خط اتومبیل معمولا شروع به فرم و قبل از ساعت 11 صبح در خارج شارون مدرسه ابتدایی در Newburgh, ایندیانا, یک شهر کمتر از 4000 نفر در امتداد رودخانه اوهایو.

استلا Antey یک 8 ساله کلاس دوم نشسته در یکی از این اتومبیل با خواهر و برادر کوچکتر و پدر و مادر هر روز هفته در طول دو ماه گذشته. منتظر کافه تریا کارگران به دست آنها رایگان ناهار و صبحانه برای روز بعد است برجسته از خود صبح از مدارس بسته در ماه مارس است.

“مورد علاقه من است, صبحانه,” او می گوید. “من مانند حبوبات و شیر است.”

مادر دبیرستان مدنی و معلم رقص آماندا Antey برخوردار شکستن سفرهای فرزندان خود را از گاهی محدود یادگیری-از-خانه معمول است.

هنوز وعده های غذایی رایگان هستند به مراتب از یک لوکس. Antey و درام, معلم, شوهر, اریک هنوز دریافت پرداخت از Warrick, شهرستان, اما دیگر نمی تواند آموزش بعد از مدرسه رقص و تئاتر در کلاس ارائه شده است که درآمد اضافی برای خود و خانواده جوان از پنج. Antey می گوید که از دست دادن همراه با افزایش قیمت مواد غذایی در طول همه گیر باعث می شود رایگان وعده های غذایی مدرسه برای سه فرزند خود را مهم است.

“هیچ چیز به هدر می رود” آماندا Antey می گوید. “هر چه بچه ها نمی خوردن من و همسرم آن را بخورم.”

ضرورت — هر دو برای جلوگیری از دانش آموزان از رفتن گرسنه و برای حفظ مردم تغذیه آنها امن است و چه درایوهای Shenae رو از طریق روز و تعطیلات آخر هفته از او پیوست صدها مدرسه تغذیه مدیران سراسر کشور که در یک ماده از روز خود را دگرگون مدرسه غذا عملیات به اورژانس تغذیه برنامه.

تلاش در یک قیمت می آیند. در گذشته 10 هفته به تنهایی مدارس و سازمان های غیر انتفاعی وظیفه تغذیه کودکان در دوران بیماری همه گیر از دست داده اند حداقل $1 میلیارد. تلفات همچنان به صعود با هر ناهار و صبحانه خدمت کارگران و می تواند نیروی برنامه در سراسر شهرستان برای رفتن به بدهی یا شیب به پول اختصاص داده شده به معلمان و کلاس های درس به شناور باقی می ماند.

چالش ها باید از همه طرف می آیند.

چه بازگشایی مدارس خواهد شد مانند: برنامه ریزی روز, صفحه اصلی, بیشتر, آموزش آنلاین, بسیاری از شستن دست

اگر چه نزدیک به نیمی از دانش آموزان بودند در رایگان کاهش می یابد و یا قبل از ناهار همه گیر مدرسه آتن حذف درآمد آمد که از دیگر کودکانی که خانواده ها پرداخت می شود برای وعده های غذایی.

در همان زمان هزینه ها باید افزایش یافت. تجهیزات حفاظتی برای کارکنان اضافی و تمیز کردن اقدامات مراحل برای اطمینان اجتماعی فاصله در مواد غذایی آمادگی خطر پرداخت در برخی از موارد — که همه آنها هزینه بیشتر. آن را نیز گران تر بسته به وعده های غذایی است که می توان در خانه و یا برای خرید به صورت جداگانه پیچیده غذاهایی هستند که قابل حمل و آسان تر به خدمت از یک فاصله اجتماعی از سوپ و خانواده-سبک غذا کافه تریا کارگران استفاده می شود به ملاقه از یکی در یک زمان به صف های طولانی کودکان است.

تمام گفته هزینه برای بسیاری از برنامه های تغذیه پیشی گرفته بازپرداخت فدرال برای اورژانس وعده های غذایی. خانه های اخیر امداد لایحه اختصاص 3 میلیارد دلار برای تغذیه کودک از برنامه های در حال حاضر از طریق سپتامبر 2021 اما این لایحه خواهد شد در صورت سنگین و چالش ها در سنا و غذای مدرسه هماهنگ کنندگان می گویند آنها مشخص نیست چه مقدار از این پول را به مناطق منحصر به فرد حتی اگر از آن عبور می کند.

هنوز هم در حالت اضطراری, مدرسه, تغذیه مدیران مانند رو که برنامه دهکدهای از دست داد $500,000 از ماه مارس می گویند آنها بیش از حد غرق به حتی شروع به فکر کردن در مورد آنچه شما انجام دهد زمانی که بازگشایی مدارس در پاییز.

“راستش ما شده اند قادر به گرفتن گذشته امروز به دنبال روز به روز و هفته به هفته” رو گفت. “ما فقط رفتن نگه دارید.”

نقدی پور, هزینه, غنی

در اورلاندو فلوریدا که در آن نزدیک به سه چهارم از دانش آموزان در اورنج کانتی مدارس دولتی واجد شرایط به صورت رایگان و یا با کاهش قیمت ناهار لورا گیلبرت گفت: خدمات مواد غذایی برنامه با اینحال در آورده $2.2 میلیون از پرداخت ناهار در ماه مارس سال گذشته است.

در این سال گیلبرت برآورد برنامه خود را از دست داد 4 میلیون دلار در ماه مارس است. این تعداد به رشد بین $6 میلیون و 8 میلیون دلار در ماه آوریل و احتمالا همان است.

اورژانس وعده های غذایی در حال حاضر همه اما محو ذخایر گیلبرت سال زمان برای ساخت. بدون هر گونه کمک از خارج به او گفت: وجود خواهد داشت نه بیشتر پول در سمت چپ در ماه اوت.

اورنج کانتی مدارس به طور متوسط یک میلیون وعده های غذایی در خدمت به دانش آموزان در هر پنج روز زمانی که آنها باز است. اورژانس برنامه در حال حاضر در خدمت بین 115,000 و 117,000 وعده غذا در روز تلاش برای پیدا کردن آماده اقلام مانند حبوبات میله های زندان بودند که با دانشجویان برای صبحانه قبل از مدارس بسته شده است.

کروناویروس و ناهار مدرسه: مدرسه رایگان, ناهار, برنامه های, چهره وحشتناک انتخاب: مبارزه با کروناویروس و یا دانش آموزان گرسنگی

برای سال گیلبرت کار کرده بود به نگه داشتن محصول و هزینه های نیروی کار پایین هر کجا که او می تواند در حالی که ارائه به دانش آموزان وعده های غذایی مانند تازه پخته, پیتزا, حموس از ابتدا و مرسوم مانند غذاهای کره ای, هم بزنید سرخ tacos.

اما حتی کسانی که نوآوری او گفت: هزینه کمتر برای تولید از وعده های غذایی اضطراری در این منطقه خدمت می کند از 52 مکان در روزهای دوشنبه چهارشنبه و جمعه ارسال هر دانش آموز در خانه با شش وعده غذا در هر روز جمعه است.

“این بزرگترین چالش ما به دلیل آن هزینه های زیادی پول بیشتری به چهار یا شش وعده های غذایی در یک زمان به عنوان مخالف به داشتن یک بچه آمده از طریق ناهار خط و یک صبحانه یا یک ناهار” گیلبرت گفت.

جولی آبجو خدمات مواد غذایی هماهنگ کننده برای یوکیاه واحد مدرسه در منطقه Mendocino County California, گفت تیم او در حال حاضر “در نی بتواند به نگه داشتن بچه ها تغذیه می کند.”

حدود 80 درصد تقریبی از 6000 دانش آموزان در منطقه هستند و کم درآمد, یک درصد بالا که همه دانش آموزان واجد شرایط برای وعده های غذایی رایگان.

منطقه خدمت مورد 57,000 وعده های غذایی رایگان در هفته یا در نقاط توزیع که در آن خانواده ها از طریق درایو را انتخاب کنید تا آیتم ها و یا با اتوبوس مدرسه تحویل در رها کردن نقاط.

یوکیاه مواد غذایی خدمات تیم بسته totes با کل هفته ارزش آماده وعده های غذایی برای دانش آموزان — با صبحانه و ناهار که 14 نفر در هر سفارش و توزیع آنها در روزهای دوشنبه.

مانند گیلبرت برنامه در اورلاندو آن هزینه های بیشتر در هر وعده غذایی به دانشجویان وعده های غذایی مختلف در یک زمان از آن را برای خدمت به وعده های غذایی به صورت جداگانه از طریق یک ناهار خط. و منطقه کشیده است چرا که آن را نمی توانید از مکمل های غذایی وعده های غذایی با هر چیزی آن را می سازد از ابتدا مانند سوپ و ماکارونی به دلیل آن را نمی تواند تضمین کسانی که در مورد که هنوز هم تازه و امن زمانی که کودکان آنها غذا خوردن.

با توجه به بررسی های اخیر از نزدیک به 2000 مدارس در سراسر کشور نزدیک به نیمی از مدارس ارائه وعده های غذایی اضطراری در خدمت آنها تنها یک بار در هفته.

رو در جنوب ایندیانا یک استثنا است. مانند 13 درصد از مدارس است که شرکت در مدرسه تغذیه انجمن آوریل 30, بررسی, کارگران در, Warrick, County, district خدمت به وعده های غذایی برای دانش آموزان پنج روز در هفته است.

حتی در وعده غذایی روزانه خدمات مواد غذایی نیاز به بسته بندی. نگاهی به سیب برای مثال مواد غذایی که شده است به یک جزء اصلی در مدرسه آمریکایی صبحانه و ناهار برای چند دهه.

بدون توانایی به جای چند سیب در یک بشقاب غذای کودک به داخل یک اتاق ناهار رو در سمت چپ بود با دو گزینه: پرداخت بیشتر به صورت جداگانه بسته بندی بسته های سیب و یا بسته بندی آنها را در خانه.

رو تصمیم گرفت در دومی اما این به تنهایی انجام شد که شامل باز کردن یک آشپزخانه جداگانه برای تخصیص دو غذا دبستان کارگران که تمام وقت کار آن است که برای برش سیب و کیوی و کرفس چوب و دیگر میوه ها و سبزیجات در وعده های غذایی به Antey خانواده و دیگران بستگی دارد.

‘این بچه ها در حال آمدن به عقب’: بازگشایی مونتانا مدرسه ارائه می دهد زیرچشمی نگاه کردن در چه سقوط ممکن است به ارمغان بیاورد

در حالی که دست و پا گیر انجام در ایندیانا که در آن رو به تیم خدمت می کند 1,000 وعده های غذایی روزانه چنین امری نیاز به 100 بار تلاش در اورلاندو است. بنابراین مدارس که اندازه انتخاب کردن برای آماده گزینه های زمانی که آنها می تواند – حتی اگر آن هزینه های آنها بیشتر است.

گذشته از افزایش در هزینه های مواد غذایی به طور کلی همه گیر شده است به خصوص در توزیع کنندگان مواد غذایی است که کار با مدارس بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها تا به حال پیش بینی برای برنامه ریزی های آینده.

Sean لیر مدیر عامل شرکت ستاره طلایی مواد غذایی در کالیفرنیا فرودگاه رهبری در یک تعطیلات خانوادگی در روز ولنتاین که نزد چند مسافران در ماسک او را وادار به راه اندازی اقدامات ایمنی برای کارکنان شرکت و شروع به کار با تامین کنندگان مواد غذایی به صورت جداگانه بسته بندی مواد غذایی آنها قبلا ارسال به صورت فله.

کسانی که حرکت می کند نیاز به ستاره طلا که با این نسخهها کار با 20 درصد از مدارس دولتی کشور به صرف پول اضافی در تمیز کردن لوازم و تجهیزات حفاظتی برای کارگران خود را همراه با پول دانه برای تامین کنندگان خود را به صورت اضافی در بسته بندی. که همراه با یک کاهش کلی در تقاضای محصول از مدارس led لیر به کردند 20 درصد از کارکنان خود را.

“ما نمی دانیم که زمانی که ما قادر خواهید بود به آنها را به عقب” لیر گفت. “ما امیدواریم که آن را به زودی.”

لیر گفته است که شرکت خود را به تلاش برای نگه داشتن قیمت های خود را به عنوان کم به عنوان آنها می توانند در این فرآیند است. اما در مدارس به خصوص کوچکترین هر مورد افزایش می باید عمیقی اثر مالی که در خدمت صدها نفر از هزاران نفر از وعده های غذایی روزانه است.

کتی Wilson مدیر اجرایی شهری غذای مدرسه داد می گوید: 12 مدرسه بزرگ منطقه در ارتباط است که شامل اورلاندو در حال از دست دادن $38.9 میلیون در یک هفته در خدمت مواد غذایی به دانش آموزان در مدرسه و تعطیلی.

دایان پرات-Heavner سخنگوی مدرسه تغذیه ارتباط گفت: 861 مناطق در این نظرسنجی که توافق به لیست خود را از دست داده و درآمد گزارش جمعی از ضرر و زیان $626.4 میلیون.

قیمت ایمنی

تا آنجا که Rowe برنامه دهکدهای از دست, پول ثانویه نگرانی است. اگر چه Anteys و خانواده های دیگر نشان داده اند حمایت قاطع برای پنج روز در هفته غذا توزیع Rowe می داند که آن را نیز افزایش می دهد احتمال شیوع کروناویروس اگر یکی از کارکنان آلوده است.

“هر بار که من یک متن در صبح زود من می ترسم من قصد دارم نگاهی به من تلفن و دریافت یک پیام است که کسی (کار در کافه تریا) واز بیمار,” او گفت:.

این ترس واقعی است. به زودی پس از مدارس سراسر کشور آغاز شده و تغذیه اضطراری برنامه های مختلفی تا به حال یا تعطیل موقت یا حرکت به مکان های دیگر بعد از غذا دبستان کارگران آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

اخیرا مقامات در پورتوریکو دستور shutdown از 30 مدرسه و سالن های غذاخوری و چند انبار مواد غذایی پس از ده ها تن از کارگران در خاک ایالات متحده آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

یک گروه از مادران و چندین سازمان های غیر انتفاعی در پاسخ پیگرد جزیره وزارت آموزش و پرورش آن را متهم dodging مسئولیت خود را به خوراک این جزیره نزدیک به 300,000 عمومی دانش آموزان.

به دلیل خطرات مدرسه خدمات مواد غذایی رهبران در بسیاری از مکان ها ارائه خطر پرداخت به کارگران خط مقدم و سالن های غذاخوری طراحی شده برای طبخ حجم بالایی از غذا عمل در تنها کسری از ظرفیت های خود را به طوری کارگران می تواند در یک فاصله امن.

پرات-Heavner می گوید: بسیاری از اعضای انجمن در حال حاضر گزارش کمبود تجهیزات حفاظت شخصی مانند ماسک و دستکش و همچنین به عنوان یک کمبود تمیز کردن وسایل.

و مدرسه هماهنگ کننده مواد غذایی مانند گیلبرت می گویند که زین با اضافی ایمنی مواد غذایی هزینه های حمل و نقل و ذخیره سازی اقلام مانند شیر و گوشت و آب در هوای سرد.

گیلبرت به اجاره 15 کامیون های یخچال به ذخیره مقادیر زیادی از آیتم های که کارکنان خود را در حال حاضر توزیع به صورت عمده از چند مکان متمرکز به جای بسیاری از مدارس آنها خدمت روزانه از زمانی که مدرسه در جلسه بود.

بازپرداخت کافی نیست

گذشته از ذخایر نقدی اگر آنها تا به حال هر یک از این برنامه های مدرسه در حال حاضر بستگی دارد تقریبا به طور انحصاری در دولت بازپرداخت از ایالات متحده وزارت کشاورزی برنامه به طور معمول طراحی شده برای تغذیه دانش آموزان در طول تابستان و زمستان می شکند.

وزارت کشاورزی ایالات متحده در تابستان مواد غذایی خدمات برنامه نیز یک منبع برای مدرسه برنامه های غذایی در شرایط اضطراری مانند طوفان یا گردباد. اما این برنامه هرگز استفاده شده است برای این بحران گسترده است.

دانش آموزان نیاز به نشستن و خوردن وعده های غذایی رایگان در این مرکز خدمت به وعده های غذایی اما وزارت کشاورزی ایالات متحده لغو کرده است که نیاز به دلیل بیماری همه گیر.

بازپرداخت رای برای بسیاری از سایت های است $2.375 هر صبحانه و $4.15 برای هر ناهار. اما گیلبرت و دیگر خدمات مواد غذایی هماهنگ هستند و اغلب بیش از این مبلغ است چرا که آنها نیاز به پرداخت بیشتر به صورت جداگانه بسته بندی اقلام افزایش هزینه های حمل و نقل و بسته بندی.

کنگره در ماه مارس به تصویب یک اندازه گیری است که پاک راه را برای خانواده ها به دریافت مواد غذایی تمبر مزایای برای پوشش هزینه وعده های غذایی کودکان را به طور معمول خورده در مدرسه است. تنها 30 متحده واجد شرایط برای این برنامه تا کنون و مواد غذایی مقامات می گویند خط هنوز در درایو خود را از طریق و راه رفتن تا غذا وانت.

در تاریخ 27 آوریل یک گروه از بیش از سه ده مدرسه ملی انجمن تغذیه گروه ها و سازمان های غیر انتفاعی دیگر با ارسال نامه ای اصرار کنگره به ارائه مدرسه برنامه غذا در سراسر کشور با $2.6 میلیارد دلار در آینده کنگره بسته امداد “برای کاهش بخشی از برآورد قابل توجهی از دست دادن مالی که مدرسه برنامه تغذیه را ادامه خواهد داد و به تجربه است.”

‘رفتن برای دیدن گسترده در کاهش’: بدون بیشتر coronavirus امداد و مدارس و بریده بریده بودجه, دبستان اخراج

خانه پاسخ از جمله 3 میلیارد دلار اختصاص داده شده برای مدرسه برنامه تغذیه در 3 تریلیون قهرمانان قانون به تصویب رساند که در ماه مه توسط یک حاشیه باریک. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل هفته گذشته گفت که اگر نمایندگان مجلس نظر دیگری امداد لایحه آن را باید باریک تر در حوزه نسبت به آنچه در مجلس به تصویب رسید.

در این میان سازمان های غیر انتفاعی دیگر و بانک های مواد غذایی که باید پا به ارائه غذای رایگان را برای کودکان نیز احساس فشار است.

در ماه مارس چندین YMCA فصل در پا به تغذیه دانش آموزان در مکان های که در آن شیوع کروناویروس مجبور مدارس به شاتر و یا تعلیق توزیع مواد غذایی و همچنین شروع تغذيه برنامه مکمل تلاش های منطقه به طور کامل با عملکرد تغذیه برنامه.

استیسی McDaniel, متخصص برای YMCA ضد گرسنگی طرح های برنامه می گوید: این سازمان از دست داد $400 میلیون نفر در سراسر کشور در ماه آوریل به تنهایی.

“نه در خدمت کودکان و خانواده ها در جوامع ما یک گزینه نیست برای ما” McDaniel گفت. “ما در حال رفتن به رفتن نگه دارید تا زمانی که ما می توانیم.”

چشم انداز تیره و تار برای پاییز

به عنوان نازک کشیده به عنوان غذای مدرسه عملیات در حال حاضر برنامه رهبران می گویند که نیازهای خود را تنها از شدت اگر بازگشایی مدارس در پاییز به خصوص اگر هیچ پول وجود دارد برای تغذیه در مدرسه در یکی دیگر از امداد لایحه.

گذشته از اجتماعی فاصله برای دانش آموزان مدارس نیز باید به شکل از چگونه برای آماده سازی و خدمت به مواد غذایی در سالن های غذاخوری در حالی که پیوستن به اجتماعی فاصله اقدامات برای کارکنان.

و در حالی که سالن های غذاخوری در حال حاضر در حال اجرا پایین در تجهیزات حفاظتی و تمیز کردن لوازم ویلسون و دیگران می گویند که آنها نیاز به ذخیره از کسانی که در مورد قبل از آنها استقبال کودکان عقب.

پرات-Heavner از مدرسه تغذیه انجمن پیش بینی کرد که افزایش نیاز به صورت رایگان و کاهش ناهار را در حال حاضر مشکل دیگری است که مدارس را برای رسیدگی در پاییز.

در زمان اضطراری و تغذیه برنامه های کودکان و پدر و مادر لازم نیست که ثابت کند که آنها واجد شرایط برای وعده های غذایی رایگان. که در پاییز تغییر دهید و با بالا رفتن سرسام آور نرخ بیکاری به دلیل همه گیر معلوم نیست چقدر عمیق تر نیاز خواهد بود.

بازگشت به مدرسه؟: نظرسنجی: 1 در 5 معلمان بعید به بازگشت به بازگشایی کلاس های درس این سقوط

و مگر اینکه مدارس خاص دریافت چشم پوشی برای خدمت به تمام وعده های غذایی به صورت رایگان آنها را به اتهام کودکان قیمت کامل برای وعده های غذایی مگر اینکه پدر و مادر خود را تکمیل و به نوبه خود در ناهار رایگان برنامه های کاربردی.

“برنامه چالش برانگیز است و آنها نیز باید پردازش” پرات-Heavner گفت. “در زمانی که مدارس و والدین در حال حاضر خواهد شد برخورد با تعدادی از سوالات پیچیده آنها همچنین می خواهم که به نگرانی در مورد آن.”

برنامه های غذایی در مدارس دولتی ایالات متحده به طور سنتی خود کفا اشخاص به این معنی که آنها از بودجه خود را دارند در حالی که مناطق آنها در خدمت تمرکز بر حقوق معلمان تسهیلات تعمیر و نگهداری و سایر هزینه های مرتبط با مدارس در حال اجرا.

که ممکن است تغییر برای برنامه هایی مانند نارنجی در مدارس شهرستان در پاییز به عنوان گیلبرت پیش بینی او برنامه اجرا خواهد شد از پول در ماه اوت. هر گونه کمک از منطقه است به احتمال زیاد به قطع به پول برای کلاس های درس و یا دیگر برنامه های مدرسه.

یکی دیگر از نگرانی برای گیلبرت رو و مواد غذایی دیگر خدمات هماهنگ در سراسر شهرستان است که کیفیت وعده های غذایی آنها تغذیه دانش آموزان را رنج می برند, به معنی فرزندان مانند استلا Antey نمی خواهد که به عنوان بسیاری از گزینه های سالم در مدرسه — که آیا آنها پرداخت هزینه برای آنها را یا نه.

“چیزهایی که نمی خواهد به عنوان تازه” گیلبرت می گوید. “ما نمی خواهد بود قادر به طبخ به همان اندازه از ابتدا.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de