پاتریک Mahomes است که مصرف توجه داشته باشید.

حاکم سوپر باول MVP نبود خوشحال با NFL بالا 100 فهرست که تکان دهنده رتبه او چهارم پشت کلاغ کارفرمایی Lamar جکسون, Seahawks کارفرمایی راسل ویلسون و قوچ دفاعی مقابله با هارون دونالد.

مدت کوتاهی پس از نهایی دسته ای از رتبه بندی منتشر شده توسط NFL شبکه Mahomes در زمان به توییتر برای پخش ساده و مختصر پیام در قالب یادداشت برداری emoji به این مفهوم که او را دیدم رتبه بندی و خواهد نکنید که سر خاراندن سفارش.

24 ساله بود که به دور از تنها به منظور جلب توجه به آشکار گیری به عنوان بسیاری از اعضای جامعه فوتبال را به توییتر به صدای نارضایتی خود.

“Mahomes است 4? 😂😂😂😂😂😂,” سابق NFL ایمنی و ESPN تحلیلگر لوئیس Riddick نوشت: از طریق نقل قول-صدای جیر جیر.

“هیچ بازیکن NFL بهتر است از پاتریک Mahomes,” Bleacher Report مت میلر نوشت.

“که 3 بازیکن بهتر از پت Mahomes در NFL?” سابق غول lineman و SiriusXM میزبان جف شوارتز نوشت: در نقل قول-صدای جیر جیر.

Chiefs quarterback Patrick Mahomes after defeating the 49ers in Super Bowl 2020
ستاد کارفرمایی پاتریک Mahomes پس از شکست دادن 49ers در سوپر باول سال 2020 است.گتی ایماژ

لیست باعث به هم بزنید در هر سال به عنوان بازیکن و طرفداران اغلب احساس بی احترامی اما 2020 را تکرار به نظر می رسد که irked مردم بیش از حد معمول است. سازندگان دولت است که این لیست بر اساس رتبه بندی از بازیکنان خود را, اما آن را دشوار است به تصور یک جهان که در آن Mahomes است اجماع سوم-بهترین بازیکن خط حمله را در لیگ با هر گونه سنجش و اندازه گیری. در علاوه بر این به موفقیت های اخیر در سوپر باول 54 او یکی NFL MVP عنوان دو نرم افزار کاسه نامزد یکی همه طرفدار نامزدی یک بازیکن تهاجمی جایزه سال و جوانترین مالک در ورزش این هفته پس از خرید سهام در کانزاس سیتی رویالز.

این ستاد که به تازگی قفل شده Mahomes برای دهه آینده با راه از غنی ترین قرارداد در تاریخ ورزش به نظر می رسد unfazed توسط حمله خود را $503 میلیون QB.

“پاتریک شد #4 سال گذشته و به پایان رسید تا با یک حلقه و سوپر باول MVP #RunItBack,” روسای حساب رسمی توییتر نوشت: در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de