وزیر امور خارجه مایک Pompeo شنبه اعلام کرد که دلار هنگ کنگ است که دیگر مستقل از چین – یک تصمیم مهم است که به احتمال زیاد تشدید می شود در حال حاضر تیره و تار ایالات متحده-روابط چین و که می تواند جدی اقتصادی مالی جهانی hub.

“هیچ فرد معقول و منطقی می تواند ادعا امروز که دلار هنگ کنگ حفظ درجه بالایی از استقلال از چین داده و حقایق را بر روی زمین” Pompeo در بیانیه ای گفت.

Pompeo تصمیم برانگیخته شد توسط دولت چین را به حرکت به دفاع گسترده اقتدار بیش از هنگ کنگ می آید و به عنوان تنش بین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و پکن را به طور چشمگیری افزایش یافت بیش از شیوع کروناویروس.

هنگ کنگ شد و در بازگشت به چین از کنترل به عنوان یک نیمه خودمختار سرزمین در سال 1997 – در شرایطی که چین نگهداری می شود “یک کشور دو سیستم” چارچوب تضمین آزادی یافت نمی شود در سرزمین اصلی.

اما چینی رهبر چین در حال حاضر آماده به فشار یک امنیت ملی از طریق قانون با مهر لاستیکی مهر کردن مقننه که ممنوعیت خیانت و دیگر درک جرائم در هنگ کنگ – یک حرکت منتقدان می گویند طراحی شده است برای سرکوب دموکراسی تظاهرات وجود دارد و قرار دادن خاک محکم چین تحت حکومت.

“هنگ کنگ و پویا مشاغل و رایگان مردم رونق گرفت و برای چندین دهه به عنوان یک سنگر و استحکامات از آزادی و این تصمیم به من می دهد هیچ لذت” Pompeo گفت. “در حالی که ایالات متحده یک بار امیدوار است که آزاد و مرفه هنگ کنگ خواهد ارائه یک مدل برای استبدادی چین آن است که در حال حاضر روشن است که چین مدلسازی هنگ کنگ پس از خود است.”

Pompeo لازم بود را تعيين تحت قانون ایالات متحده است که کمک های مالی هنگ کنگ ویژه وضعیت معاملاتی از جمله معافیت از تعرفه خاص و کنترل صادرات ایالات متحده تحمیل می کند و در چین است.

در حمایت از هنگ کنگ استقلال و دموکراسی معترضان کنگره با تصویب قانون دو حزبی در سال گذشته نیاز به وزارت امور خارجه به سالانه تجدید نظر خاک را درمان خاص است که کمک به بالا بردن شهر به یک مالی جهانی قدرت است.

مقامات چینی خشمگین بودند که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا لایحه به قانون سال گذشته است. این روشن نیست که اگر دولت در حال حاضر حرکت به نوار هنگ کنگ از کسانی اقتصادی قدرت پردازش.

کارشناسان سیاست خارجی گفت: این تصمیم می تواند پیامدهای گسترده.

“این است که به طور بالقوه عظیم” مایکل Fuchs, یک معاون سابق دستیار وزیر امور خارجه در امور شرق آسیا و اقیانوسیه وزارت امور خارجه با دولت اوباما توییتی در روز چهارشنبه.

Fuchs که در حال حاضر با لیبرال مرکز آمریکا اتاق فکر گفت: سوال این است که آیا ایالات متحده “به اعمال تحریم و یا لغو برخی ترتیبات تجارت با هنگ کنگ است که می تواند تغییر اساسی در ایالات متحده-روابط چین, هنگ کنگ آینده و سیستم اقتصادی جهانی.”

اما علامت Galasiewski یک تحلیلگر سرمایه گذاری در موج الیوت بین المللی پیش بینی های مالی شرکت گفت: آمریکا در عمل است نه به احتمال زیاد به بیش از یک موقت تاثیر در هنگ کنگ سهام به دلیل بازار وجود دارد در حال حاضر کاهش یافت در سال 2020 است.

“یک کشور دو سیستم” چارچوب در نظر گرفته شده بود به مطمئن شوید که سرمایه داری هنگ کنگ حفظ اندازه گیری حقوقی و اقتصادی و استقلال مالی از سوسیالیستی چین اما این استقلال آمده است تحت افزایش حمله با پکن فشار برای افزایش کنترل خود را از هنگ کنگ. هنگ کنگ را لرزاند تقریبا شش ماه از خشونت ضد چین طرفدار دموکراسی تظاهرات سال گذشته پس از پکن تلاش برای تحمیل یک قانون استرداد در هنگ کنگ.

هر چند که قانون استرداد موفق به عبور از ضد چین و احساسات در هنگ کنگ افزایش, تظاهرات نشو و نما و پکن ادامه به تلاش برای تضعیف دلار هنگ کنگ حقوق.

پیشنهاد جدید چین امنیت ملی قانون ممنوعیت “خیانت تجزیه طلبی فتنه و براندازی” در هنگ کنگ است.

جاشوا وانگ هنگ کنگ دموکراسی فعال گفت: پیشنهاد چین امنیت ملی قانون را آسیب شدید به قلمرو کسب و کار بخش پیشرو به پتانسیل تحریم و دیگر ذرات است.

در یک موضوع ارسال شده در توییتر وانگ گفت: هنگ کنگ استقلال – از جمله خود قوه قضائیه مستقل و نسبتا سست و مقررات کسب و کار – کشیده شده اند سرمایه گذاری مالی به خاک اما که در حال حاضر در معرض خطر است. وی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و همچنین اروپایی و آسیایی رهبران به تجدید نظر در هنگ کنگ ویژه تجارت ،

“هنگ کنگ خواهد بود که وارد چین استبدادی رژیم در هر دو حکومت قانون و حقوق بشر حمایت” اگر Xi امنیت ملی قانون به تصویب می رسد, او گفت:. “این قانون پیشنهادی است که پله سنگ (چین) آینده مداخله.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام می آید پس از قانونگذاران ایالات متحده پیشنهاد لایحه ای برای تحریم هر فرد با یک نقش در نقض “چین تعهدات به هنگ کنگ تحت (چین-انگلیس) اعلامیه مشترک و قانون اساسی” – رسمی شرایط که تحت آن هنگ کنگ اعطا شد جزئی حقوقی و اقتصادی و استقلال مالی است.

شی جینپینگ: چین تقویت نیروهای مسلح تنشها میان ما بیش از coronavirus

هیچ واکنش فوری از پکن و روشن نیست چه تاثیر, اگر هر گونه عمل خواهد شد و باید در انتظار معامله تجاری بین ایالات متحده و چین است. “مرحله 1” از این توافق نامه امضا شد کمتر از پنج ماه پیش و با وجود هر دو طرف اتخاذ شدیدتر دیپلماتیک تن آنها شده است فروتن در مورد اینکه آیا آنها قصد پیاده سازی آن است.

Pompeo و مغلوب ساختن پیشی جستن را متهم به چین گمراه کننده در ایالات متحده و کشورهای دیگر در مورد این رمان coronavirus که برای اولین بار پدید آمده در ووهان قبل از گسترش در سراسر جهان است. پکن با رد هر گونه پیشنهاد شده و شفاف در مورد آن شیوع کروناویروس.

شورای روابط خارجی واشنگتن-بر اساس فکر می کنم تانک هشدار داد در یک تجزیه و تحلیل مارس 21 که “خطر یک رویارویی نظامی در دریای چین جنوبی که شامل ایالات متحده و چین می تواند افزایش قابل توجهی در هجده ماه آینده به خصوص اگر رابطه خود را همچنان رو به وخامت گذاشته به عنوان یک نتیجه از جریان تجارت اصطکاک و recriminations بیش رمان coronavirus بیماری همه گیر.”

هنگ کنگ پرانتز برای آشفتگی: سهام اسلاید در خطر ‘قوی’ تهمت واکنش

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de