف با او جرعه جرعه کارامل frappés از مک دونالد و ضبط فیلم های خنده دار.

“او خیلی خوشحال است. او مردم فرد” جونز گفت: از Amaria که می خواستم به یک وکیل. “Amaria خواهد برای مبارزه با هر آنچه که او فکر می کردم درست بود.”

کودکان در حال مرگ هستند در خیابان’

Amaria یکی از حداقل 12 افراد زیر سن قانونی به ضرب گلوله در شیکاگو در ماه گذشته – در حالی که بسیاری از بازی خارج سواری در یک خودرو و یا نشستن بر روی یک نیمکت و بسیاری دیگر زخمی شدهاند.

Mekhi James, 3 کشته شد و دو ساعت زودتر از Amaria حدود یک مایل دور. او نشسته بود در حد مرگ پدرش خودرو در راه خانه خود را از کوتاه کردن مو. که آخر هفته 104 نفر به ضرب گلوله در شیکاگو 15 از آنها را به ضرب, از جمله سه بیشتر افراد زیر سن قانونی. ده ها تن به ضرب گلوله کشته شدند و, کشته و بیش از بعد تعطیلات آخر هفته.

“کودکان در حال مرگ هستند در خیابان برای یک چهارم آخر هفته در یک ردیف” گفت: طرف غرب پاستور مارشال, تخم, که گفت که او با حضور چند تن از مجالس ترحیم و ایراد خطبه جمعه در مرگ و میر بسیاری از کودکان است. “چیزی که غم انگیز اشتباه در آنچه ما انجام می دهیم و آنچه برای ما ارزش. مردم محزون در مورد آن – این است که آنچه در آن آمده است.”

کشنده ترین آخر هفته در شیکاگو آمد و در پایان ممکن است اعتراض و غارت زمانی که 85 نفر به ضرب گلوله کشته شدند, 24 ضرب.

به طور کلی نرخ جرم از جمله جرایم خشونت آمیز – پایین هستند در سراسر ایالات متحده آمریکا, اما, قتل و تیراندازی در حال افزایش در این سال در شیکاگو, نیویورک, آتلانتا, d. C., فیلادلفیا, هوستون, Charlotte, North Carolina, Denver, میلواکی, مینیاپولیس و کانزاس سیتی ،

دوشنبه گذشته به عنوان دومین شهر جشن گرفته می شود اولین بار در ماه است که هیچ یک از درگذشت COVID-19 بیش از یک دوره 24 ساعته در شهر نیویورک مشاهده شد یک لحظه سکوت برای Davell گاردنر جونیور 1 بود که به ضرب گلوله در معده خود را در حالی که نشسته در یک پرسه زن در بروکلین cookout شب قبل از.

فرزند شات: 1-year-old کشته, در شهر نیویورک, cookout, تیراندازی, سه مجروح

“شما هرگز نمی توانید به دور از چیزی شبیه به این و بی حس به آن” شهردار, بیل د Blasio گفت: در یک کنفرانس خبری. “ما هرگز نمی تواند به من بدهید تا بر روی کودکان ما.”

در جولای 5, تیراندازی شد تا 53 درصد از زمان مشابه در سال گذشته در شهر نیویورک به گفته پلیس.

در آتلانتا که در آن Secoriea Turner, 8 بود به ضرب گلوله در روز استقلال در آمریکا بودند تا 23 درصد از سال گذشته در جولای 4, به گفته پلیس.

در شیکاگو در آمریکا افزایش 46 درصد از زمان مشابه در سال گذشته از 12 جولای به گفته پلیس.

‘Davon نمی خواهد وجود داشته باشد’

در واشنگتن که در آن کشتار Davon McNeal, 11, لرزاند, پایتخت کشور, قتل هستند تا 24 درصد از زمان مشابه در سال گذشته و حمله با یک سلاح خطرناک است 1% با توجه به پلیس.

Davon را که با این نسخهها کار به عنوان خشونت قطع در این شهرستان شد میزبانی یک جامعه صلح cookout 4 جولای در جنوب شرقی سی Davon فقط پا کرده بود از مادرش که دو گروه اخراج در یکی دیگر.

“Davon بود در وسط و او را به ضرب گلوله” گفت: Davon پدربزرگ جان آیالا. “لحظاتی وجود دارد که شما می خواهید به شکستن. اما من برگزاری چون من باید.”

Davon شده بود یک ستاره فوتبال, بازیکن, Ayala گفت. او شروع به بازی زمانی که او بود 6 مصرف پس از برادر بزرگتر خود.

“هنگامی که او شروع به بازی کردن او با ارزش ترین بازیکن” آیالا گفت. “او می خواست برای رفتن به NFL و خرید خود را momma یک خانه بزرگ است. او هرگز به این فرصت را به دنبال رویایی که در حال حاضر است.”

آیالا گفت: Davon شده است یادگیری از مادر خود چگونه به یک تاثیر مثبت در جامعه است. او به او کمک کرد تا با آرامش cookout و کمک در کتاب و کت درایوهای.

“او یادگیری در سنین جوانی در مورد چگونه به یک مدل نقش” آیالا گفت.

آیالا گفت او شده است تأمل در همه مورد علاقه خود را با خاطرات با Davon – زمانی که او می خواهم او را پرتاب در استخر در تابستان زمانی که آنها رفت و به شش پرچم زمانی که او می خواهم اجرا در اطراف خانه در تلاش برای گرفتن او در حالی که فریاد “پسر بچه, بوسه, پسر بوسه!”

آیالا و همسر خود را در حال برنامه ریزی برای Davon و دیگر grandkids در سفر سالانه به اورلاندو آخر هفته که او کشته شد اما آنها تا به حال لغو این سفر به دلیل بیماری همه گیر.

“ما نوه است که 8 ما یک بالون انتشار روز دیگر و او گریه میکرد که به دلیل. او گفت: دفعه بعد ما در سفر, Davon نمی شود وجود دارد,” آیالا گفت.

3 عوامل پشت سربازان ارتش در خشونت

خشونت اسلحه محققان و توسعه جامعه کارگران می گویند سربازان ارتش در تفنگ خشونت ناشی از سه عامل اصلی: نمونه فصل تابستان سنبله در حوادث coronavirus همه گیر در سراسر کشور و ناآرامی های اجتماعی است.

خشونت است صدمه دیده و اسپانیایی کودکان و نوجوانان به ویژه در اسپنس گفت. سالانه حدود 3000 کودکان و نوجوانان به ضرب گلوله کشته و با توجه به مرکز ملی پیشگیری از آسیب دیدگی و کنترل مبتنی بر وب صدمه آمار پرس و جو و گزارش گیری از سیستم. به گفته محققان سیاه کودکان و نوجوانان در حال 14 برابر بیشتر از همتایان سفید به مرگ با اسلحه قتل.

“در حال حاضر وجود دارد تنش در همه جا. مردم به ماندن در خانه. مردم از شغل. وجود ناآرامی های اجتماعی است. همه این چیزها می تواند با فشار یک بیماری همه گیر مشکل را بدتر شده و این چیزی است که اتفاق می افتد با خشونت گفت:” چارلی Ransford مدیر علم و سیاست در درمان خشونت شیکاگو-غیر انتفاعی بر اساس گروه مبارزه با خشونت اسلحه. “این بیماری مشکل است.”

Demeatreas Whatley یک سمت جنوب شیکاگو فعال جامعه با CureViolence برای بیش از یک دهه گفت: خشونت به آمار خانه. Whatley گفت: 14 ساله خواهر زاده بود به ضرب گلوله در دست و بازو و پهلو سهشنبه شب در حالی که انتظار در ایستگاه اتوبوس با دوستان. هفته گذشته Whatley را 22 ساله و برادرزاده به ضرب گلوله کشته شد در هر دو اسلحه شکستن استخوان خود را.

Whatley گفت که او معتقد است بسته شدن پارک ها و سواحل و کافه ها و باشگاه ها به دلیل همه گیر مردم منجر به صرف زمان بیشتری را در خارج در بلوک که در آن آن را آسان تر برای پیدا کردن و شناسایی اهداف تلافی جویانه دهیم.

“هنگامی که مردم مجبور به ترک این مکان آنها به بلوک” Whatley گفت. “آنها در حال انجام, اجتماعی, رسانه ها و تمام است که باعث می شود آن را مناسب برای یک تیرانداز برای پیدا کردن مکان خود را. آنها می آیند به پایان بلوک و شلیک کردن بلوک نمی دانستند که در بلوک.”

‘این است که در مورد نابرابری های اجتماعی’

این بیماری همه گیر را تشدید کرده است, ریشه و علل خشونت اسلحه مانند نابرابری درآمد دریچه سمت غرب کشیش گفت. خشونت است “ناامیدی و تباهی است که می رود همراه از مردم به ارزش کمتر disinvested در.”

ایالات متحده آمریکا امروز و تحلیل کد پستی داده یافت که در شیکاگو و در سراسر کشور کم درآمد و اقلیت شده اند به طور نامتناسبی تحت تاثیر coronavirus. بسیاری از سیاه و قهوه ای و جوامع را متحمل فشار از اخراج از اقتصادی خرید اینترنتی از وقوع.

پلیس شیکاگو سرپرست دیوید براون گفت: بالا سطح فقر در محلات در این شهرستان در جنوب و غرب دو طرف منجر به خشونت است.

“این است که در مورد عدم فرصت است. که یک پلیس موضوع است. این است که در مورد نابرابری های اجتماعی,” او گفت:.

محققان گفت: چشم انداز مثبت می تواند به چیزی برای انجام با افزایش تفنگ خرید. یک مطالعه از خشونت پیشگیری از برنامه های تحقیقاتی در دانشگاه کالیفرنیا-دیویس در بر داشت یک افزایش قابل توجهی در اسلحه خشونت در ایالات متحده آمریکا در ارتباط با کروناویروس مربوط به افزایش خرید اسلحه گرم.

وجود دارد بیش از 2 میلیون اسلحه گرم خرید از مارس تا مه – یک 64.3 درصد افزایش بیش از انتظار می رود با توجه به مطالعه است. در ماه مه فردی اسلحه خشونت افزایش قابل ملاحظه ای در: 17% صدمات بیشتر از حد انتظار است. محققان برآورد افزایش 776 صدمات بیش از آنچه که انتظار می رود شده است تا به حال هیچ افزایش در خرید رخ داده است: یک 7.8 درصد افزایش بیش از سه ماه دوره.

“ما دریافتیم که آمریکا با افزایش بیشتر در خرید اسلحه گرم شد بیشتر احتمال دارد به تجربه افزایش اسلحه خشونت گفت:” جولیا Schleimer, یکی از نویسندگان این مطالعه آن بوده است نه کارشناسی.

کریستوفر Herrmann سابق افسر پلیس شهر نیویورک و یک دستیار استاد در جان جی, کالج عدالت کیفری گفت: در سراسر کشور ضد پلیس احساسات نیز منجر به افزایش است.

“در آغاز COVID پلیس بودند مورد ستایش قرار داد به عنوان قهرمانان به این دلیل که آنها کارگران خط مقدم. پس از فلوید حادثه که به سرعت تبدیل از قهرمان به تبه کار” هرمان گفت.

که احساسات را تشویق می کند پلیس به یک “دست خاموش nonconfrontational رویکرد” او گفت:, و پرورش یک ذهنیت “من قصد ندارم برای انجام هر یک از این فعال کار می کنند چون من بیشتر نگران مشکل و یا پایان دادن به در صفحه اول.”

‘به اندازه کافی به اندازه کافی است’

ده ها تن از افراد جوان پیاده از طریق چندین محله در شیکاگو سمت جنوب در روز شنبه به تقاضای منابع بیشتری برای مبارزه با خشونت اسلحه. یکی از معترضان برگزار شد ثبت نام با عکس های افراد جوان به قتل با تفنگ خشونت و کلمات “به اندازه کافی به اندازه کافی است. من خسته از دیدن دوستان من در تابوت و تزئینی.”

برای جونز, آن را سخت به خارج شدن از رختخواب هر روز. او نه بازگشت به کار پس از خواهر او را کشته. او در تلاش برای بالا بردن او 7 سال در همان محله که در آن خواهر و پسر عموی بودند به ضرب گلوله کشته.

“من نمی دانم چه چیزی برای گفتن به من 7 ساله کودک که می خواهد پاسخ به چیزی که او حتی نمی باید بدانید در مورد” او گفت:.

خشونت اسلحه: کنگره تصویب $25M در بودجه برای تفنگ تحقیقات ایمنی. در حال حاضر چه ؟

Amaria همیشه می خواستم یک پاندورا دستبند افسون جونز گفت. برای او homegoing خدمات جونز خریداری او یکی است.

“هنگامی که روز تولد او می آید و یا می خواهید برای پر کردن این بالا – پر کردن آن را تمام راه را به بالا و آن را در جایی به گرامی داشتن. همه چیز را که او از دست رفته” جونز گفت. “من می خواهم او را به می دانم که ما هنوز با افتخار از او و ما هنوز در حال رفتن به جشن ، حتی زمانی که او قرار بود به فارغ التحصیل دبیرستان یا کالج, من قصد دارم به آن وجود دارد و من قصد دارم برای قرار دادن جذابیت به او دستبند. فقط به اجازه دهید او را می دانم.”

آخر هفته گذشته جونز به گورستان رفت و به دیدار خواهر خود را. او به ارمغان آورد برخی از بنفش را فشار دهید بر روی ناخن لهستانی, انگشتان پا کمی عکس از خودش و یک قلم.

“من در زمان او کوچک بنفش قلم ژل بنابراین او می تواند نوشتن به من یا به من در رویاهای من, به طوری که او می تواند به من بگویید که چگونه آن را مانند در طرف دیگر اگر او را OK” جونز گفت. “من فقط می خواهم او را به من بگویید چگونه می توان آن را تا کنون. من با شما در هر مرحله از راه است.”

دنبال فضل Hauck در توییتر @grace_hauck.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de