Nestled در ستاد’ ماموت $503 میلیون مقابله با پاتریک Mahomes اثبات شده است که حق رای دادن کارفرمایی به حال کریس جونز ” بازگشت.

حاکم NFL MVP روشن ساخته است به مدیر کل برت Veach در طول روند مذاکرات که او نمی خواست به زور این تیم به یک وضعیت که در آن آنها می خواهم به را انتخاب کنید بین خود و امنیت دراز مدت و ایجاد یک سلسله احساسات است که عمیقا تحت تاثیر ستاره های دفاعی مقابله با.

“زمانی که پت معامله رو انجام پت پیامک من و گفت:” بیایید این چیزی که انجام می شود. من برخی از سمت چپ در جدول; بیایید این چیزی که انجام می شود” جونز به خبرنگاران گفت: طی یک ویدیو کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه. “و این زمانی است که من تا به حال امنیتی که من و اشراف بودند رفتن به محل کار چیزی.”

جونز, 26, توافق چهار سال $85 میلیون معامله یک روز قبل از تاریخ 15 ژوئیه مهلت برای تیم به نشانه حق رای دادن-برچسب بازیکنان به پسوند. جونز روسای’-دور دوم انتخاب در سال 2016. پس از ورود به لیگ های ایالتی می سی سی پی محصول تعلق 33, کیسه و کیسه و هفت مجبور گیر میکنه و نامگذاری شد به اولین Pro کاسه در 2019.

نا امید پس از تیم اعمال حق رای دادن برچسب در مارس lineman تهدید به نگه دارید تا اگر او نبود گسترش داده. وضعیت هر قرارداد بلند مدت او دریافت خواهد بود وابسته به جزئیات Mahomes معامله شد که این تیم اولویت شماره 1 در زمان.

Chris Jones and Patrick Mahomes
کریس جونز و پاتریک Mahomesگتی ایماژ

اما لومباردی غنائم نیست برنده با quarterbacks به تنهایی به همین دلیل است که مهم است به یاد داشته باشید که این ستاد نمی تواند بیش از حد قوی تر با خود را 24 ساله سیگنال-caller حداقل برای چند سال آینده. فیلمهای معامله متحمل خواهد شد اضافی کلاه بازدید برای دو سال باقی مانده در rookie مقابله به علاوه پنجم-سال گزینه است. این جزئیات مهم به تیم انعطاف پذیری برای حفظ استعداد در جای دیگر در این فهرست در حالی که هنوز به Mahomes بی سابقه ای در فوتبال امنیت مالی.

“ما هر دو باید همان هدف ایجاد یک سلسله ساختمان چیزی خاص در کانزاس سیتی با مربی رید و همه استعداد ما در اینجا” جونز ادامه داد. “همه ما باید همان طرز فکر ما می خواهیم به نگه داشتن این تیم تا هر آنچه که ما باید انجام دهید تا مطمئن شوید که ما با هم بمانند.”

“ما رانده شدند و مشخص شد تمام این زمان” Veach گفت. “طرح ما این بود که برای انجام بسیاری از چیزهایی که ما انجام داده ایم این offseason اما درست در بالای این لیست بود Pat Mahomes و کریس جونز و همه می دانستند که. بنابراین زمانی که شما دو نخبگان بازیکنان — شما نمی پیدا کردن این بچه ها شما فقط نمی پیش نویس آنها سال پس از سال است. این بچه ها بیا یک بار در هر سال.

“کریس نیست یک مرد شما فقط می توانید پیدا کردن در هر پیش نویس تا زمانی که شما یک بازیکن با استعداد است که شما در حال هدایت می شود و تعیین می شود. آن را در زمان طولانی تر از پیش بینی فقط به دلیل ناشناخته است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de