پورتلند اورگان — اجرای قانون فدرال عوامل درگیر شدند بارها و بارها با معترضان در اوایل صبح روز جمعه هل دادن از طریق خیابان برای متفرق کردن جمعیت نزدیک شدن به علامت O. هتفیلد دادگاه فدرال در یک نبرد در حال اجرا از گاز اشک آور آتش بازی و اسپری فلفل به فضای سورئال تشدید توسط چند نفر بازی “امپراطوری مرگ مارس” از “جنگ ستارگان” در بلندگوهای قابل حمل.

دو ماه پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس موجب سراسر کشور در اعتراض نژادی و بی عدالتی و یک هفته پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال فدرال افسران به پورتلند برای مقابله با فعالان دیگر شب از هرج و مرج آشکار در این تا حد زیادی لیبرال عمدتا سفید شهر که در آن ساکنان را به طور مداوم به خیابان آمدند تا به تقاضا اساسی پلیس اصلاحات.

“وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی که مردم مثل ما می توانید انجام دهید. ما می توانید رای بدهید اما آیا این واقعا تفاوت که این سیستم آنقدر انباشته در برابر ما ؟ ” گفت: Fae پرستون, 21, معترضی که به توصیف خودش را به عنوان حداقل دستمزد کارگر. “دولت هدف این است که برای خدمت به مردم است. این است که نشان دهد آنها در خدمت ما.”

پرستون که سفید گفت که در حالی که روشن است وجود دارد برخی از “خسته سفید کودکان و نوجوانان” در اعتراض اکثریت واقعا می خواهید سیستمیک تغییر دهید.

خشونت آشکار شد تنها یک روز پس از شهردار تد ویلر سعی شنبه شب به بحث معترضان پایین. چند ساعت بعد او جدا-گاز کشته توسط مقامات فدرال و در کنار فعالان پس از یک تعداد هزار نفر جمعیت انداخت شعله ور زباله بیش از نرده ها.

هنوز معلوم نیست که آیا ماموران فدرال می دانستم که شهردار بود و در میان جمعیت زمانی که آنها شروع به اشک کشتار با گاز فعالان اگر چه در آن زمان او به همراه دوربین های تلویزیونی و امنیتی جزئیات.

“آنچه که من دیدم شب گذشته بود و قدرتمند در بسیاری از راه. من گوش شنید و ایستاد با معترضان. و من تو را دیدم چه این معنی است که دولت فدرال رها نیروهای شبه نظامی علیه مردم خود” ویلر در بیانیه ای گفت: پنج شنبه. “این بی وجدانی و سازمان ملل-آمریکایی است. همه ما متعهد به تغییر این باید متوقف شود بنابراین این کار می تواند به جلو حرکت کند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او فرستاده شده در فدرال عوامل برای برقراری نظم در سراسر پرتلند با این استدلال که ویلر انجام نشده به اندازه کافی برای مهار داعش است. صحبت عصر روز پنج شنبه رئیس جمهور به نام ویلر حضور در تظاهرات “احساساتی” از آنجا که شهردار است بسیار محبوب در میان معترضان خواستار تغییر از پلیس.

“او می خواست به میان مردم مى رفت و به جمعیت و آنها زدم جهنم از او” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “بود که در پایان از او.”

از نگرانی های خاص برای معترضان است که ماموران فدرال هستند با پوشیدن هر گونه شناسایی گذشته از تکه دلالت که گروه آنها را برای کار. اعضای کنگره خواسته اند بازرسان به طور کلی از بخش عدالت و امنیت برای باز کردن یک تحقیق به این که آیا عوامل از سازمان ها به درستی آموزش دیده مستقر شده و شناسایی شده است.

برای بیش از یک ساعت در روز پنج شنبه شب فعال Edreece فیلیپس, 48, سیاه, هنرمند هیپ هاپ که اعتراض و برای هفته ها تا به حال شده است با نگه داشتن معترضان و sightseers حصار پیوستی فدرال دادگاه است. او گفت که او می خواهم به صحبت مقامات فدرال در روز قبل از آن و گفت: آنها توافق کردند که اگر معترضان مانده, عوامل می ماند در داخل دادگاه است.

“آنها نمی آمد مگر اینکه ما سعی می کنیم برای به دست آوردن” فیلیپس گفت. “تمام چیزهای که مردم در حال انجام است که ساخت آن را به طوری که صدای شنیده کمتر و کمتر و کمتر.”

در یک نقطه فیلیپس با احتیاط تماشا به عنوان دیگر معترضان در حالیکه نزدیک به ساختمان فدرال. او سپس ربوده نشانه ای از یک مرد جوان و stomped در آن است.

“من بیمار هستم از شما انجام این کار” فیلیپس فریاد زد به تجمع اعتراضی بود که در همه سیاه, دختر سکسی در عینک بالای سر خود و ماسک آویزان از گردن او. “من باید به شما هشدار داده در حال حاضر. من بیمار هستم از آن.”

مرد جوان در پاسخ با برخی از آرام کلمات اما حرکت نمی کند. در پاسخ فیلیپس پانچ مرد چندین بار او را با ضربه زدن به زمین.

یکی دیگر از معترضان Teal Lindseth, 21 سپس روشن فیلیپس.

“نمی آیند در اینجا به مبارزه!” او فریاد زد: او را به عنوان یک جمعیت آنها را احاطه. “ما نمی توانیم خشونت است.”

شب قبل گروه های کوچک سفید معترضان در تراز وسط قرار دارد با زندگی ماده پرتاب کرده بود بطری آب را در دادگاه فدرال ساختمان پرتاب ترقه در درهای جلو و سعی کردم به لرزش حصار سست است.

“بسیاری از افرادی که در حال انجام آن هستند ، آنها پرتاب گه و شروع گه و فرار و فریاد زدن ‘Black Lives Matter’ و سپس رفتن به خانه را خاموش و لباس های خود را. اما من نمی تواند را خاموش و سیاه و سفید” فیلیپس گفت. “و آسیب بیشتر آنها به این ساختمان— خوب هر کس فکر می کند آن را مردم رنگ انجام همه این و آن نیست. “

همانطور که در بسیاری از شهرها تظاهرات در پورتلند آغاز شد و پس از مرگ فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک افسر پلیس kneeled در گردن او برای بیش از هشت دقیقه بیش از یک 911 تماس بگیرید و گزارش اتهام تقلبی $20 bill.

منتقدان سوال که آیا رئیس جمهور شد تست کردن سنگین دست اجرای در پورتلند قبل از حرکت به متنوع تر شهرهایی مانند دیترویت و شیکاگو است. پورتلند است 77% سفید و 6 درصد با حدود 40,000 مردم سیاه و سفید در این شهرستان است.

Ellayna موریس 35 ساله سفید استاد دانشگاه و مبارز گفت: برخی از آنها مطالب به راهپیمایی مسالمت آمیز در حالی که دیگران ترجیح می دهند به اقدام مستقیم. او گفت: نبود جای خود را به دیگران بگویید که چگونه به بیان خودشان هستند.

“سیاه مردم خسته از مرگ در خیابان” گفت: موریس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de