تونی باروز’ great-great-great-جد بزرگ شد آزاد از برده داری در سال 1806 توسط یک زن سفید از پنسیلوانیا است. در گذشته خواهد شد و عهد مارگارت Hutton تا به حال مشخص شده است که دیوید ترومن بود که تدریس را بخوانید و فراموش ریاضی.

او داده شد 8 دلار حدود 165 امروز ، ترومن بود 25.

اما 59 سال بعد هنگامی که یک اتحادیه ژنرال ارتش به نام گوردون گرنجر اعلام کرد در تگزاس در 19 ژوئن 1865 – در حال حاضر شناخته شده به عنوان Juneteenth – که “همه بردگان آزاد هستند” نه ترومن و نه فرزندان او بهره مند از دولت فدرال کوتاه زندگی می کردند وعده ای از آنچه پس از گذشت غرامت: “چهل هکتار و یک قاطر.”

ترومن را نوه Burroughs کشف بعدها جمع آوری پول به اندازه کافی برای خرید یک هکتار برای کشاورزی. اما او آن را از دست داده چند سال بعد. از اسارت در همه, آن را به شش نسل – تا باروز پدر و مادر’ نسل در اواخر 1960s –قبل از خانواده مالی به حال جای پا برای تبدیل شدن به صاحب خانه.

وجود دارد بیشتر به فردریک داگلاس داستان: نام او آنا داگلاس موری

“این Confederates از دست داد جنگ داخلی. آنها مطمئن نمی دهد تا مبارزه” گفت: Burroughs, 71, بنیانگذار مرکز, سیاه, شجره نامه, شیکاگو سازمان است که کمک می کند تا مردم صیقلی کردن پرونده و ارائه می دهد مشاوره در مورد چگونه برای ردیابی خود را در رده.

Burroughs صرف بیش از 20 سال تحقیق در مورد اجداد خود.

“وجود دارد بسیاری از راه های که در آن سیاه و سفید آمریکایی ها شده اند را تکذیب کرد, ثروت,” او گفت:.

آن را اجازه می دهد تا مردم را به عقب بر گردیم روی پای خود بایستند و دوباره متولد می شود’

تظاهرات به راه انداخته با مرگ جورج فلوید Breonna تیلور و دیگر آمریکایی های سیاه و سفید را دوباره محور نژادی و نابرابری در آگاهی عمومی و تجدید بحث در اطراف چه باید بکنید در مورد آن — از جمله در ایران.

سیاه و سفید آمریکایی: بیشتر جرایم ناشی از نفرت و خشونت در پی جورج فلوید تظاهرات

اما غرامت یا جبران جنایات تاریخی و نادرست با هدف اصلاح بی عدالتی و کمک به گروه های خاصی از مردم یا جمعیت رستگار — باید بیشتر شده و با تجربه بین المللی در تنظیمات.

از آلمان به آفریقای جنوبی و کلمبیا به کویت مقامات مختلف به دنبال اجرای سیاستهای نه همیشه پولی پرداخت که هدف رئیس است به ترجمه اکثر جهنمی اشکال از درد و رنج به جبران.

هر چند دولت بریتانیا ساخته شده است نه غرامت برای اطلس تجارت برده در سال 2013 آن را پرداخت 31 میلیون دلار به 5,228 متقاضیان در کنیا به صورت غیر قابل بیان جنایات علیه Mau Mau استقلال مبارزان از 1952-1963. مجبور کردن زمین های حاصلخیز با مهاجران اروپایی, Mau Mau شورشیان شروع به مبارزه با به عقب. در حالی که مائو مائو خود را مسئول مرگ بسیاری از زمانی که اسیر بودند گاهی تجاوز با بطری های شیشه ای; مردان اخته با انبردست.

عراق پرداخت شده تقریبا 50 میلیارد دلار به کویت برای نابودی آن در زمینه های نفت در طول آن تهاجم و اشغال این کشور در سال 1990-91 جنگ خلیج فارس. آن را نیز جبران کویتی برای اموال شخصی خسارت زیان کار و تجاوزات جنسی.

در سال 2011 کلمبیا به اصطلاح قربانیان قانون تاسیس برای بیش از 11 میلیون نفر بودند که در بیش از نیم قرن کشتار و بمب و درگیری های مسلحانه بین کلمبیا چریک, طرف مقابل باید و نیروهای نظامی.

“این اجازه می دهد تا مردم را به عقب بر گردیم روی پای خود بایستند و دوباره متولد می شود” گفت: گلوریا Quintero, 48, صحبت کردن در مورد قانون گسترده ای در ایران سیستم که شامل مالی پرداخت استرداد زمین به سرقت رفته و مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش و مزایای دیگر.

Quintero بود مجبور به فرار از خانه خود را دو برابر و برادر او بود “ناپدید” توسط طرف مقابل باید. تنها 10 درصد از جمعیت گرانادا شهر جایی که او زندگی می کند در مرکز کلمبیا باقی مانده است. امروز Quintero اجرا می شود خانواده خود را پخت کسب و کار موفقیت نسبی داستان او اعتبار به تصمیم دولت به دنبال پرداخت غرامت.

“هنگامی که شما فکر می کنم در مورد برخی از موارد نقض بسیاری از مردم دریافت کمک هزینه مختصر” گفت: ماکائو Mutua یک شیلینگ-آمریکایی قانون و استاد بود که در بخشی از عدالت و آشتی نیروی کار در کنیا است که به کمک امن Mau Mau پرداخت. Mutua نیز فعال در فشار که از دولت آلمان باید پاسخگو برای آن نسل کشی کشتار Herero و نما tribespeople در نامیبیا در بیش از یک قرن پیش زمانی که این کشور آفریقایی شد یک مستعمره آلمان.

آلمان را پذیرفته است “مسئولیت اخلاقی” برای قتل. اما آن را تا کنون نگه داشته عذرخواهی رسمی برای قتل عام در طول بازو برای جلوگیری از ادعای غرامت با توجه به ولفگانگ Kaleck یک حقوق مدنی وکیل است که درگیر مذاکرات است. او گفت: توسعه در صورتی است که انتظار می رود در ماه.

“سوال بزرگ این است: آیا مناسب جبران خسارت در این زمینه ؟” او گفت:.

“ما سعی به مقابله با ما گناه اصلی برده داری با مبارزه با یک جنگ داخلی’

در ایالات متحده آمریکا مورد پرداخت غرامت به دولت فدرال نقش در برده داری بوده و هر دو در حال رشد و ملاقات با شک و تردید.

تنها چند هفته پس از فلوید درگذشت پس از مینیاپولیس افسر پلیس kneeled در گردن او برای تقریبا نه دقیقه کالیفرنیا مجمع تصویب یک لایحه به منظور ایجاد یک نیروی کار به مطالعه و توسعه غرامت پیشنهاد برای آمریکایی های آفریقایی تبار.

اما بیش از یک سال قبل از Rep. Sheila Jackson Lee, D-تگزاس, حمایت یک لایحه در کنگره شناخته شده به عنوان H. R. 40 یا کمیسیون به مطالعه و توسعه غرامت پیشنهاد برای آفریقایی-آمریکایی ها عمل می کنند. و برای بیش از دو دهه قبل از او تشکر. جان کنیرز D-Mich., معرفی آن را سال به سال بدون موفقیت است.

در حال حاضر آن را دریافت توجه بیشتر جکسون لی گفت.

کنگره سیاه حزبی ملاقات کرد در این هفته گذشته است.

“وجود دارد هیچ زمانی بهتر برای H. R. 40 به بخشی از گفتگوی ملی و بخشی از ملی و قانونی پاسخ,” او گفت:

این “40” یک مرجع به 40 هکتار از زمین های وعده داده شده اما هرگز به طور کامل تحویل به بردگان سابق توسط یکی دیگر از اتحادیه ارتش ژنرال ویلیام شرمن در سال 1865.

کامل سهم تحت شرمن ویژه سفارش شماره 15 بود برای 5.3 میلیون هکتار از زمین های توزیع شده به تازگی آزاد سیاه و سفید, خانواده ها با توجه به کتاب جدید – “از اینجا به برابری: غرامت برای سیاه و سفید آمریکایی ها در قرن بیست و یکم” – توسط کیرستن مولن یک folklorist و مورخ و ویلیام Darity یک اقتصاددان در دانشگاه دوک که تحقیقات اختصاص داده شده است به نابرابری در زمینه مسابقه.

این پیشنهاد را مانند آن بود لغو شد توسط رئیس جمهور اندرو جانسون 17 جمهور آمریکا و رئیس جمهور آبراهام لینکلن جانشین همان سال.

در پایان تنها 40,000 حدود 4 میلیون که قبلا به بردگی گرفته شده بودند حل و فصل در از 400 ، 000 هکتار از زمین قبل از جانسون معکوس سفارش.

H. R. 40 نیست غرامت طرح نفسه.

این لایحه که در صورت تصویب, خواهد, مطالعه, چه, اگر چیزی را, دولت فدرال مدیون فرزندان بردگان و نحوه پیاده سازی آن بدهی.

تمدید منافع عمومی در این موضوع ضربه آغاز شده توسط نویسنده Ta-Nehisi Coates, در میان دیگران که 2014 cover داستان “مورد پرداخت غرامت” در مجله آتلانتیک استدلال “این غیر ممکن است تصور کنید که امریکا بدون ارث برده داری.”

H. R. 40: Ta-Nehisi Coates, Danny Glover تماس برای برده داری در ایران قبل از کنگره

هر چند کنگره برای اولین بار به طور رسمی عذرخواهی کرد برای برده داری در سال 2008 H. R. 40 هنوز مواجه مخالف است.

“من فکر نمی کنم که غرامت برای چیزی که اتفاق افتاده 150 سال پیش برای آنها هیچ یک از ما در حال حاضر زندگی می کنند مسئول هستند, یک ایده خوب است. ما سعی به مقابله با ما گناه اصلی برده داری با مبارزه با یک جنگ داخلی با عبور برجسته حقوق مدنی قانون توسط انتخاب یک آمریکایی آفریقایی تبار رئيس جمهور” رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل جمهوری خواه که بزرگ و پدربزرگ متعلق به بردگان که مشغول به کار در آلاباما پنبه مزارع گفت: در سال 2019 میان کنگره شنوایی موضوع.

در این جلسه که در محل Juneteenth و شاهد شهادت را از Coates و همچنین بهداشت ، Cory Booker, D-N. J. بازیگر نقش Danny Glover, یک نویسنده و نظر مقاله نویس به نام کلمن هیوز گفت پانل که در حالی که او در نظر گرفته “ما شکست را به پرداخت غرامت به طور مستقیم به رهایی بردگان پس از جنگ به یکی از بزرگترین بی عدالتی تا کنون تداوم توسط دولت ایالات متحده”او نگران است که پرداخت غرامت به همه فرزندان بردگان ممکن است “عدالت برای مرده در قیمت دادگستری برای زندگی است.”

هیوز که گفت: او از تبار بردگان اضافه شده:

“نگاهی به من, به عنوان مثال. من متولد سه دهه پس از Jim Crow به پایان رسید به یک ممتاز خانواده در حومه” او گفت:, مرجع ایالتی و محلی اساسنامه که قبلا قانونی تبعیض نژادی در ایالات متحده آمریکا تا اواسط قرن 20th.

“من در یک آیوی لیگ مدرسه” او رفت. “بنابراین غرامت برای بردهداری اختصاص فدرال منابع به من اما نه به آمریکا با اشتباه نسب – حتی اگر آن شخص زندگی چک چک و کار و مشاغل متعدد برای حمایت از یک خانواده است.”

در واقع ایالات متحده انجام داده است و در ایران قبل از.

کنگره تاسیس هند ادعا می کند کمیسیون در پایان جنگ جهانی دوم است. کمیسیون طراحی شده به آدرس بومی آمریکا نارضایتی مربوط به یک قرن را به ارزش از پیمان نقض فاحش بدرفتاری و از دست داد سرزمین.

در مجموع 176 قبایل مختلف و گروههای تسلیم ادعا می کند که منجر به پرداخت اعم از 2500 دلار به $35 میلیون. اما مورخان مایکل Lieder و جیک صفحه که در کتاب خود “وحشی عدالت: مردم Geronimo مقابل. ایالات متحده” است که متوسط پرداخت برای یک فرد با آمریکایی های بومی و نسب بود فقط $1,000.

“قمار تا به حال یک تاثیر مثبت در کیفیت زندگی در رزرو نسبت به هند ادعا می کند قانون کمیسیون در درجه اول به دلیل قبیله ای درآمد حاصل از آن را به 4 میلیارد دلار در سال 1994 به تنهایی بیش از دو و نیم برابر کل مبلغ جوایز زیر هندی ادعا می کند کمیسیون قانون” آنها را در نوشتن این کتاب.

جداگانه ادعا می کنند و در سال 1971 به یک میلیارد دلار و دیدم 40 میلیون هکتار بازگشت به بومی آلاسکا اما این کمیسیون به طور موثر بسته در سال 1978.

دیوان عالی کشور: شرقی اوکلاهما باقی مانده است, بومیان آمریکا, قلمرو

ده سال بعد رئیس جمهور رونالد ریگان امضا و آزادی های مدنی در عمل به جبران بیش از 120.000 ژاپنی با آمریکایی ها بودند که زندانی در از راه دور و گاهی متروک اردوگاه های اقامت اجباری در طول جنگ جهانی دوم در میان شواهد کمتر ترس که آنها را به عنوان جاسوس یا خرابکار برای دولت است.

با تصویب 1988 آزادی های مدنی عمل ریگان اذعان به بی عدالتی از توقیف عذرخواهی کرده و یک $20,000 نقدی پرداخت شده بود به هر شخصی که محبوس بود و شاید مهمتر از نظر تنظیم یک سنت هنوز زنده است.

“عمل طراحی شده است برای جلوگیری از تمام این موضوع از ورثه و املاک و فرزندان. تصمیم بر آن شد که تنها کسی که تا به حال بوده است زندانی باید پرداخت شود – به طور مستقیم گفت:” نورمن Mineta که در خدمت به عنوان اداره تحت ریاست جمهوری بیل کلینتون و وزیر حمل و نقل تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش است.

Mineta 88 بود و کلام در عمل گذشت.

او همچنین درک بیشتر از آنچه در آن به معنای به ژاپنی آمریکایی است.

سن 10 سالگی او زندانی با خانواده اش – مهاجران از ژاپن – برای اولین بار در سانتا آنیتا مسیر مسابقه در نزدیکی لس آنجلس در ایالت وایومینگ.

آنها فرستاده می شود وجود دارد در مدت کوتاهی پس از رئیس جمهور فرانکلین دلانو روزولت اعلام کرد 1941 حمله ژاپن به پرل هاربر “یک تاریخ است که در رسوایی زندگی می کنند.”

این همه سال بعد Mineta دارای حافظه مطیع آن زمان: “من به یاد داشته باشید بسیاری از این نشانه هایی که قرار داده شد تا آب و برق, قطب و دو طرف از ساختمان ها که در آن وجود دارد نسبتا جمعیت زیادی از مردم مثل من با اصل و نسب,” او گفت:.

علائم دستور تمام کسانی که “ژاپنی تبار بیگانه و غیر بیگانه” به گزارش به برخی از مناطق تعیین شده در زمان های خاص برای تخلیه به اردوگاه.

“من در آن نشانه به عنوان یک پسر خیلی جوان و من گفت: برادر من که 9 سال بزرگتر:” چه کسی غیر بیگانه?’ او گفت: “این ، من گفتم: “من نه یک غیر بیگانه. من یک شهروند است.’ او گفت: “این به معنی همان چیزی. آن را نوعی جنگ روانی.’ و این که چرا به این روز من هنوز هم همچنان به گرامی داشتن کلمه “شهروند” از آنجا که من خود دولت تمایل ندارد در آن زمان به استفاده از این کلمه برای توصیف من” Mineta گفت.

“من ترک در آینده نه’: تغذیه با نژادپرستی سیاه آمریکایی ها سر در خارج از کشور

“آنها را از پذیرش مسئولیت برای اقدامات خود را. همه چیز شروع می شود با آن’

یک کشور است که شاید بیشتر تجربه مدیریت در ایران نسبت به سایر آلمان است که در نتیجه آن دولت به کارگردانی قتل میلیون ها نفر از یهودیان.

در طول جنگ جهانی دوم و آلمان و همچنین میلیون ها نفر مجبور به کار برده در سراسر اروپای تحت اشغال آلمان. تا 20 میلیون نفر toiled تولید فولاد و تسلیحات به عنوان مزرعه دست در مواضع روحانی به عنوان بندگان در خانه های شخصی و دیگر مشاغل.

برند ریتر آلمانی متولد دانشمند علوم سیاسی می آموزد که در دانشگاه فلوریدای جنوبی گفت که در ابتدا تماس های بین المللی آلمان به پرداخت غرامت به بازماندگان هولوکاست شدند با مقاومت قوی در داخل کشور از آنجا که کشور بوده است اما تخریب جنگ و بسیاری از آلمانی ها فقیر بودند و یا بی بضاعت.

علاوه بر این وجود به رسمیت شناختن است که آن را در آلمان پرداخت غرامت پس از جنگ جهانی اول به جبران متفقین از جمله انگلیس و فرانسه و ایالات متحده آمریکا برای برخی از هزینه های جنگ که منجر به ظهور هیتلر نازیسم در وهله اول.

نیز وجود دارد یک تمایل از برخی از اسرائیل یهودیان را به دریافت کمک های مالی آلمان.

“بسیاری از اسرائیلی ها را دیدم غرامت به عنوان پول خون – یک راه ارزان کردن” ریتر گفت.

هنوز 1956 با توجه به ریتر آلمان کمک شد مبالغ قابل توجهی را به اسرائیل دولت درآمد – پول دولت جدید مورد استفاده برای ایجاد آن و راه آهن و شبکه برق و صندوق ملی عمده پروژه های زیربنایی در بخش کشاورزی و معدن آبیاری.

مقابله با بی عدالتی: آلمان به آرامی شل گرفتن آن در مورد چگونگی آن می پردازد هولوکاست

آلمان نیز از سال 1952 پرداخت بیش از 80 میلیارد دلار در ایران به طور مستقیم به 800,000 هولوکاست قربانیان, با توجه به ادعای, کنفرانس, یک سازمان است که نشان دهنده جهان است یهودیان در مذاکره پرداخت غرامت برای قربانیان جنایات نازی ها.

این آثار به طور متوسط در حدود $100,000 در گیرنده.

به طور جداگانه ياد مسئولیت و آینده بنیاد فدرال آلمان آژانس پرداخت شده تقریبا 6 میلیارد دلار به 1.7 میلیون سابق کارگران و یا فرزندان خود را که مجبور به کار با نازی ها و یا همکاران. این پرداخت شده است بر اساس برآورد چقدر کار خود را غنی شده آلمان است.

اخیرا در سال 2013 دولت آلمان موافقت به پرداخت 1 میلیارد دلار برای خانه مراقبت از سالمندان بازماندگان هولوکاست – کمک های مالی که از ماه جولای سال 2019 شد و برآورد سود مورد 80,000 بازماندگان هولوکاست ادعا کنفرانس گفت.

سامی Steigmann 80 و در نهایت ممکن است یکی از آنها است.

او مجبور شد به یک اردوگاه کار اجباری نازی ها در اوکراین زمانی که او تنها 18 ماه است. در حالی که وجود دارد او نزدیک به مرگ گرسنگی پس از نازی دانشمندان با آزمایش روی بدن جوان.

پس از روسها آزاد شد و خانواده خود را از این اردوگاه در سال 1944 Steigmann نقل مکان کرد و به اسرائیل قبل از اینکه در نهایت حل و فصل در شهر نیویورک جایی که او هنوز هم زندگی امروز است.

در طول سال Steigmann تخمین می زند که او دریافت کرده است در مورد $110,000 در پرداخت از انواع مختلف از مقامات آلمانی. او هنوز هم دریافت حدود 400 دلار در هر ماه.

اما زندگی شده است آسان برای Steigmann.

میراث زمان خود را در اردوگاه هر چند او بسیار جوان است منجر به مشکلات روانی و خاموش و در او بی خانمانی را تجربه کرده است.

“آلمان پول است و نه زندگی من را تغییر داد” او گفت:. “اما من در آن است که آنها قبول مسئولیت برای اقدامات خود را. همه چیز شروع می شود با آن است.”

چه مقدار ؟

در کنگره سیاه حزبی کنفرانس مطبوعاتی در اوایل ماه ژوئیه Rep. شیلا جکسون لی گفت که نژادپرستی سیستماتیک “بوده است سرطان در پوست و تار و پود این ملت است که رفع شده اند; آن را تنها به عمیق تر.” او گفت: در ایران هستند “پاسخ به این گناه اصلی.”

اما چشم انداز ایران در ایالات متحده آمریکا حداقل در شرایط سیاست مطرح شده است و بسیاری از سوالات. در میان آنها: چه کسی غرامت? و چقدر باید آنها را دریافت کنم ؟

با توجه به برآورد توسط مولن و Darity مورخ و اقتصاددان در دانشگاه دوک هزینه جبران آمریکایی از تبار بردگان به میراث برده و پس از آن نژادی و ظلم و ستم می تواند تا آنجا که $13 تریلیون.

مولن و Darity محاسبه شده است که از تقریبی 45 میلیون آمریکایی های سیاه و سفید در حدود 40 میلیون دلار خواهد بود واجد شرایط دریافت کنندگان این وجوه اگر واجد شرایط بودن بر اساس اینکه آیا اجداد خود برده بودند در ایالات متحده آمریکا است.

این آثار در مجاورت 300.000 دلار-$350,000 در گیرنده.

بالا می برد که یکی دیگر از سوال: چه تاثیر بالقوه? چگونه به عبارت دیگر خواهد پرداخت غرامت برای یک تاریخی جرم کمک به آینده تونی باروز از این جهان متراکم کردن ثروت و انتقال آن به نسلهای بعد را از آمریکایی های سیاه و سفید?

مطالعات نشان داده اند که ارزش خالص معمولی سفید خانواده است که نزدیک به ده بار بیشتر از یک خانواده است. سیاه آمریکایی نیز کمتر احتمال دارد به یک خانه نسبت به دیگر نژادها و اقوام. سیاه فقر به نرخ دو سفید هستند.

12 نمودار: چگونه نژادی و نابرابری باقی بماند در سراسر ثروت و سلامت آموزش و پرورش و فراتر از آن

با توجه به تجزیه و تحلیل توسط مولن و Darity, غرامت, اگر رفتار عاقلانه می تواند منجر به حذف سیاه و سفید شکاف ثروت در مدت 10 سال.

اما این بدان معنا نیست که ایران می تواند یک راه حل برای تمام راه های بی شمار که در آن تبعیض نژادی از خشونت پلیس به درنده وام مسکن-وام شیوه تداوم داشته باشند پس از Jim Crow قوانین رسما متوقف شد در حال اجرا در سال 1965.

“من باور نمی کنم حذف نژادی ثروت تفاوت را حل کند هر ابعاد نژادی و بی عدالتی,” او گفت:. “سیاست های دیگر مورد نیاز خواهد بود,” او اضافه شده است.

‘آنها تصمیم به تمرکز بر روی lynchings به جای Jim Crow قوانین’

هنوز هم به عنوان مثال از آفریقای جنوبی نشان می دهد که حتی زمانی که ادعا می کند برای ایران روشن هستند به عنوان آنها در یک کشور که در آن مردم سیاه و سفید را تحمل سه قرن برده داری و کار اجباری پس از نزدیک به 50 سال از مسابقه مبتنی بر ظلم و ستم روند ایستادن یک اشتباه می تواند مملو از حقوقی و اجتماعی و اقتصادی از پیچیدگی است.

بیش از 25 سال پس از آپارتاید به طور رسمی به پایان رسید آفریقای جنوبی است که هنوز هم کشمکش با نحوه بازگرداندن به مالکیت دستگاه های گسترده ای از زمین های زیادی از آن گرفته شده توسط نیروی سفیده اما برخی نیز به فروش می رسد به استعمار سفید مهاجران توسط جوامع بومی.

آفریقای جنوبی رئیس جمهور سیریل Ramaphosa قول داده است که جبران از زمین های کشاورزی قبلا متعلق به و کار سیاه و آفریقای جنوبی را پیش بروید. اما در جایی که این کشور عمدتا سفید کشاورزان کنترل بیش از 70% از بهترین زمین های قابل کشت Ramaphosa مطرح است بحث شبح سلب مالکیت بدون پرداخت غرامت.

به عبارت دیگر زور گرفتن زمین از سفیده که 9 درصد از آفریقای جنوبی جمعیت و دادن آن به سیاه پوستان است. این یک سناریو است که برای بعضی از زنده تصاویر از زمانی که زیمبابوه سابق رئیس جمهور رابرت موگابه کشف و ضبط مزارع متعلق به ملت سفیده اخلال در محصول مناطق در حال رشد و رها کردن ویرانی اقتصادی.

“یکی از دلایل اصلی برای انباشت پرونده ها در زمین انتقال فساد و بی کفایتی در میان مقامات” ادعا نیکو هریس 61 سفید Afrikaner که در مزرعه خانواده در نورد سرسبز و تپه های آفریقای جنوبی فراوان ترین زمین های کشاورزی از KwaZulu-Natal استان به زولو قبیله کشف و ضبط شد توسط دولت است.

پس از یک دادگاه مورد دولت مجبور شد برای پرداخت هریس برای زمین های خود را.

در ضمن بسیاری از سیاه و سفید جدید کشاورزان از کسب و کار رفته برای کمبود منابع.

در عین حال برخی از اسکان سیاه کشاورزان را گفت: آنها با زمین های آنها را دریافت کرده اند حتی بدون وعده حمایت دولت در قالب آموزش و سرمایه و تجهیزات برای زمین است که آنها باید در حال حاضر کار است که محقق نمی شود.

“از آن آسان است برای دولت به مردم سیاه و سفید زمین. اما در همان زمان آنها باید توصیه ما چگونه به اجرا تجاری مزارع” گفت: Nodumo Biela, 38, از Kwasague انجمن جامعه یک گروه است که نشان دهنده سیاه کشاورزان در منطقه است.

جاستین Hansford یک استاد حقوق و مدیر اجرایی ترگود مارشال, حقوق مدنی مرکز در دانشگاه هاوارد گفت که به عنوان مثال در آفریقای جنوبی هر چند ناقص هنوز هم ممکن است بیشتر آموزنده برای غرامت مقایسه به ایالات متحده آمریکا.

“این نزدیک ترین متن به ما به دلیل آپارتاید نژادی که در آن عدالت رد شد برای مدت طولانی,” او گفت:. “نیز وجود دارد مقدار زیادی از زمین های عمومی در ایالات متحده است که می تواند بخشی از یک اعاده برنامه اینجا” Hansford اضافه شده اشاره کرد که در حالی که زمین طرح در آفریقای جنوبی ممکن است یک گام مهم به سوی جبران آنها دور از کامل است.

بسیاری از سیاه آفریقای جنوبی گذاشته شده اند عمیقا ناراضی با یک فرایند است که با تمرکز بر فرد سفید اقدامات و جنایات به جای “جمعی آسیب” در رفاه ساخته شده توسط نسل قبلی سفید آفریقای جنوبی به دولت. آفریقای جنوبی است که هنوز هم یک کشور از دو کشور: غنی سفید پوستان و سیاه پوستان فقیر.

“آن را مانند آنها تصمیم به تمرکز بر lynchings به جای Jim Crow قوانین” Hansford گفت.

Hansford گفت که در یک محدود احترام غرامت در حال حاضر اتفاق می افتد در ایالات متحده آمریکا است.

وی تعداد طرح های مختلف و گروه هایی که شده اند به دنبال جبران در سطح محلی مانند زمانی که دانش آموزان در دانشگاه جورج تاون در سال 2019 رای به مالیات خود مقدار کمی هر ترم برای ایجاد یک صندوق است که حمایت از فرزندان بردگی مردم از آنها به دانشگاه سود.

در سال 2015 شیکاگو ایجاد 5.5 میلیون دلار غرامت صندوق و همچنین به عنوان یک یادبود دانشگاه آزاد شهریه و اشتغال کمک برای آمریکایی های سیاه و سفید شکنجه توسط پلیس.

کلیساهای مختلف مذهبی و سفارشات با لینک کلیک کنید برای برده داری مانند جامعه قلب مقدس که متعلق به بردگان در لوئیزیانا و میسوری نیز پرده برداری از تلاش های چنین به عنوان کمک هزینه تحصیلی با هدف مقابله با نژاد پرستی و شکوفایی اقتصادی آشتی.

The Harriet Tubman جامعه سرمایه گذاری عمل می کنند به تازگی شنیده ام قبل از مریلند مجمع عمومی با هدف کفاره برای برده داری و میراث خود را با پرداختن به موانع به صورت سیاه و سفید آمریکایی ها به آموزش و پرورش مالکیت خانه و شروع کسب و کار.

در عمق: آمریکا دست و پنجه نرم کردن با آن تاریخچه برده داری. چگونه به مقابله با آن ؟ برخی می گویند نگاه به دانشگاه براون

“من فکر نمی کنم ما در حال رفتن برای رسیدن به یک نقطه که در آن همه موافق در ایران” گفت: Hansford. “و من فکر نمی کنم دولت فدرال در حال رفتن به رفتن. وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از کوچک محلی جهش رو به جلو از شرکت در ورزش در جای دیگر” او گفت:.

با توجه به رویترز/ایپسوس نظرسنجی منتشر شده در اواخر ماه ژوئن تنها یک پنجم از پاسخ دهندگان – 20% – توافق کردند که ایالات متحده آمریکا باید با استفاده از “پول مالیات دهندگان به پرداخت خسارت به فرزندان بردگی مردم در ایالات متحده است.”

“عدالت اصلاحی” آسان نیست گفت: عارف Hyder علی یک وکیل که مشغول به کار در ادعای غرامت ناشی از عراق در سال 1990 حمله به کویت. “درست است که آیا ما در حال صحبت کردن در مورد آفریقای جنوبی, آلمان کلمبیا و یا ایالات متحده آمریکا,” او گفت:.

“اما ضروری است” علی گفت.

‘غرامت نیست و باعث از دست داده. من فکر می کنم ما وجود دارد’

در شیکاگو Burroughs تشویق است.

وی با اشاره به یک مورد از چند سال پیش که شامل یک خانواده سفید که زمانی که آنها شروع به تحقیق در مورد اجداد خود کشف آنها شده بود درگیر در تجارت برده. او گفت: این خانواده بود خیلی ناراحت و خجالت آن است که آنها دنبال کردن فرزندان بردگان را متعلق به خانواده به بحث در مورد پرداخت غرامت.

Burroughs متقاعد شده است غرامت و نژاد پرستی به طور کلی و همچنین به عنوان سیاه و سفید زندگی مهم جنبش خواهد شد از ویژگی های به شدت به عنوان یک موضوع در ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری پیش از ماه نوامبر رای دادن. او معتقد است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است موقعیت خود را به عنوان یک مدافع از نژاد پرستی و این را تا حدودی منجر به انتخاباتی خود را به آتش کشیدند.

“غرامت نیست و باعث از دست داده. من فکر می کنم ما وجود دارد,” او گفت:.

سپس به نقل از آمریکایی طرفدار الغای برده داری فردریک داگلاس افزود: “قدرت تصدیق هیچ چیز بدون تقاضا است.”

کمک: مگان Janetsky در کلمبیا و کریس اراسموس در آفریقای جنوبی. کیم Hjelmgaard است در توییتر @khjelmgaard و در Instagram @khjelmgaard.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de