ویلمینگتون دلم. — به عنوان یک بچه Omar Chatt هرگز نمی تواند قرار دادن سر خود را در اطراف چرا رزا پارک نبود مجاز به نشستن در نزدیکی سفید مسافر.

نژاد بود و تنها گاه به گاه موضوع گفتگو میان عمر و پدر و مادر او اغلب تنها آینده را زمانی که کلاس های خود را در رسیدن به سالانه سیاه درس تاریخ.

واقعیت از مسابقه را به دست اورد جدید تمرکز هنگامی که او مجوز خود را. او یادگیری رانندگی, اما او همچنین یادگیری نحوه تعامل با پلیس اگر او طول کشیده.

“شما باید به ماندن هنوز. شما نمی تواند حرکت” عمر گفت. “دیدن آبی و قرمز چراغ قلب من تپش است. شما فکر می کنید به خودتان ‘وای این رفتن بود و من در آخرین لحظه ؟ من می ترسم اما من فقط آرام باقی می ماند و می گویند نماز پروردگارا بود با من در حال حاضر.”

خواهد Rhodunda بزرگ شده بودن گفت: ماموران پلیس بودند بچه های خوب همیشه قابل اعتماد اگر او در معرض خطر بود.

“زمانی که من شروع به خانه تنهایی من همیشه گفتم اگر چیزی اشتباه است و یا کسی در خانه ما که قرار بود برای تماس با پلیس” خواهد گفت. “من همیشه اعتماد به پلیس است.

“من از خواب بیدار شده ام بیش از چند هفته گذشته به این واقعیت است که هر کس احساس می کند که در راه است.”

در بسیاری از راه های دبیرستان زندگی عمر و آینه یکدیگر است. هر یک از آنها به دست آورده نمرات خوب در کنکورد دبیرستان در ویلمینگتون ، برنامه های خود را پر شدند با فعالیت های بعد از مدرسه و هر دو در خدمت نانامی به بازی به عنوان رئیس شورای دانشجویی.

آنها هر دو محدود به دانشگاه و فارغ التحصیلی در پر بار در جهان به عنوان کشور چهره هر دو عدم قطعیت یک بیماری همه گیر و یک حساب در طول تاریخ خود از نژاد پرستی.

اما در 18, تماشای اخبار از تظاهرات و خشونت پلیس از طریق تلفن های خود را عمر خواهد شد و هر دو دارای یک آگاهی است که بدون توجه به آنها شباهت های جهان هنوز هم آنها را می بیند متفاوت است.

عمر است که سیاه را سفید است.

عمر کتیبه ها از طریق رسانه های اجتماعی دیدن ویدئوها از افرادی که دستگیر یا کشته و وحشت زده است که او یا اعضای خانواده خود را می تواند بود.

خواهد ساعت به عنوان افسران پلیس ضد شورش با معترضان مسالمت آمیز هل دادن او را به مقابله با او از خود هویت.

آن بوده است بیش از یک ماه پس از مرگ جورج فلوید و ملت است که هنوز هم در وضعیتی وخیم. ارسال آن هر دو عمر و جستجو برای پاسخ های خواندن هر آنچه که آنها می توانند دست خود را بر پر کردن شکاف ها از آموزش و پرورش خود را در مسابقه.

آنها هر دو هنوز هم پردازش سردرگمی و خشم از تماشای این کشور استدلال می کنند بیش از نژاد و خشونت پلیس. و آنها هر دو رسیده و این نتیجه همان بود.

چیزی در این کشور نیاز به تغییر است.

اما مانند بسیاری دیگر آمریکایی, آنها نمی دانند که چگونه برای به دست آوردن وجود دارد.

درس در مورد مسابقه

عمر به یاد بسیاری در مورد در حال رشد و در خانه خود در Lombard Street.

زندگی در ویلمینگتون سمت شرق با پدر و مادر خود, مادر و چهار برادر و خواهر او به خاطر دوچرخه خاک و تعداد انگشت شماری از مردم بار اقدام به سرقت آن است. کوچه و خیابان است که می تواند شکسته را به, و فروش مواد مخدر است که در ادامه در دید روشن در مقابل از خانه خود را.

یک بار او و مادر بزرگ خود را شاهد مرد گرفتن شات در حالی که در راه رفتن به خانه است.

“چیزهای کوچک است که می خواهم. نبود یک محله خوب,” او گفت:. “این قطعا به شکل زیادی به من به عنوان یک فرد. و بسیاری از مردم هرگز انتظار من از کجا آمد. همه در همه ، شما هرگز نمی دانید مگر من به شما گفتم.”

در حال حاضر Chatts زندگی در شمالی ویلمینگتون خانه در نزدیکی ویلمینگتون بیمارستان.

بعد از یک ضربه مغزی در کلاس نهم به پایان رسید و وقت خود را در تیم کشتی عمر تصمیم گرفت به پرتاب خود را به دیگر باشگاه های مدرسه.

او به عضویت شورای دانشجویی در نهایت خدمت به عنوان رئیس جمهور خود را در سال آخر نمایندگی کنکورد دانش آموزان در سطح ولسوالی شورای. او داوطلب خدمت وعده های غذایی در امانوئل اتاق ناهار خوری و بازی توبا همه را از طریق دبیرستان.

عمر شروع به فکر کردن بیشتر به طور جدی در مورد نژاد و سیاست زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور انتخاب شد. ناگهان نوجوان خواهد بود استدلال در نظر Instagram posts بیش از چیزی است که رئیس جمهور گفته بود یا توییتی.

یک تعهد اخلاقی’: میلواکی هل برای پایان دادن به بیش از حد تبعیض نژادی در مدارس

او همچنین شروع به توجه به لحظه ساکت تر از نژاد پرستی به عنوان او را از طریق دبیرستان.

دانش آموزان سفید خواهد معمولی رها کردن n-word در آهنگ ها و یا گفتگو به این ادعا باید گفت که آن “توسط حادثه.”

زمانی که او کار می کرد در مقابل دفتر او متوجه شده بیشتر دانش آموزان سیاه پوست بودند که نوشته شده تا از دانش آموزان سفید. (در سراسر کشور یک پژوهش نشان دهنده مشاهدات خود را سیاه و دانش آموزان خیلی بیشتر احتمال دارد به حالت تعلیق و یا بازداشت در مدرسه است.)

عمر یک بار خواسته خود را در گروه مدیر اگر آنها می تواند آثار متنوع تر آهنگسازان به ویژه برای ماه تاریخ سیاه. در ابتدا مدیر به نظر می رسید بی اعتنا از او درخواست. اما در نهایت پس از بیشتر آوازی شکایت از عمر مدیر آمد در سراسر.

“اگر من هرگز ایستاده اند تا ما هرگز پخش شده است که قطعه” او گفت:.

عمر می داند که او بیشتر به یادگیری در مورد تاریخ سیاه و نژاد در آمریکا است. او تنها در مورد آموخته رادنی کینگ شورش چند روز پس از شنیدن در مورد جورج فلوید مرگ است. اما او همچنین متوجه شد که برخی از همسالان خود باقی مانده اند و حتی بیشتر در تاریکی وقتی که می آید به خشونت پلیس علیه سیاه آمریکایی است.

“من به دوستانی که مثل” این اولین بار است که این اتفاق افتاده است'” عمر گفت. “هیچ چیز ما امروز شاهد آن هستیم این است که چیزهای دیده ایم از ’50s و 60s. در مدارس ما, ما به یاد بگیرند که در مورد مارتین لوتر کینگ و رزا پارکس. اما ما واقعا نمی توانید به جزئیات در مورد این افراد. چگونه در مورد شما به من آموخت آنچه در گذشته اتفاق افتاده است به طوری که ما بهتر می تواند در آینده؟”

‘مردم را نمی دهد نگاه دوم’

پنج سال پیش را با حضور آنچه که او فکر خواهد بود نرمال بازی بیس بال. اما به عنوان او را تماشا Baltimore Orioles بازی Boston Red Sox باختری آشکار در خارج از ورزشگاه پس از مرگ فردی گری در دست پلیس است.

که لحظه ای به پایان رسیده با khezri را به زانو در اعتراض به طول سرود ملی بود که خواهد آمد چهره به چهره با او کم عمق درک مسابقه در امریکا است.

خواهد رشد سریع 10-minute drive from Concord بالا, در یک محله پر آراسته سبز چمن و همسایه ها که همیشه خوش آمد می گوید هر یک از دیگر در خیابان.

او در خانه زندگی می کردند تمام عمر خود را و می داند که پدر و مادر خود قادر به ارائه او یک زندگی راحت در حال رشد است. او گفت که او هرگز احساس نا راه رفتن از خانه خود را.

“مردم نمی سوال وقتی که من راه رفتن در مکان های شب اگر من انجام چیزی مشکوک است. مردم همیشه لبخند به من وقتی که من از موج به آنها,” او گفت:. “من احساس می کنم مانند این که چگونه سفید افتخار است که مردم نمی دهد یک نگاه دوم است.”

او برای اولین بار شاهد تصویری از شرکت-افسر سابق Derek چوین فشار دادن زانو خود را به جورج فلوید گردن در Instagram. در ابتدا خواهد منزجر بود. اما او می خواست به دانستن داستان کامل قبل از عبور از قضاوت. به عنوان اطلاعات بیشتر ظهور او سمت چپ احساس شد “سردرگمی و غم و اندوه و خشم در سراسر.”

“من فقط خجالت زده بود که به عنوان یک فرد سفید ما باید در ارتباط با کسی که چیزی که مضر به شخص دیگری است.”

را دیدم که خود را رسانه های اجتماعی خوردها پر از نوشته ها در مورد سیاه و سفید زندگی می کند ماده و تظاهرات خشونت آمیز در سراسر کشور است.

دوستان در Instagram اعلام کرد آنها پایان دوستی با کسانی که نمی پشتیبانی سیاه زندگی مهم است. دیگران را متهم به کسانی که اقامت داشتند سکوت در رسانه های اجتماعی بودن همدستی در مواجهه با نژاد پرستی.

او نگران است که فوران آگاهی های آنلاین خواهد شد به طور موقت و در حال حاضر متوجه شده است که مردم کمتر آوازی از آنها چند هفته پیش.

“من قطعا فکر می کنم وجود دارد فشار را برای شما به ارسال” او گفت:. “اگر شما در حال نوشتن چیز مردم گفت:” چه خبره اشتباه است با شما؟”

“آنها در حال تماشای’

بسیار شبیه تظاهرات را دیدم در بالتیمور هزاران نفر راهپیمایی از طریق ویلمینگتون و دیگر دلاور شهرستانها در هفته فلوید پس از مرگ است.

در مه 30, معترضان کرد ویلمینگتون را در خیابان های مرکز شهر شعار محوری فریاد “نه عدالت بدون صلح” و “سیاه و سفید زندگی می کند و ماده” در نهایت مصرف بیش از I-95.

به عنوان روز تبدیل به شب طولانی معترضان شروع فوق العاده ویندوز از خیابان بازار کسب و کار و پلیس ضد شورش در نهایت دستور داد مردم به خیابان های مرکز شهر.

نه شما را و نه Omar با حضور در یک اعتراض که آخر هفته, اما آنها هر دو را دیدم بعد آشکار از طریق رسانه های اجتماعی. گیج و ناراحت آنها هر دو تبدیل به ارشد زبان انگلیسی, معلم, جولیا بیش از حد.

مبارزه با جرایم ناشی از نفرت, سخنرانی: بیشتر مدارس فشار به آدرس سیستمیک نژاد پرستی

آنها نه تنها آنهایی که. در این هفته پس از تظاهرات را تکان داد ویلمینگتون بیش از حد دارای سابقه تماس ها و متون از ده ها تن از زمان و دانش آموزان سابق همه در تلاش برای به دست آوردن یک حس از آنچه در جریان است در جهان است.

حتی به تازگی فارغ التحصیل سالمندان خواهد بود و عمر بودند مشتاق به نگه داشتن خواندن و یادگیری به تابستان است.

“مردم تصور هستند فقط به تلفن های خود را و خود را در کفش” بیش از حد گفت. “هیچ بچه بسیار پرشور است. آنها احساسی است. اما فقدان آنها عمیق تر تاریخ و تجربه زندگی را به طور کامل روند آن احساسات است. آنها بسیار اجتماعی آگاه با این موضوع از من فکر می کنم مردم به آنها اعتبار بدهد ، آنها درگیر است. آنها در حال تماشای.”

روز بعد از تظاهرات و راهپیمایی از طریق ویلمینگتون کنکورد جامعه جمع شده در پیاده رو به عنوان کلاس 2020 رژه به دبیرستان پارکینگ.

خواهد شد و عمر را از طریق حومه خیابان با همکلاسی های خود را تکان دادن در معلمان و همسایگان تشویق آنها را با نشانه ها و بالن. آن را به حال شده است در ماه از آنها می خواهم دیده می شود دوستان خود را در فرد پس از دبیرستان نمونه زندگی به پایان رسید به طور ناگهانی در روز جمعه در ماه مارس است.

آن را از خوشحالی در لحظه اوج از 13 سال تحصیل. در پاییز آنها را هر دو سر به کالج; Omar حضور در دانشگاه دلاور به مطالعه زیست شناسی و رشته کسب و کار بین المللی در Elizabethtown کالج, Lancaster, Pennsylvania.

اما برای دو نفر از فارغ التحصیلان جشن که صبح آفتابی نیز احساس عجیب و غریب تقریبا اشتباه به عنوان واقعیت های جهان هنوز هم loomed در سر خود را و در نزدیکی خیابان.

“دیدن همه دوستان من این شادترین ما تمام شده است در سه ماه گذشته” خواهد گفت. “ما همه خیلی خوشحال زمانی که به مردم صدمه دیده و در اعتراض به بی عدالتی در کشور ما است. من آرزو می کنم هر کس می تواند به عنوان شاد به عنوان ما آن روز.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de