واشنگتن – هفته قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شدت انتقاد کرد در میشیگان رهبران برای در نظر گرفتن یک برنامه برای ارسال absentee ballot برنامه های کاربردی برای تمام رای دهندگان ثبت نام, West Virginia دقیقا چه تهمت است که در حال حاضر محکوم کرد.

بنابراین نبراسکا. و آیووا. و گرجستان است. و چند ایالت دیگر.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که برافراشته در برابر رای-با-ایمیل برای هفته ها در زمان حمله به یک گام بیشتر چهار شنبه, تهدید به خودداری از بودجه فدرال از میشیگان اگر آن را “غیر قانونی” می فرستد absentee ballot برنامه های کاربردی به دولت و شهروندان قبل از آن اولیه Aug. 4 و انتخابات Nov. 3. او لعنتی نوادا در توییتر خواستار طرح خود برای ارسال غیابی به همه ثبت نام رای دهندگان قبل از آن اولیه 9 ژوئن بزرگ “تقلب انتخابات سناریو.”

اما پستی absentee ballot فرم های درخواست به همه رای دهندگان شده است به طور گسترده ای مورد استفاده در کشورهای دیگر گروگان توسط جمهوری خواهان و دموکرات ها به طور یکسان در هفته های اخیر. آن را تبدیل به یک مسئله مبرم قبل از دولت مقدماتی, 17 که با تاخیر از این بهار به دلیل COVID-19 شیوع.

اکثر وزرای امور خارجه گفت: آنها ساخته شده فعال حرکت به ارسال برنامه ها نه تنها به آموزش رای دهندگان در مورد گزینه, اما به آنها را تشویق به رای دادن از طریق پست برای جلوگیری از خطرات بهداشتی از رای دهندگان هجوم آوردند به رای گیری سایت ها و ایستادن در صف های طولانی در شب انتخابات.

غرب ویرجینیا, وزیر امور خارجه, مک, وارنر, یک جمهوریخواه گفت که او فرستاده می شود برنامه های کاربردی برای همه, 1.2 میلیون رأی دهندگان ثبت نام شده فعال و غیر فعال به عنوان یک ماده اساسی “انصاف” به آموزش شهروندان در مورد گزینه های جدید برای رای گیری اولیه در ژوئن 9.

“من می خواستم آن را به صورت یکنواخت در سراسر کشور” وارنر گفت: کاهش پاسخ به تهمت اظهارات. “من فقط می تواند صحبت می کنند برای غرب ویرجینیا است.”

سی و چهار ایالت و واشنگتن دی سی اجازه رای گیری غایب از طریق پست و بدون بهانه ای حتی قبل از این بیماری همه گیر. که شامل پنج متحده, Oregon, واشنگتن, کلرادو و یوتا و هاوایی است که رفتار خود را در انتخابات به طور کامل توسط ایمیل. کالیفرنیا جایی که دو سوم از رای دهندگان رای دادند در حال حاضر از طریق پست خواهد حرکت به یک سیستم پست الکترونیکی در نوامبر است.

در چند تا از 16 متحده که در آن رای دهندگان باید یک بهانه ای برای دریافت یک رای گیری غایب بودن بیش از 65 سال به خارج از شهر در روز انتخابات و یا در ارتش, برای مثال آنها می توانند در حال حاضر استناد coronavirus به عنوان یک دلیل نیز هست. اکثر متحده ساخته شده اند این تغییر تنها برای آینده اولیه انتخابات در حال حاضر, اما می تواند به گسترش است که نوامبر به بعد.

که شامل غرب ویرجینیا که دریافت یک پاسخ به خود را از طریق پست و برنامه های کاربردی: 238,811 مردم درخواست آراء و 119,000 تبدیل شده اند و آنها را در. به طور معمول تنها 3 درصد از این دولت رأی دهندگان غایب.

“کسانی که بسیار قابل توجه اعداد برای غرب ویرجینیا” وارنر گفت.

گرجستان و وزیر امور خارجه براد Raffensperger یک جمهوری خواه گفت: ایالات متحده آمریکا امروز دولت فرستاده 6.9 میلیون غایب رای گیری فرم های درخواست فعال گرجستان رای دهندگان برای اطمینان از گرجستان می تواند “بازیگران خود را بدون رای گیری سلامت خود را به خطر می اندازند.” پس از 1.5 میلیون گرجی درخواست غیابی گسترده سنبله از 40,000 درخواست در دولت 2018 اولیه و یا بیش از 200,000 درخواست در سال 2016 و 2018 انتخابات عمومی.

تنها پنج کشور هر کدام در جنوب گرفته اند و نه اقدام به گسترش رأی-با-پست الکترونیکی در میان همه گیر و نه آنها اجازه می دهد coronavirus به عنوان بهانه ای به دنبال یک absentee ballot.

بیشتر: دموکرات ها بپرسید مغلوب ساختن پیشی جستن به پرواز پرچم در نیمه کارکنان هنگامی که coronavirus مرگ و میر می رسد 100,000

بیشتر: چگونه جو بایدن در حال تلاش برای برنده شدن بیش از مترقی رای دهندگان

میشیگان پرس جلوتر با وجود تهمت و تهدید

دموکرات از حزب presumptive ریاست جمهوری نامزد جو بایدن به سابق بانوی اول, میشل اوباما, بسیج پشت گسترش سریع از رای توسط پست الکترونیکی به آماده شدن برای COVID-19 هنوز, نما, نگرانی های بهداشتی در ماه نوامبر انتخابات.

در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران در این هفته ملی حزب جمهوری خواه رئیس کمیته Ronna McDaniel ساخته تمایز استدلال غیابی “باید درخواست شده توسط رای دهندگان و به طور خودکار ارسال می شود” توسط دولت به هر رای دهنده.

“است که یک تفاوت بزرگ در نکات دقیق وظریف از چه دموکرات ها در حال صحبت کردن در مورد این و جمهوری خواهان” McDaniel گفت.

اما میشیگان به رهبری دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer است نه پیشنهاد ارسال برگه های رای به همه رای دهندگان تنها برنامه های کاربردی. دولت برنامه ریزی شده به مطبوعات در آستانه با وجود تهمت و انتقاد و چه میشیگان وزیر امور خارجه Jocelyn بنسون نیز یک دموکرات به نام “اطلاعات” در مورد رای گیری غایب.

بنسون گفت: ایالات متحده آمریکا امروز در واکنش به تهمت را توییتهایی دربارهی رای گیری غایب در میشیگان بود “سرخوردگی” در مورد گسترش “اطلاعات نادرست” در رای گیری در میشیگان.

دسترسی به آراء او گفت: “نه حزبی است و او امیدوار است مردم تشخیص دهند که او را “جمهوری خواه و دموکرات همکاران در کشورهای دیگر در حال انجام همان” به آموزش رای دهندگان در مورد حقوق خود است. بنسون گفت: حتی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن, نظرات, دفتر او تا به حال دیده می شود افزایش سوالات در مورد غیابی به عنوان آنها کار می کرد به پیاده سازی یک 2018 قانون قانونی هیچ بهانه ای رای گیری غایب.

“جوهر” پستی هر رای دهنده یک غایب رای گیری نرم افزار برای اطلاع رسانی به شهروندان از حق خود برای رای دادن, بنسون توضیح داد.

با وجود اختلاف و برخی از سردرگمی در میان رای دهندگان “دو چیز خاصی وجود دارد,” او گفت:. “واقعیت این است که ما باید انتخابات در سال جاری در زمان و در برنامه.”

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن به بازدید از چمن خانه های مکرر هدف میان همه گیر: Michigan رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer

Coronavirus منجر به رای گیری غایب خوشه

در کشورهای که در حال حاضر برگزار شد انتخابات مقدماتی میان همه گیر رای دهندگان با عجله به ارسال در رای غیابی به جای ایستادن در صف در حوزه های رأی گیری.

نبراسکا هیچ بهانه ای غایب دولت فرستاده absentee ballot برنامه های کاربردی برای هر ثبت نام رای دهندگان قبل از آن مه 12 اولیه. بیش از 75 درصد از 471,000 آرا از طریق پست در کمک به شکستن دولت 48 ساله رکورد مشارکت مردم در اصلی. از لحاظ تاریخی حدود 25 درصد از نبراسکا رأی دهندگان از طریق پست.

“به طور معمول یک رای دهندگان را درخواست اولیه رای گیری خود را. در این انتخابات هر نبراسکا رای دهندگان فرستاده شد یک برنامه به صورت اولیه رای گیری گفت:” نبراسکا وزیر امور خارجه رابرت Evnen یک جمهوری خواه است. “این بیش از حد است که مطابق با قانون است. هیچ چیز وجود دارد که برای تماس های آن و یا جلوگیری از آن.

“از آنجا که از بیماری همه گیر کوروناویروس ما می خواستیم مردم را به می دانم که آنها تا به حال یک گزینه” Evnen گفت. او بیش از حد کاهش یافته است به پاسخ به تهمت سخنان اما گفت نبراسکا نمی خواهد به احتمال زیاد ارسال غایب برنامه دوباره قبل از انتخابات ماه نوامبر. “من بسیار با اعتماد به نفس است که نبراسکا رای دهندگان می دانم که در مورد آن در حال حاضر و من فکر نمی کنم ما در حال رفتن به نیاز به تکرار است که در یک انتخابات عمومی.”

فلوریدا یک میدان نبرد دولت است که اجازه می دهد تا بدون بهانه رای گیری غایب دیدم 20 درصد سنبله در اوایل و ایمیل رای دهندگان در این ایالت مارس 17 اولیه.

پیش از این دولت Aug. 18 حالت اولیه و انتخابات نوامبر شهرستانهای تا به حال انتخاب که آیا برای ارسال absentee ballot برنامه های کاربردی برای رای دهندگان با توجه به کریگ Latimer که مسئول نظارت بر انتخابات در Hillsborough County, صفحه اصلی تمپا و به عنوان رئیس جمهور از فلوریدا ناظران انتخابات. او تصمیم به ارسال برنامه به Hillsborough را 660,000 ثبت نام رای دهندگان.

“ما می خواستیم به مردم را از آن آگاه است. آنها این فرصت را به آن را انجام دهد” گفت: Latimer یک دموکرات است. “من بسیاری از تماس های تلفنی در روز انتخابات مارس 17 از افرادی که برنامه ریزی برای بیرون آمدن و رای دادن و در حال حاضر متوجه شدند که بیش از 65 محدوده و آنها را در معرض خطر و آنها نمی خواهید به نگاهی که (شانس) و آنچه در جهان می تواند آنها را انجام دهید ؟

“در آینده در حال حاضر آنچه که می توانید انجام دهید این است که آنها می توانید از طریق پست اگر آنها می خواهند.”

نیویورک, کانون شیوع کروناویروس در ایالات متحده آمریکا است که اجازه می دهد رای گیری غایب در دولت ژوئن 23 اولیه تحت یک نظم دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اما یک تصمیم گیری نشده است ساخته شده برای نوامبر. دولت از طریق پست غایب برنامه های کاربردی برای تمام رای دهندگان که اولیه با توجه به جان Conklin سخنگوی جدید وزارت امور خارجه هیئت مدیره از انتخابات است.

بیشتر: ایندیانا انتخابات یک پیام برای روروک مخصوص بچه ها کوچک: لطفا لطفا لطفا رای توسط ایمیل

ایالات مقابله با ‘ترس’ در مورد رای گیری غایب

مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: پست الکترونیکی-در برگه های رای خواهد “منجر به مجموع انتخابات تقلب” در ادامه یک جنگ صلیبی او ساخته شده – بدون شواهد مقابل پست الکترونیکی-در رای گیری در سراسر این بیماری همه گیر. او همچنین گفت: این امر صدمه آمریکا شانس در انتخابات حتی اگر چند حزب جمهوری خواه-کنترل متحده در حال حاضر اجازه می دهد تا بدون بهانه رای گیری غایب.

“در دولت من, من شرط می بندم 90% از ما رای از طریق پست. این کار بسیار بسیار خوبی است و آن را بسیار جمهوریخواه ایالت” سن. میت رامنی جمهوریخواه یوتا به خبرنگاران گفت: روز شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن موسوم به Michigan ابتکار عمل غیر قانونی و بدون استناد به هر میشیگان قانون است. با توجه به Brennan Center for Justice یک حزبی سیاست عمومی موسسه تقلب انتخابات نرخ برای پست الکترونیکی-در برگه های رای که “infinitesimally کوچک است.”

جمهوری خواه متمایل کارولینای جنوبی یکی دیگر دولت است که به طور معمول اجازه نمی دهد که هیچ بهانه ای رای گیری اما اجازه خواهد داد که آن را برای خود ژوئن 9 اولیه. خارجه کارولینای جنوبی, انتخابات, سخنگوی کمیسیون کریس Whitmire گفت: آنها در حال حاضر شکسته دولت ضبط برای رای گیری غایب در اولیه در روز دوشنبه – با بیش از سه هفته از رای گیری غایب هنوز باقی مانده است.

ایندیانا که برگ برنده برنده با یک لغزش در سال 2016 نشان داد هیچ نشانه ای از تغییر آن غایب رای دهندگان توسعه با وجود تهمت نظرات.

“ما شده اند درگیر در یک رای دهندگان کمپین امداد برای چند هفته گذشته توضیح داد که چگونه به ثبت نام برای رای دادن درخواست یک غایب رای گیری و بازگشت غایب رای گیری گفت:” ایان Hauer سخنگوی ایندیانا وزیر امور خارجه کانی Lawson یک جمهوری خواه است. Hauer گفت 409,019 برگه درخواست کرده برای دولت ژوئن 2 اصلی دولت اولین بار اجازه می دهد بدون هیچ بهانه ای رای گیری غایب نسبت به 306,777 در ریاست جمهوری 2016 اولیه.

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به متوقف کردن کمک های مالی برای میشیگان اگر غایب رای گیری فرم ارسال به تمام رای دهندگان

در مورد خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن ادعای تقلب انتخابات در پست الکترونیکی-در انتخابات Raffensperger در گرجستان گفت: “ما معتقدیم که رئیس جمهور تهمت نگرانی از تقلب انتخابات واقعی هستند” و اشاره به یک نیروی کار ایجاد شده بود برای بررسی تقلب ادعا می کند.

در کنتاکی به لیبریا اندی Beshear و جمهوری خواه وزیر امور خارجه مایکل آدامز توافق به رای غیابی در دسترس و بدون بهانه ای برای دولت ژوئن 23 اولیه. هیچ تصمیم گیری ساخته شده برای نوامبر. به طور معمول تنها 2 درصد از Kentuckians رای توسط, پست, اما, Adams امیدوار است 80% به 90% در طول انجام انتخابات آینده.

دولت کارت پستال از طریق پست به تمام ثبت نام رای دهندگان به اجازه دهید آنها را می دانم در مورد گزینه مورد توافق برای ارائه هزینه پستی برای کسانی که می خواهند به پست الکترونیکی خود را در انتخابات.

آدامز گفت: بزرگترین چالش “آرام مردم ترس” به ویژه مردم روستایی در بخش هایی از دولت که اعتماد ندارند یکپارچگی رای گیری غایب روند. او گفت که او نگران مردم یا درک نمی روند و یا شورش علیه آن و بسته بندی پای صندوق های رای و به طور بالقوه گرفتن بیمار به عنوان یک نتیجه.

آدامز گفت: او بخواهد تهمت بود “کمی روشن تر” در نقاشی تمایز بین گسترش رای گیری غایب مانند کنتاکی انجام شده است و همه ایمیل های رای گیری که در آن می گوید به طور خودکار ارسال برگه های رای برای رای دهندگان می باشد. او گفت که او معتقد است تهمت و انتقاد است که در دومی است.

“این سخت بود واقعا خاص در یک صدای جیر جیر” آدامز گفت: قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در مورد میشیگان در روز چهارشنبه. وی افزود: هر دولتی که رای دادند از ماه مارس رای داده است در همان راه به عنوان کنتاکی.

“من را ندارد تا این ایده از کل پارچه. من به تماشای کشورهای دیگر است که باید جایگزین واقعیت و من انجام می دهند دیگر چه جمهوری خواه و رئیس کمیسیون های انتخاباتی انجام می دهند در کشورهای خود را. من واقعا فکر می کنم که آنچه ما در حال انجام است که بحث برانگیز اما متاسفانه مردم تلفیق آنچه که او صحبت کردن در مورد آنچه ما انجام می دهیم.”

رسیدن به جوی پادگان در توییتر @joeygarrison و نیکلاس وو در @nicholaswu12.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de