تظاهرات و راهپیمایی در خیابان ها دوباره جمعه در سراسر ایالات متحده به تماس برای اصلاحات پس از مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که در بازداشت پلیس در روز یادبود در مینیاپولیس.

اکثر تظاهرات برخی جذب صدها نفر از مردم, شد, صلح آمیز, هر چند خشونت از جمله سوزاندن وسایل نقلیه پلیس و غارت گزارش شد در برخی از شهرستانها.

در اوایل روز داوطلبان معلوم شد در بسیاری از شهرستانها برای رفت و برگشت تا باقی مانده از کسب و کار بود که سوخته بود ویندوز خود را شکسته بودند و یا در غیر این صورت آسیب دیده و شنبه.

در اینجا نگاهی به چگونگی تظاهرات اتفاق می افتند در سراسر کشور در روز یکشنبه:

فیلادلفیا: شهردار جیم کنی ‘غمگین و نا امید” فراتر از کلمات

یک روز دیگر از تظاهرات خیابانی به راه به غارت با حداقل یک خودروی پلیس به آتش کشیدند.

غارتگران بودند که در حال اجرا خارج از فروشگاه در شمال شرقی بخش از شهر با armloads کالا. در مرکز شهر کارگران و داوطلبان جاروب شکسته شیشه پنجره شکسته در ناآرامی های روز قبل. نقاشی های دیواری بود که حذف شد.

شهردار جیم کنی گفت: ضرب وشتم “غمگین و نا امید من فراتر از کلمات است و من مطمئن هستم که آن را متاثر هر Philadelphian که طول می کشد افتخار در شهرستان خود را.” او گفت کسانی که مسئول “نه تنها تخریب خصوصی کسب و کار آنها نیز تخریب این پیام مهم است که شنیده شد در اوایل تظاهرات صلح آمیز است.”

شیکاگو: رژیم صهیونیستی است. JB پریتزکر فعال 375 ملی Guardsmen برای کمک به پلیس

خرابکاری گزارش در ادامه به محصول در چندین شهرستان محلات و برخی از حومه.

جوامع تینلی پارک کرستوود و بلوط چمن هشدار به ساکنان خانه بمانند با توجه به ناآرامی های مدنی. بسیاری از کسب و کار سوار کردن.

رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر گفت: او فعال 375 ایلینوی سربازان گارد ملی برای کمک به اجرای قانون محلی با تعطیلی.

جورج فلوید تظاهرات: پرونده اختلاف ادعا می کند که بسیاری از افراد دستگیر شده از خارج آمد

مرکز شهر شیکاگو تظاهرات به خود جلب کرد که هزاران نفر آغاز مسالمت آمیز بعد از ظهر شنبه در پلازا با معترضان خواندن نام از افرادی که فوت کرده اند در دست پلیس است. اما این راه را به خشونت و تخریب است که در ادامه یک شب جمعه در شیکاگو و در جاهای دیگر.

پلیس با استفاده از باتوم به ضرب و شتم تظاهر کنندگان به عنوان ماشین پلیس به آتش کشیده شد و ویندوز به شکست در کسب و کار اعم از محله فروشگاه رفاه به پایان میشیگان مغازه های خیابان.

سانتا مونیکا کالیفرنیا: صلح آمیز مارس به دنبال غارت شایع

غارتگران در زمان استفاده از, صلح آمیز تظاهرات چند بلوک دور به آمار فروشگاه های این شهر در منطقه کسب و کار.

هنوز ماه مارس که جذب صدها نفر در امتداد شهر اصلی oceanfront بلوار صلح آمیز بود.

اگر چه وجود دارد بسیاری از افسران پلیس در حال حاضر برای ماه مارس غارتگران قادر به غارت فروشگاه ها با چند آنها را متوقف کند. اتومبیل دیده می شد کشیدن در مقابل فروشگاه های, با غارتگران در حال اجرا برای جمع آوری بسته نرم افزاری از لباس و سایر کالا و در حال اجرا است. جعبه آشغال پیاده رو در دزد دیده می شد انتقال کالا به پلاستیک کیسه زباله.

5:30 بعد از ظهر حکومت نظامی اعلام شد با توجه به اعتراضات.

غارت آمد با وجود ورود نیروهای گارد ملی در کشور همسایه لس آنجلس که تا به حال دیده می شود گسترده غارت خرابکاری و آتش سوزی در روز شنبه.

Cincinnati: اینوود پارک رالی باز می شود با مشت-تا سلام و آهنگ

جمعیت زیادی جمع شده بودند در اینوود پارک به شنیدن بلندگو به عنوان یک رالی به دنبال مارس. سازمان به دستورالعمل در مورد آنچه به انجام اگر آنها جدا-گاز کشته شوند.

Peacful پیاده روی, سوزاندن اتومبیل: تظاهرات جورج فلوید را متفاوت تبدیل می شود

این تجمع آغاز شده و با یک مشت کردن سلام و یک آهنگ در مورد مرگ سام DuBose ضرب گلوله توسط یک افسر پلیس نه چندان دور از صحنه این اعتراض در 2015. برخی از سینسیناتی اعضای شورای شهر دیده شده است و باید توییتی از این تجمع است.

تظاهرات آغاز شد و جمعه.

– سارا Brookbank Cincinnati Enquirer

آگوستا جورجیا: تظاهرکنندگان شعار “نه عدالت بدون صلح’

تظاهرکنندگان شعار می دادند “نه عدالت بدون صلح” را به عنوان آنها راه می رفت همراه واشنگتن جاده ها است.

در حالی که “نه عدالت بدون صلح” محبوب شعار در میان معترضان روز یکشنبه صلح آمیز مارس بود در مورد نشان دادن قدرت از طریق صلح و نه از طریق خشونت سازمان گفت. Latoya Lovett گفت که او خواسته خیابان عدالت شورا برای کمک به سازماندهی این راهپیمایی پس از شنیدن بسیاری از آگوستا ساکنان بحث در مورد رفتن به آتلانتا برای پیوستن به تظاهرات وجود دارد که خشونت تبدیل شد و پس از صلح آمیز شروع می شود.

“شما می توانید مارس در شهر خود را, شما می توانید صدای خود را در شهرستان” Lovett گفت. “شما لازم نیست برای رفتن از سر و صدا ویندوز, شما لازم نیست برای رفتن به ضرب و شتم مردم, شما لازم نیست به رها کردن در پلیس است.”

تظاهرکنندگان همراهی با ریچموند شهرستان کلانتر دفتر نمایندگان که مسدود کردن جاده ها و تقاطع ها به عنوان مورد نیاز است. کلانتر Richard Roundtree بود در میان کسانی که کمک راهنمای راهپیمایان و اطمینان از ایمنی برای هر دو آنها و رانندگان.

“ما اعتقاد داریم در آزادی بیان و اعتراض و ابراز نظر خود را به عنوان طولانی به عنوان شما آن را در شیوه ای امن” Roundtree گفت. “زمانی که شما در حال انجام است که همه ما برای آن است.”

–خواهد چنی و میگوئل Legoas این آگوستا کرونیکل

Jacksonville, Florida: تظاهرات مسالمت آمیز به دنبال خشونت آمیز شنبه شب از تظاهرات

یک تجمع مسالمت آمیز برگزار شد و یکشنبه در خارج از Duval County Courthouse. پس از آن معترضان شروع به حرکت مرکز شهر و جکسون پلیس کار می کرد به نگه داشتن آنها را در مناطق خاص.

پاکسازی از شکست فروشگاه ویندوز شروع یکشنبه در اطراف فلوریدا پس از یک شب از ناآرامی ها در سراسر کشور را به شهرستانها.

جورج فلوید تظاهرات: ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟

جکسون کلانتر مایک ویلیامز گفت ناشناس معاون یا چاقو و یا کاهش در گردن گرفته شده بود برای درمان به بیمارستان منتقل شنبه شب. یک کلانتر دفتر سخنگوی نمی خواهد اظهار نظر در مورد معاون شرط صبح روز یکشنبه.

اعتراض روز شنبه منجر به بسیاری از بازداشت “اما ما هنوز هم نمی دانم که چگونه بسیاری از و یا هر چیزی مربوط به آن دسته از دستگیری” کلانتر گفت.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de