ای اس پی ان به حالت تعلیق محبوب NBA خبرنگار آدریان Wojnarowski بدون پرداخت هزینه برای یک بی حرمتی ایمیل او فرستاده شده به سن. جاش هاولی R-میسوری و نیویورک پست اندرو Marchand گزارش.

هالی نوشت: نامه سرگشاده ای به کمیسر NBA آدم نقره روز جمعه در انتقاد از لیگ رابطه با چین و خواستار لیگ اجازه می دهد تا پیام ها در حمایت از پلیس نظامی و هنگ کنگ به معترضان در, بازیکن, کشباف. NBA است که اجازه می دهد بازیکن در این فصل را راه اندازی مجدد برای فصل قبل از تایید پیام در حمایت از عدالت اجتماعی در پلاک در محل خود با نام آخرین.

در پاسخ به یک مطلب مطبوعاتی ایمیل فرستاده شده به او را از هالی را در مورد نامه Wojnarowski ESPN ارشد NBA اخبار شکن در پاسخ به: “(Expletive) شما است.”

هالی در زمان پاسخ به “Woj” عمومی باعث عذرخواهی از Wojnarowski.

“من بی احترامی و من ساخته شده یک اشتباه تاسف,” Wojnarowski در بیانیه ای گفت جمعه. “من متاسفم برای راه من رفتار خودم هستم و رسیدن بلافاصله به سناتور هاولی به عذر خواهی به طور مستقیم. من هم نیاز به عذر خواهی به من ESPN همکاران زیرا من می دانم که من اقدامات غیر قابل قبول است و باید منعکس کننده در هر یک از آنها.”

ESPN به نام Wojnarowski نظرات “کاملا غیر قابل قبول رفتار” در بیانیه خود با “رهبر جهانی” گفت: این امر رسیدگی به موضوع داخلی است.

طول Wojnarowski تعلیق ناشناخته است اما NBA خودی نمی خواهد گزارش از NBA حباب این هفته در اورلاندو به عنوان برنامه ریزی شده Marchand گزارش.

کمک: Chris Bumbaca اسکات Gleeson

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de