پیت آلونسو همچنان به صحبت کردن در میان پلیس خشونت و نابرابری های اجتماعی تظاهرات در سراسر کشور که موجب شد با کشتن جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید در مینیاپولیس.

پس از ارسال یک عکس صفحه نمایش خود را Instagram شنبه برای #bblackouttuesday جنبش است که جاروب رسانه های اجتماعی در همبستگی با تظاهرات آلونسو بود ملاقات با “تمام زندگی” موضوع نظر از یکی از پیروان خود را.

عبارت است معمولا دیده می شود به عنوان یک شمارنده به سیاه و سفید زندگی مهم جنبش آغاز شد که در سال 2013 در تلاش برای جلوگیری از نژادپرستی سیستماتیک.

آلونسو, حاکم, NL, تازه کار از سال نگه ندارد در پاسخ به نظر.

“از اینجا دریافت کنید که با جهل” 25 ساله چهره متس پاسخ داد. “البته زندگی همه مسائل اما ما در حال تمرکز بر گسترده نژاد پرستی در کشور ما در حال حاضر. سوال این است که چرا black lives matter جنبش اذیت شما به اندازه کافی باید بگویم تمام زندگی مهم است؟”

آلونسو ادامه داد: برای پاسخ به Instagram کاربران است.

“من انجام داده ام بسیاری برای تشکر از ما کارگران خط مقدم و اولین پاسخ دهندگان و هرگز ترویج خشونت,” او گفت:. “این مفهوم شگفت انگیز است که شما می توانید در برابر نژادپرستی سیستماتیک در کشور ما و مبارزه برای چیزی را تغییر دهید و همچنین به عنوان خوب در مردم و دیدن آنچه که ما اولین پاسخ دهندگان که باید همه شهروندان بهترین بهره را در قلب را برای جوامع ما است.”

در اوایل ماه آوریل آلونسو عنوان یک گروه از متس بازیکنان که اهدا شده به شهر نیویورک اولین پاسخ دهندگان و بیمارستان ها مبارزه COVID-19 در خط مقدم. آلونسو نیز ثبت شده متعدد شخصی ویدئوها برای کارگران خط مقدم طریق رزرو در Cameo با درآمد حاصل از رفتن به بنیاد Homers برای قهرمانان – که منافع زخمی جانبازان.

آلونسو قبلا اهدا $50,000 به رزمندگان زخمی پروژه که ایدز جانبازان نظامی و 50.000 دلار به تونل ها به برج های بنیاد آن را افزایش می دهد پول برای خانواده ها از اولین پاسخ دهندگان با خود بردن از 2019 صفحه اصلی اجرای دربی.

آلونسو اولین صحبت در مورد مرگ فلوید روز یکشنبه زمانی که او نوشت: در Instagram که “من باید یک صدا و, من نمی خواهد سکوت کند. قلب من شکسته شده است بیش قتل جورج فلوید. من هرگز می دانم آنچه در آن احساس می کند مانند به تبعیض چرا که (از) رنگ پوست من است. به هر کسی که چهره این نوع از تبعیض, من برای مبارزه با شما می شود و یک متحد. من همیشه با شما ایستاده. وجود دارد نیاز به عدالت و تغییر برای بهتر بشریت است. اجازه دهید کلمات بود ما شمشیر و وحدت بود ما زره پوش. مراقبت از هر یک از دیگر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de