پلیس بازداشت پنج نفر در ارتباط با مه مرگ رپ پاپ دود اداره پلیس لس آنجلس پنج شنبه اعلام کرد.

Up-and-coming نیویورک رپر تولد که نام بشار Barakah جکسون درگذشت, در سن 20 رکورد خود برچسب تایید کرد در زمان. بهترین و شناخته شده برای خود انتقادی-تحسین آهنگ “خوش آمدید به حزب” پاپ دود را پس از مرگ اولین آلبوم “شلیک برای ستاره ها هدف برای ماه” منتشر شد جمعه.

“اوایل صبح امروز جستجو و حکم بازداشت بودند خدمت در مکان های مختلف در لس آنجلس. این حکم شد همه مربوط به فوریه 19th, قتل بشار جکسون نیویورک بر اساس رپر شناخته شده به عنوان پاپ دود” افسر پلیس لس آنجلس نرما Eisenman تایید در بیانیه ای به ایالات متحده آمریکا امروز پنج شنبه پس از یک صدای جیر جیر از پلیس لس آنجلس ستاد آشکار خبر دادند.

“RHD (سرقت, قتل, بخش) دارای سه نر و دو مردان نوجوان در بازداشت است. هنگامی که آنها مورد سوال و رزرو ما قادر خواهد بود به ارائه اطلاعات رزرو” در بیانیه ای گفت:.

در زمان مرگ او افسر پلیس لس آنجلس Lizeth Lomeli تایید یک نفر به ضرب گلوله کشته شد و پس از تعداد نامعلومی از افراد مظنون با پوشیدن ماسک وارد یک خانه در سال 2000 بلوک هرکول رانندگی در هالیوود کالیفرنیا را شناسایی قربانی. Lomeli گفت: یک نفر به ضرب گلوله کشته شد گرفته شده است به یک بیمارستان و اعلام کرد مرده.

سارا Ardalani, یک سخنگوی لس آنجلس پزشکی قانونی-پزشکی قانونی شناسایی پاپ دود به عنوان قربانی تیراندازی.

در ماه فوریه پلیس گفت: خانه-تهاجم مرگ به نظر نمی رسد به عنوان بخشی از یک سرقت. محققان نمی شد و حاکم کردن یک سرقت, اما آنها به دنبال این بودیم که دیگر ممکن است انگیزه و همچنین سروان. جاناتان Tippet رئیس دزد-قتل بخش از اداره پلیس لس آنجلس گفت: در آن زمان.

پاپ دود مرگ آمد روز پس از mixtape “دیدار وو 2” به ثمر رساند او اول خود را بالا 10 نقطه در نمودار بیلبورد. رپر همکاری با هنرمندان از جمله Travis Scott H. E. R. Quavo و همکار نیویورک رپ یک بوگی شوخ طبعی دا Hoodie. او برنامه ریزی شده به اجرا در نورد موسیقی با صدای بلند در جشنواره میامی در این سال بود که پس از به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

پس از مرگ پاپ دود را یک روز کل جریان افزایش 392% به گفته نیلسن موسیقی/MRC اطلاعات 2020 اواسط سال گزارش. آلبوم “دیدار وو 2” عرضه در شماره 7 در بیلبورد 200.

مراسم تجلیل از ریخت و برای رپر پس از مرگ او از جمله از 50 درصد که سوگواری اواخر خواننده رپ با یک پست در رسانه های اجتماعی.

50 درصد پرداخت ادای احترام به پاپ دود که به دست آورد مقایسه کهنه رپ. “R. I. P به سبک پاپ, دود بدون همدردی برای برندگان” 50 درصد است. “خدا او را برکت دهد.”

در ژانویه پاپ دود دستگیر شد در John F. Kennedy International Airport در نیویورک به اتهام حمل و نقل بین ایالتی از یک خودرو به سرقت رفته با توجه به سی ان ان و ان بی سی نیوز.

او التماس کرد گناه نیست به گفته حمل و نقل به سرقت رفته رولز رویس Wraith در سراسر خطوط دولت, با توجه به رسانه ها.

در آوریل اتهامات کاهش یافته است با توجه به ABC7 و صفحه شش.

کمک: Anika نی

بیشتر: سرقت بعید به نظر می رسد به عنوان انگیزه در خواننده رپ, پاپ, دود, را, مرگ, پلیس می گویند

‘I miss u فرض’: پاپ دود را پس از مرگ آلبوم تداعی تمام احساس به عنوان Quavo بیشتر واکنش نشان می دهند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de