واشنگتن – coronavirus همه گیر شده سوخت شیوع دعاوی از رای دهندگان کلیسا بندگان زندانیان و دیگران به چالش کشیدن سلامت عمومی سیاست اما دیوان عالی کشور این است که اثبات می شود موانع.

با ویروس در گردش در ویسکانسین در ماه آوریل در دادگاه حاضر به تمدید رای گیری غایب فراتر از تاریخ اولیه انتخابات وادار به کسانی که تا به حال دریافت نکرده برگه های رای خود را به رفتن به پای صندوق های رای و یا محروم.

در دادگاه رد کالیفرنیا کلیسا را به چالش دولت بازگشایی دستورالعمل که اعمال محدودیت های تعدادی از نمازگزاران مجاز به شرکت در مراسم مذهبی از خدمات در اکثر موسسات تجاری.

در ماه ژوئن قضات حاضر به نیروی فدرال مقامات زندان برای شروع حرکت بیش از 800 زندانی از یک زندان اوهایو به دلیل COVID-19 شیوع دادن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت زمان بیشتری برای به چالش کشیدن یک دادگاه پایین تر باشد.

در اوایل این ماه در دادگاه حاضر آن را آسان تر برای رای دهندگان در سه Alabama شهرستان به استفاده از رای غیابی, نگه داشتن در محل نیاز است که رای دهندگان ارسال یک استشهاد امضا شده توسط یک دفتر اسناد رسمی و یا دو فیلم شاهد است.

و هفته گذشته دادگاه را کنار بگذارند معمول خود را برای حمایت از آزادی مذهبی و رد دادخواست از روحانی مشاوران به دنبال به تاخیر فدرال دو اعدام تا آنها با خیال راحت می تواند شرکت کنند.

بیشتر: ‘بدتر قبل از آن بهتر می شود.’ مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب هوشیار تن در بازگشت به کروناویروس جلسات

برخی از اقدامات انجام شده به اتفاق آراء. دیگران بودند تصمیم 5-4 آرا با محافظه کاران و لیبرال ها بیرون آمدن در بالا در موارد مختلف. تنها قاضی جان رابرتز هنوز برای ثبت نام مخالفت.

بیشتر: سال از تعجب دیوان عالی کشور احکام نشان می دهد که تاثیر قاضی جان رابرتز

هم دادگاه عالی اعمال سیگنال تمایل به ترک همه گیر در مقامات دست – تلاش است که ممکن است دشوار است به عنوان روز انتخابات نزدیکتر.

“این بیشتر دعوایی سال من تا کنون تجربه کرده اید در حق رای” گفت: دیل هو مدیر حق رای پروژه در اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا که در زمینه 15 پرونده های حقوقی تا کنون. “COVID دارای توربوشارژ این مجادلات و بیشتر ایجاد شرایط اضطراری در سراسر کشور از ما تا کنون در انتخابات سال است.”

از نماز به زندان

دیوان عالی کشور در طول تاریخ بوده است مراقب باشید زمانی که خواسته به وزن در مسائل جدید مانند تکنولوژی مدرن است. اما قضات نمی توانید اجتناب از آنها را برای مدت طولانی.

از ماه مارس این بیماری همه گیر است طرح میتوانست اکثر آمریکایی ها’ راه زندگی و آن را خطرناک در بسیاری از موارد برای ورود به یک مکان سنجی و یا در زندان باقی می ماند. اما این قوانین در جای خود قرار داده و توسط مقامات منتخب اغلب در تضاد با پایه حقوق اساسی.

حقوق مدنی: دولت رسوخ در آزادی های مدنی در طول همه گیر افزایش خطرات و پاداش

که استدلال مطرح شده توسط یک کلیسای پنطیکاستی در کالیفرنیا در اعتراض به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom محدوده بر نمازگزاران. این دادگاه که به تازگی صادر شده و سه تصمیم های مهم حمایت از آزادی مذهبی طرفه با دولت است.

رابرتس نوشت که مقامات منتخب “نباید موضوع به دوم حدس زدن توسط ‘غیرمنتخب فدرال قضائیه” که فاقد پس زمینه صلاحیت و تخصص بررسی سلامت عمومی است و نه پاسخگو به مردم است.”

اگر چه دادگاه چهار نفر دیگر محافظه کاران مخالف رابرتز اشاره کرد که همه گیر “کشته شدن هزاران نفر از مردم در کالیفرنیا و بیش از 100 ، 000 در سراسر کشور. در این زمان وجود دارد هیچ درمان شناخته شده هیچ درمان موثر و بدون واکسن.”

دادگاه نیز در کنار دو روحانی مشاوران خود را در 60s که می خواستم با فدرال زندانیان به عنوان آنها اعدام شدند در هفته گذشته. در گذشته قضات شده است حمایت از حقوق زندانیان به روحانی مشاور در حال حاضر.

بیشتر: فدرال اعدام تجدید دادگاه عالی تقسیم بیش از مجازات مرگ

ریچارد Garnett یک استاد دانشگاه نوتردام دانشکده حقوق با تخصص در دین گفت: آزادی مذهبی “است و نه مغایر با دقت هدف قرار موقت محدودیت در انواع خاصی از رفتار خطرناک است.”

“این است که در متمم اول قانون اساسی” گارنت گفت. “اما این بدان معنا نیست که مطلق آن است.”

دادگاه همچنین محافظت از حقوق متهمان جنایی, اما آن را نمی دوم-حدس مقامات زندان امتناع به حرکت افراد مسن و یا پزشکی به خطر بیافتد زندانیان تهدید COVID-19 ویروس در تگزاس و لوئیزیانا و اوهایو.

در تگزاس مورد این دانشیار عدالت Sonia Sotomayor هشدار داد که “در حالی که آمریکا و زندانها حفظ اختیار در چگونگی پاسخ به آنها به بهداشت و درمان اضطراری دادگاه های فدرال را موظف به اطمینان حاصل شود که زندان نیست عمدا بی تفاوت در مواجهه با خطر و مرگ است.” او پیوسته کاردانی عدالت اموزش Bader Ginsburg.

نمرات از انتخابات موارد

شایع ترین ویروس های مربوط به پرونده های حقوقی برای رسیدن به دادگاه عالی نگرانی حق رای و آنها به احتمال زیاد به زاد و ولد در سال به آمده است.

جاستین لویت یک استاد در Loyola Law School در لس آنجلس است که دارای تخصص در رای گیری حقوق شمارش 163 موارد در 41 ایالت و ناحیه کلمبیا. اکثر مقابله با قوانین رای گیری از طریق پست و یا جمع آوری امضا در دادخواست.

به دیوان عالی کشور احکام در حق رای بوده اند در میان خود بحث برانگیز ترین. پس از رابرتز’ 2013 نظر در آلاباما مورد پاک کردن کلید بخش از رای گیری قانون حقوق چند ایالت های جنوبی با سابقه تبعیض بلافاصله اعمال محدودیت های جدید. فقط در هفته گذشته دادگاه اجازه فلوریدا به نوار felons که به پایان جملات خود را از رای دادن تا زمانی که آنها مجبور به پرداخت تمام هزینه جریمه و جبران.

“آنها قطعا اعلام نشده خود را به رای دهندگان پسند” لویت گفت. “آنها عمیقا نشان داد که آنها در حال رفتن به سوار برای نجات از رای دهندگان.”

در اکثر موارد دادگاه به دنبال ترک در محل تاسیس رای گیری روش در آستانه انتخابات. اما در برخی از این قوانین باید تغییر به عقب و جلو بر اساس پایین تر تصمیم دادگاه.

آیا احکام آن هستند و بر اساس ایدئولوژی سابقه و یا روند دادگاه اغلب بیان کرده است hesitance دوم-حدس می زنم که چگونه مقامات دولتی در حال مبارزه با این بیماری همه گیر.

در ویسکانسین مورد از آوریل دادگاه 5-4 همراه محافظه کار-لیبرال خطوط که ایمیل های رای باید شهریور با تاریخ اولیه. یک دادگاه منطقه تا به حال اجازه اضافی شش روز رای گیری.

“تصمیم دادگاه … باید به عنوان ابراز نظر در گسترده تر سوال که آیا برای برگزاری انتخابات و یا اینکه دیگر اصلاحات یا تغییرات در مراحل انتخابات در نور COVID-19 مناسب هستند” این unsigned نظر گفت. “آن نقطه را نمی توان به اندازه کافی تاکید کرد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de