Philip Morris International, Inc. فکر می کند که فروش سیگار می تواند به پایان رسیده در کشور در سراسر جهان در سال های آینده اما هیچ ترس چرا که آنها یکی دیگر از محصولات آماده برای فروش ارائه می دهد که یک “امن تر” نیکوتین رفع.

فیلیپ موریس بعد از ظهر +4.02% و سازمان غذا و داروی آمریکا این هفته اعلام کرد که این شرکت IQOS “الکتریکی گرم تنباکو سیستم” داده شده است چراغ سبز به بازار به عنوان یک جایگزین امن تر برای سیگار.

در حال حاضر تعیین شده به عنوان یک “اصلاح خطر” محصول این شرکت می تواند در ترویج این موارد “به عنوان حاوی یک سطح کاهش و یا ارائه یک کاهش قرار گرفتن در معرض ماده” با توجه به FDA بیانیه.

فیلیپ موریس شرکت پشت سیگار مارلبورو توصیف این محصولات جایگزین به عنوان گرم به جای سوزاندن توتون و تنباکو که سیگار می کند. سوختن توتون و تنباکو که می رسد 600 درجه سانتیگراد “حاوی سطوح بالایی از مواد شیمیایی مضر” با توجه به وب سایت این شرکت. توتون و تنباکو سیستم گرمایش (THS) گرم توتون و تنباکو را به 350 درجه سانتیگراد است.

بخوانید: پس از آخرین شلیک این شاهدانه کارآفرین مطرح $150 میلیون دلار برای کنف سرمایه گذاری — در طول یک بیماری همه گیر

“با این حال THS است نه ریسک و ارائه نیکوتین است که اعتیاد آور” در سایت می گوید. فیلیپ موریس تبدیل شده است تمرکز خود را به IQOS محصول با فیلیپ موریس ” افسر ارشد عامل به Jacek Olczak گفت: در دویچه بانک dbAccess جهانی مصرف کننده در کنفرانس ماه گذشته که این شرکت متعهد به “کار در جهت تحقق [این] بالقوه از این فرصت” با توجه به FactSet transcript.

توسعه در یک زمان می آید زمانی که فیلیپ موریس در حال آماده شدن برای پایان سیگار فروش.

“من معتقدم که ممکن است به طور کامل پایان فروش سیگار در بسیاری از کشورها در 10 تا 15 سال است اما برای این اتفاق تولید کنندگان و دولت نیاز به کار در همان جهت” گفت: آندره Calantzopoulos, مدیر اجرایی, فیلیپ موریس, در نامه ای به سهامداران منتشر شده با این شرکت گزارش خود را به محیط زیست و اجتماعی و حکومت (ESG) تلاش.

Calantzopoulos یادداشت “شک و تردید سهامداران” مانند سازمان های بین المللی و رسانه ها که “شکی نیست که کاهش آسیب از طریق دود رایگان جایگزین است صدای بهداشت عمومی سیاست و یا استدلال می کنند که هدف ما محور استراتژی چیزی بیش از پنجره پانسمان.”

او برجسته مناطق دیگر که در آن توصیه به کاهش فعالیت های خطرناک است که پذیرفته شده مانند کاهش مصرف قند برای سلامتی بهتر است.

“من احساس می کنم که افرادی که به شدت دود سیگار مضر ترین نیکوتین محصول حاوی نباید انکار کرد این فرصت را به تغییر برای بهتر جایگزین” Calantzopoulos نوشت.

در سال 2019 فیلیپ موریس به فروش می رسد 706.7 میلیارد سیگار پایین 4.5% از سال 2018 با توجه به ماه ژوئن CFRA گزارش. بیش از چند سال آینده CFRA پیش بینی است که مصرف سیگار سقوط خواهد کرد 3 ٪ در هر سال است.

محموله های گرم دخانیات از سوی دیگر افزایش یافت و 44.2 درصد به 59.7 میلیارد واحد در سال 2019.

تماشا کنید:چگونه به نگه داشتن احساسات از نمونه کارها خود را با نظام سرمایه گذاری

وجود داشته است بحث در مورد ادغام فیلیپ موریس و Altria Group, Inc. MO +4.32% با این حال این مذاکرات به پایان رسید بدون یک معامله است. این یک چیز خوب برای فیلیپ موریس “با توجه به افزایش قانونی و حقوقی headwinds اطراف e-سیگار در ایالات متحده به عنوان فیلیپ موریس” IQOS محصول برای یک مدت طولانی FDA بررسی روند قبل از گرفتن چراغ سبز برای فروش در ایالات متحده در ماه آوریل 2019,” CFRA گفت.

CFRA نرخ فیلیپ موریس سهام خرید با 12 ماه قیمت هدف از 95 دلار.

“با وجود کاهش مصرف سیگار در بازارهای توسعه یافته ما به دنبال قیمت گذاری سود و رشد در بازارهای در حال ظهور به پشتیبانی از درآمد” CFRA گفت. “ما فکر می کنیم راه اندازی فیلیپ موریس” گرم تنباکو محصول IQOS منجر خواهد شد به سهم بازار سود و کمک به جبران سیگار حجم ضعف است.”

این شرکت گزارش سود و درآمد است که ضرب و شتم انتظارات در اخیر سه ماهه. سهام پایین است 15.1 درصد در سال به تاریخ در حالی که میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +1.43% کاهش یافته است 9.3% برای دوره.

ببینید:این کالیفرنیا قانونگذار در SmileDirectClub

در حالی که کسب و کار سیگار صدمه دیده بود توسط محدودیت های اعمال شده توسط coronavirus مربوط به مستندات و کاهش معاف تقاضا در سفر جهانی هاب Olczak گفت: در مارس درآمد تماس که دستگاه و گرم تنباکو فروش شد نشان دادن پتانسیل به دست آوردن مجدد قبل از COVID شتاب.

فیلیپ موریس ” در حال حاضر هدف این است که حرکت به یک “smoke-free آینده” گفت: Huub Savelkouls شرکت رئیس پایداری افسر در یک پست در ارتباط با. فیلیپ موریس است و قطع آن سیگار نمونه کارها بیش از 700 sku ها (سهام-نگه داشتن واحد) بیش از چهار سال گذشته و با هدف به حرکت 40 میلیون سیگاری از آن سیگار به سیگار-محصولات رایگان.

Savelkouls می گوید نامزدی از جمله بین شرکت و سرمایه گذاری در جامعه مورد نیاز است برای رسیدن به تغییر.

“ساخت سیگار منسوخ می توان خیلی بیشتر به سرعت در حال از طریق فراگیر و باز بودن” Savelkouls نوشت. “اهداف ما واقعا متفاوت است و آن این است که پتانسیل برای ایجاد تاثیرگذار تغییر نهفته است: کار با هم به سمت جهان عاری از دود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de