به طوری که شما صادقانه باور شما این است ؟ NBA Finals? یک استنلی کاپ ؟ یا یک سری جهانی? با توجه به Marlins وضعیت کمتر از یک هفته, یک هفته!, به فصل وجود دارد یک فرصت بهتر از Kanye West به نام بودن رئیس جمهور.

به دنبال … به دنبال … هیچ نمی توانید می گویند من می خواهم هر چیزی در منو امروز. چگونه در مورد دو و میدانی و فرانکی Montas? دانشجوی سال دوم hurler رو شروع در روز افتتاحیه و اجازه اجرای بیش از چهار نوبت در یک محدود تعداد زمین. تازه کار, مبارزات انتخاباتی او را دیدم پایان چشمگیر 9-2. رشته کوه های راکی در اوکلند. آلمانی مارکز رو به یک روز افتتاحیه کوزه’ دوئل با رنجرز’ Lance لین و آمد در پایان. در زمان هیچ-هیچ به ششم زمین باز یافته اما در زمان های دشوار-شانس “L” پس از از دست دادن یک اجرا در 5 2/₃ نوبت کار. به دنبال یک را به فاصله در هوستون یوزپلنگ ما را به عقب اوکلند برای 10 واحد.


دوقلوها به ثمر رساند و پنج بار دوم باز یافته و هرگز به عقب نگاه کرد به دو برابر تا کاردینالز 6-3. کارلوس مارتینز حذف شده در چهارم زمین باز یافته پس از اجازه می دهد تمام شش اجرا می شود از جمله یک جفت dingers. دست دادن با ما در +165 mccarvers.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de