فدرال داشبورد فراهم می کند که اطلاعات به عموم در مورد COVID-19 داده است که ارائه شده توسط بیمارستان ها شده است پس به سرعت در حال اجرا حکومت چگونه برای بیمارستان ها گزارش می دهند که نوع داده بود به محل قرار داده.

قانون جدید صادر شده در 10 ژوئیه توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی به اثر رفت ژوئیه 15. آخرین مجموعه ای از داده ها است که از جولای 14. به جای ارسال COVID-19-اطلاعات مربوط به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری به عنوان انجام شده است از ماه مارس بیمارستان, بیمارستان, آزمایشگاه, و دیگر حاد-مراقبت از امکانات گفته شده به ارسال این اطلاعات به پورتال اداره توسط TeleTracking Technologies, Inc. خصوصی برگزار می شود شرکت داده.

مقامات بهداشتی می گویند فرآیند جدید را کاهش می دهد “سردرگمی و تقلید از گزارش” ایجاد انعطاف پذیری بیشتر با چه داده های جمع آوری شده در طول همه گیر و بهتر اختصاص داروها مانند Gilead Sciences, Inc.’s مطلا کردن -0.31% remdesivir. (از نظر تجربی مواد مخدر اضطراری با استفاده از مجوز از سازمان غذا و دارو که نیاز به دارو اختصاص داده شده توسط دولت فدرال است.)

ببینید: Fauci دونفره را در انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ: ‘ما حتی شروع به دیدن پایان آن هنوز’

CDC مدیر دکتر رابرت Redfield خبرنگاران که “هیچ کس در نظر گرفتن و یا دسترسی به داده ها به دور از CDC.”

جزئیات: جهانی COVID-19 نفر از صعود به 13.6 میلیون پس از ثبت یک روز شمارش از 230,400 عفونت های جدید

اما کارشناسان بهداشت و درمان در حال بازجویی از زنده ماندن از داشتن بیمارستان های خود را تغییر داده-گزارش سیستم در همان زمان که آنها در حال مبارزه برای مراقبت از تعداد رو به رشد از COVID-19 بيمار و پرسید: اگر تصمیم سیاسی است انگیزه.

“این بسیار مهم است با توجه به سیاسی این می توان گفت:” جن Kates معاون ارشد رئیس جمهور و مدیر بهداشت جهانی و ایدز سیاست در قیصر بنیاد خانواده. “این تصمیم پرسش از پاسخ.”

وجود دارد دو سوال در مورد تغییر گزارش او گفت: چگونه گزارش جدید قانون بهبود فرایند جمع آوری داده ها? و خواهد شد که اطلاعات عمومی ساخته شده به محققان و رفتن به جلو ؟

ببینید:مریلند فرماندار جمهوری خواه انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و بیماری همه گیر کوروناویروس

Coronavirus همه گیر در ایالات متحده آمریکا است که بدتر شدن روز به روز و بیش از نیمی از ایالات آمریکا در حال حاضر در نظر گرفته COVID-19 “نقاط داغ” بر اساس مورد تعداد را افزایش می دهد بیش از 14 روز و بالا یا رشد مثبت نرخ با توجه به KFF. افزایش موارد است که در مقایسه با چگونه از کشورها در اروپا و آسیا به کار گرفته اند که بیماری های همه گیر در درون مرزهای خود را.

ایالات متحده گزارش کرده است حدود یک چهارم از جهان coronavirus موارد (3.49 میلیون) و مرگ و میر (137,420) با توجه به داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

همچنین نگاه کنید به:Walmart, Target, بهترین خرید در حال حاضر مشتریان نیاز به پوشیدن پوشش صورت در فروشگاه های آن

دانشگاه جانز هاپکینز و COVID پیگیری پروژه که دو کار معمولا با ذکر منابع عمومی از COVID-19 داده ها در ایالات متحده هر دو می گویند آنها انتظار نداریم که به توان با تغییر در داده های مجموعه است. این JHU سایت منابع برخی از اطلاعات از این پروژه که بر دولت-سطح اطلاعات و ساخته شده توسط روزنامه نگاران در اقیانوس اطلس.

“ما از شفافیت بیشتر و امید تمام HHS داده خواهد شد” این COVID پیگیری پروژه توییتی چهارشنبه. “وجود دارد یک دلیل ما ساخته شده است یک روند برای گرفتن شماره ملی نیست که تکیه بر ملی ما دولت است.”

سناتور کامالا هریس یک دموکرات از کالیفرنیا به توافق رسیدند.

اطلاعات ارائه شده به دولت فدرال توسط بيمارستان شامل شاخص های مهم مانند بخش مراقبت ويژه تخت ظرفیت تعداد کل ونتیلاتورهای مکانیکی در یک مرکز و تعداد کل بستری مشکوک یا تایید مثبت COVID بیماران تحت درمان در امکانات است.

حداقل یک داشبورد آنلاین توسط CDC های بیمارستان تخت ظرفیت در سطح دولت گرفته شد پایین در روز پنج شنبه و پس از آن دوباره با سلب ذکر است که داده های اخیر است که از جولای 14 روز قبل از این قانون به اجرا رفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de