کانو رابینسون بود در متس اردوگاه در روز پنج شنبه.

هیچ دلیلی ارائه شد توسط متس اما آن مشخص شده حداقل برای دومین روز متوالی کانو نبود در سیتی زمینه است. آخرین بازی عمل آمد زمانی که او در زمان بخشی در یک بازی شبیه سازی شده در روز دوشنبه.

این متس باید یک سازمانی سیاست در بهار آموزش 2.0 از اظهار نظر بازیکنان غیبت و اشاره کرده اند که بازیکنان همیشه نیاز به در ورزشگاه برای هر تمرین.

اما از دست رفته تمرین های متعدد می تواند دلیلی برای نگرانی به خصوص با این تیم باز کردن فصل به طور منظم در بیش از دو هفته است. این متس امیدوارند 37 ساله کانو اجتناب وحشتناک شروع او یک سال پیش پس از ورود به یک تجارت از سیاتل به همراه ادوین دیاز در ازای یک بسته از جمله بالا چشم انداز Jarred Kelenic. او تحت قرارداد از طریق 2023.

کانو نشده است ساخته شده است در دسترس رسانه ها از متس دوباره راه اندازی اردوگاه در کوئینز.

Robinson Cano
کانو رابینسونکوری Sipkin

از همه چالش ها تیم را در تلاش خود را برای یک فصل در طول یک بیماری همه گیر جف مک نیل گفت که او معتقد است سفر خواهد بود که سخت ترین از همه است.

“ما نمی دانیم که آنچه در آن جاوا مانند” مک نیل گفت. “ما نمی دانیم که اگر ما میخوایم گرفتن اتوبوس در همه جا و چگونه بسیاری از اتوبوس. چه آن را به تو بود در هتل ؟ بزرگترین چالش خواهد بود در تلاش برای رسیدن به همه است.”

در حال حاضر متس در حال تمرکز بر چگونه آنها می توانند در سیتی زمینه و حتی تمرین چگونه به نشستن در ستاره شرق در روز چهارشنبه با توجه به لوئیس Rojas.

اما این آمار و ارقام می شود بسیار آسان تر برای رسیدگی نسبت به زندگی در جاده ها است.

مایکل Wacha گفت که او انتظار دارد که سفر به “دیوانه” در این فصل است.

اضافه شده McNeil: “این نه میخوام مثل یک سال نرمال که در آن سفر بسیار صاف و آنها آن را به یک علم است.”

مک نیل گفت: جزئیات هنوز هم مشغول به کار شود اما او در حال حاضر برخی از آنچه در روال خود را خواهد بود به دور از خانه.

“من می دانم که آنها می خواهند ما را در [هتل] اتاق به عنوان آنجا که ممکن است دور از عموم مردم” مک نیل گفت. “من می دانم که زمانی که من در جاده هستم, من میخوام در هتل من بیشتر از زمان استراحت است.”

“من در حفظ و تفکر من آن را دیده ام اما هر روز وجود خواهد داشت چیزی است که ما قبل از دیده نمی شود,” Wacha گفت. “ما در حال یادگیری به عنوان ما. … سفر است میخوام اما من فکر می کنم هر کس آماده است و آماده است تا آن را در.”


Dellin Betances گذشته با سنجش زمان در 92-93 mph با توجه به Rojas, به عنوان او می آید و از پاره آشیل به پایان رسید که او 2019 فصل است. Right-hander ندارد رادار تفنگ بر او در تفرج چهارشنبه در سیتی زمینه به عنوان متس سعی کنید برای هماهنگ کردن خود مبهوت روم اما متس مدیر گفت: او را دوست داشت که آنچه که او را به تازگی دیده می شود.

“بازوی خود را slot شده است بیشتر سازگار” Rojas گفت. “از آن جایی که ما آن را می خواهم. او احساس او تا به حال بیشتر فرمان کارنامه اش.”

Dellin Betances
Dellin Betancesکوری Sipkin

Rojas نام آن را “عجیب و غریب” برای دیدن Betances شروع به بازی اضافه شده اما او یک کار خوب پیدا کردن ریتم به سرعت.

این متس را تست خود را بین برنده به عنوان نزدیک به فصل با برخی از پرتاب چندین نوبت و در روزهای متوالی.

“این یک پیشرفت” گفت: Rojas که اشاره کرد که 30 فهرستی برای باز کردن فصل کمک خواهد کرد که تیم محدود کوزه را از بودن بیش از حد.


Jed زن lowrie smacked یک leadoff دو به مرکز خاموش یعقوب deGrom در یک بازی شبیه سازی شده. زن lowrie به وضوح نبود در حال اجرا در سرعت کامل در basepaths. … Yoenis Cespedes homered کردن لوگو ست که به دنبال یک پیت آلونسو ،


این متس در حال برنامه ریزی برای باز کردن 2021 فصل در واشنگتن در تاریخ 1 آوریل.


Rojas تماشای تیم بهبود دفاعی در نیمه دوم فصل گذشته و با اعتماد به نفس است که ادامه خواهد داد تا در سال 2020 است.

“ما نمی باید دفاعی خوب شروع فصل در سال گذشته” Rojas گفت.

این مدیر با اشاره به Amed روساریو به عنوان کسی که در زمان یک گام به جلو در که بخشی از بازی خود را.

“روساریو یک مثال از یک پسر که به تدریج رو بهتر” Rojas گفت. “ما بازخورد خوبی از تجزیه و تحلیل بخش. … ما باید بسیاری از همه کاره بودن. بچه ها می توانند در مراحل بعدی بازی و بازی دفاع است.”

او امیدوار McNeil یکی از آن بچه ها. مک نیل گفت که او مصرف شده grounders در دوم و سوم و پایه را به تکرار در خود.

“در این سال میخوام متفاوت خواهد بود بنابراین شاید من حرکت در اطراف الماس کمی بیشتر” مک نیل گفت. “صف می توانید تغییر فورا. شما رو به آماده به تغییر موقعیت.”


یک روز پس از متس اضافه شده راست دست پارچ Ryley گیلیام به خود بازیکن, استخر, Rojas گفت: “اگر او بخشی از این اردوگاه به آن دلیل است که ما احساس می کنیم او قطعا می تواند یک سلاح برای ما است.”

Gilliam, 23 به پایان رسید فصل گذشته در سه گانه-A سیراکیوز و نیاز به کار بر روی فرمان او Rojas گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de