شیکاگو – صدها نفر از معترضان در تلاش برای سرنگونی این شهر کریستف کلمب مجسمه در مواجهه با ده ها تن از پلیس شیکاگو جمعه شب در یک روبرو می شوند که خشونت تبدیل شد.

دوازده نفر دستگیر شدند و می تواند “به طور بالقوه چهره اتهامات” از جمله باتری به یک افسر عمل اراذل و اوباش و یا دیگر جنایات پلیس گفت: پس از برخی از معترضان شروع به پرتاب اشیاء در افسران که آمار معترضان با باتوم.

حدود 18 افسر و زخمی شدند, پلیس گفت:. برخی از آنها درمان سرپایی توسط امدادگران در حالی که دیگران منتقل شدند, به بیمارستان.

عکس و فیلم از این حادثه به اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی نشان داد معترضان خونریزی از دهان است. حداقل یکی از معترضان – 18-year-old معجزه بوید با GoodKids MadCity ضد خشونت اسلحه گروهی – تا به حال دندان های او زدم که یک افسر پانچ خود را با توجه به تصویری از حمله به اشتراک گذاشته شده توسط این سازمان است.

بوید به بیمارستان رفت و جمعه شب انجام شد بهتر است صبح روز شنبه گفت: کوفی Ademola سیاه زندگی مهم سازمان و سخنگوی GoodKids MadCity.

‘Secret police force’: فدرال گزارش بکشد پورتلند معترضان به بینام و وسایل نقلیه تکان دهنده خشم

معترضان با تجمع در گرانت پارک در بعد از ظهر جمعه “سیاه بومی همبستگی تجمع” سازماندهی شده توسط بیش از یک دوجین شیکاگو سازمان های مبتنی بر. این رویداد به نام برای “كسيكه از پلیس و توزیع مجدد وجوه به مردم شیکاگو” با توجه به Facebook صفحه رویداد.

“ما ساخته شده است این کشور به عنوان سیاه و سفید و مردمان بومی. دانش و نیروی کار استثمار شده است برای بیش از حد طولانی” سازمان نوشت: در صفحه رویداد.

پس از این تجمع برخی معترضان نقل مکان کرد و به سمت جنوب مجسمه که در آن پلیس جمع شده بودند برای محافظت از آن. ده ها تن از معترضان بسیاری از نگه داشتن چتر سیاه اقدام به پرش از روی مانع کوتاه سنگ دیوار محاصره مجسمه با توجه به ده ها تن از فیلم های به اشتراک گذاشته شده به رسانه های اجتماعی.

“برخی از اعضای این جمعیت تبدیل شده در پلیس و در اعتراض به حمله ماموران با آتش بازی سنگ منجمد بطری و اشیاء دیگر” پلیس در بیانیه ای گفت: اوایل روز شنبه.

در بیانیه رسمی پلیس نگفت چه اتفاقی افتاد بعد از معترضان شروع به پرتاب اشیاء.

اما با توجه به ده ها تن از فیلم های به اشتراک گذاشته شده به رسانه های اجتماعی, پلیس شروع به ضرب و شتم معترضان با باتوم و شلیک آنچه به نظر می رسد teargas. معترضان Damayanti Wallace, 19 گفت: ایالات متحده آمریکا امروز او را دیدم همکار معترض بودن مورد آزار و ضرب و شتم و دستگیر و به پلیس حفاظت شده “دروغ از یک مجسمه.”

“شما را دیدم آنچه (پلیس) در مورد مراقبت در آن لحظه. آنها مراقبت بیشتر در مورد اموال خود را محافظت در مقابل مردم واقعی بودن محافظت شده,” او گفت:.

تقویت پلیس وارد صحنه شدند و معترضان را پراکنده شب جمعه است.

تیراندازی در حال افزایش: کودکان در حال پرداخت قیمت

حداقل یک خبرنگار گفت که او مورد ضرب و شتم توسط ماموران در حالی که پوشش خود را آغاز کرد.

“من فقط حمله توسط یک افسر برای عبور از جاده به من دوچرخه در حالی که نگه داشتن من فشار می دهید و او به من به نام” هوشمند, باسن,’ برای انجام این کار من را متهم به تمایل به شروع یک مشکل است. من فریاد زد: کمک به او گفت: ‘شما در حال رفتن به نیاز به کمک’ قبل از پرتاب من” بلوک باشگاه چی خبرنگار کالین بویل در توییتر نوشت که در آن او ارسال شده تصویری از روبرو می شوند.

دیگر روزنامه نگار CBSChicago خبرنگار ماریسا Parra گفت: در توییتر که یک افسر با استفاده از باتوم خود به سوات تلفن خود را از دست او در حالی که او انجام شده بود زنده آمار و او لگد آن را پس از آن فرود آمد در خیابان. او همچنین نوشته تصویری از این حادثه.

پلیس شیکاگو در بیانیه ای گفت که “وزارت” تلاش برای درمان تمام افراد ما افسران برخورد با احترام بگذارند.”

“ما نمی تحمل سوء رفتار از هر نوع و اگر هر گونه تخلف کشف شده است, افسران پاسخگو خواهد بود,” پلیس گفت:.

تصاویر و ویدئوها از مجسمه مشترک به رسانه های اجتماعی پس از برخورد نشان داد مجسمه پوشش داده شده در نقاشی های دیواری.

“این یک لحظه دشوار در تاریخ ما است. من می دانم که Chicagoans در حال نا امید و بی تاب برای تغییر” شهردار لری Lightfoot در بیانیه ای گفت: بعد از ظهر شنبه. “این است که من صمیمانه امیدواریم که ما می تواند به اعتصاب تعادل مناسب به اطمینان حاصل شود مردم می توانند حق خود را ابراز و متمم اول قانون اساسی حقوق, اما انجام این کار در راه است که قرار نیست هر کسی فیزیکی ایمنی در معرض خطر است. که می تواند سازگار با سابقه طولانی در تظاهرات مسالمت آمیز.”

Lightfoot گفت: او در پشتیبانی از حقوق معترضان و “تاریخچه و داستان از زندگی مردم بومی در اینجا در شیکاگو نیاز به برداشته شود و جشن گرفته می شود.”

اما Lightfoot را محکوم کرد “اعمال خشونت آمیز” از معترضان گفت که پرتاب اشیاء در افسران بود “غیر قابل قبول و قرار دادن هر کس در خطر است.”

Lightfoot گفت: گزارش های بیش از حد زور توسط پلیس “نیز غیر قابل قبول” و این که او گفته بود به مدیر شهر غیر نظامی پلیس نظارت آژانس است که “آمادگی برای رسیدگی به این شکایات و اطمینان حاصل شود که هر یک از این است که با رسیدگی و بررسی قرار گرفته است.”

“ما نمی خواهد یدکی هر گونه منابع برای انجام این کار” Lightfoot گفت.

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز در حال حاضر خبرنگار فضل Hauck در توییتر @grace_hauck

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de