رنجرز’ نمایشگاه matchup با نشینان آمد و رفت و در خدمت آن هدف است.

هر چند آن را در نتیجه 2-1 از دست دادن رنجرز کردم طعم و مزه خود را از رقابتی هاکی از ماه مارس تا به حال فرصتی برای ریختن هر ممکن آنها ممکن است داشته اند و فرار کرده و بدون آسیب جدی است.

همچنین اولین طرفداران خود را کمتر تجربه سورئال وضعیت است که بسیاری از بازیکنان بودند که با احتیاط در مورد قبل از ورود در تورنتو حباب.

“من فکر می کردم زمانی که شما بر روی یخ بازی کردن نبود در کل خیلی متفاوت” defenseman یعقوب Trouba گفت. “من فکر می کنم روی نیمکت این است که زمانی که شما متوجه آن بیشتر است. شما می توانید همه چیز را که گفت. فقط وجود دارد که فوق العاده buzz.”

به همین دلیل آن را می توان مهم برای تفنگداران خود را به انرژی Trouba اشاره کرد. این نوع از درس رنجرز قادر به یادگیری شنبه شب. بخشی از کل این کاملا-عجیب و غریب حذفی مسابقات تعیین عوامل غیر منتظره است که با آن می آیند.

“قطعا آسان تر برای برقراری ارتباط با هم تیمی های روی یخ و روی نیمکت” کریس Kreider گفت. “وجود دارد برخی از زمان در طول برگشتی در برخی از ساختمان ها که در آن شما به سختی می تواند بشنود خودتان فکر می کنم. که می تواند متفاوت باشد.”

رنجرز باید دو روز به آنچه را که آنها آموخته است که در برابر نشینان و اعمال آن را قبل از مصرف یخ برای بازی 1 بازی در سری با طوفان در روز شنبه.

پس جمعه را از دست دادن Kreider وجود دارد گفت: “100 درصد” به اندازه کافی زمان برای رنجرز به ایجاد تنظیمات لازم قبل از روز شنبه.

“وجود دارد رفتن به مسائل شما نمی خواهم در هر بازی وجود دارد و رفتن به چیزهای که شما می توانید از آن صرف نظر از چه نقطه در فصل یا برگشتی شما در حال بازی است و شما می توانید کلاه خود را و می گویند ما یک کار خوب,” او گفت:. “اما برای داشتن چنین اخراج رفتن به یک وضعیت عجیب و غریب عجیب و غریب, محیط, بازی, نمایشگاه بازی چند روز قبل از یک بازی حذفی من فکر پسران با یکدیگر به رقابت سخت و خوبی و سعی کردم به چوب به ساختار به عنوان به خوبی به عنوان ما می تواند داشته باشد.

“شما فقط می خواهید برای کاهش دندان های خود را کمی به که اولین بازی از این سری است.”

Kreider اذعان کرد که این خواهد بود که برخی از هم تیمی های جوان’ اولین تجربه با حذفی هاکی. او در توصیف آن به عنوان یک “جنگ فرسایشی” که در آن بازیکن نیاز به “راحت بودن ناراحت کننده است.”

تا آنجا که از دست دادن فقط قبل از بازی شروع به شمارش Kreider گفت که نمی توانست اهمیت کمتر است. در واقع ممکن است آن کار کرده اند به نفع خود.

“من می توانم به شما بگویم که بچه ها کمی دلخور و عصبانی در حال حاضر پس از آن یکی” او گفت:. “هرگز مانند از دست دادن به جزایر داشتن یک بیت از یک تراشه بر روی شانه ما رفتن به دور حذفی است یک چیز بد نیست.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de