پلیس در شیکاگو در حال بررسی یک تیراندازی که در بیمارستان بستری 14 نفر بودند که حضور در یک مراسم تشییع جنازه.

یک خودرو با سرعت westbound در 1000 بلوک 79 خیابان به سوی مردم در مراسم تشییع و کارکنان آن آتش گشودند و در حدود 6:30 بعد از ظهر, پلیس شیکاگو معاون اول سرپرست Eric Carter گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. شرکت کنندگان در مراسم تشییع جنازه “رد و بدل آتش” با مردم در داخل خودرو ،

مردم داخل خودرو نگه داشته تیراندازی در مراسم تشییع جنازه شرکت کنندگان حتی بعد از ماشین تبدیل به دور. در نهایت خودرو سقوط کرد “میدوی پایین بلوک” کارتر گفت.

“سرنشینان خودرو پس از آن خارج شد در جهات مختلف و فرار” کارتر گفت. وی افزود: وجود یک فرد مورد علاقه در حال مصاحبه با کارآگاه.

شهردار لری Lightfoot: شیکاگو نمی بینم ‘پورتلند-سبک استقرار’ از ماموران فدرال

14 قربانیان — همه بزرگسالان — در حال درمان در بیمارستان های منطقه و شرایط آنها ناشناخته کارتر گفت. پلیس 60 پوسته پوسته در صحنه و مقدار بورس – بین کسانی که در خودرو و شرکت کنندگان در مراسم تشییع جنازه – ناشناخته است, او گفت:.

معلوم نیست اگر همه 14 قربانیان به ضرب گلوله کشته شدند. کارتر گفت: “به نظر می رسد همه آنها را حفظ برخی از آسیب به عنوان یک نتیجه از (تیراندازی) ما مطمئن نیستید اگر آن همه زخم گلوله یا نه.

فرد مورد علاقه نبود مجروح کارتر به خبرنگاران گفت:. او گفت: آن ناشناخته اگر هر یک از قربانیان بودند یا نه بخشی از مراسم تشییع جنازه و یا یکی از سرنشینان از ماشین سیاه و سفید.

کارتر خواسته شده بود توسط یک خبرنگار در صحنه وجود دارد قبل از دانش است که خشونت امکان بود در مراسم تشییع جنازه. این خبرنگار افزود: “فعالان اجتماعی می گویند که آنها به شما یک هشدار به تازگی به عنوان امروز که این یک احتمال واقعی است.”

یک ماشین پلیس اختصاص داده بود به تشییع جنازه یک منطقه فرمانده “به عنوان یک اقدام احتیاطی به دلیل اندازه تشییع جنازه” کارتر گفت. در پاسخ به سوال خبرنگار کارتر گفت: “فرمانده منطقه در زمان هر احتیاط که او می تواند.”

تیراندازی می آید و در همان روز به شهر شهردار لری Lightfoot گفت که او انتظار دارد که برگ برنده دولت برای استقرار ماموران فدرال به شیکاگو. کسانی که عوامل او گفت: از اداره فدرال تحقیقات اداره مبارزه با مواد مخدر و اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره است.

کمک: فضل Hauck, ایالات متحده آمریکا امروز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de