نظر

من یک مورخ از بیماری های همه گیر. مانند یک حسابدار آماده سازی مشتریان خود را مالیات بر درآمد شما ممکن است می گویند “این است که من مشغول نجومی!”

از سال 2005 تا 2007 من رهبری یک گروه از مورخان در دانشگاه میشیگان که مشغول به کار با اپيدميولوژيستها در مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری به مطالعه و استفاده از اجتماعی فاصله اقدامات در طول 1918-1919 همه گیر آنفلوآنزا. که همه گیر هنوز هم دارای رکورد به عنوان بدترین مسری بحران در تاریخ بشر است. آن را به کشته شدن حدود 40 میلیون نفر در سراسر جهان از جمله به 550,000 آمریکایی است.

ما نگاه چگونه 43 زیادی از شهرهای آمریکا در پاسخ به این که مسری بحران با برخی از ترکیبی از جداسازی بیمار و quarantining موارد مشکوک; ممنوعیت تجمعات عمومی و بسته شدن مدارس.

در شهرستانها که عمل اولیه برای دوره های پایدار و با استفاده از بیش از یک اجتماعی فاصله اندازه گیری در یک زمان ما در بر داشت مورد و نرخ مرگ و میر به میزان قابل توجهی پایین تر در مقایسه با شهرستانها است که نمی را از جمله اقدامات است. ما به این نتیجه رسیدند که زمانی که رو به راحتی انتقال بیماری همه گیر اجتماعی فاصله اقدامات باید در نظر گرفته شود — هر چند به عنوان آخرین چاره و تنها به صورت بسیار کشنده عفونت به دلیل این اقدامات هستند تا مخل به جامعه است.

در واقع این است که در آن مفهوم “مسطح منحنی” سرچشمه — به زودی به خاک سپرده شود در سال 2007 CDC گزارش بیماری های همه گیر تنها به داده های جدید, زندگی, زور و قدرت در COVID-19 عصر.

اجتماعی فاصله با این نسخهها کار

در حال حاضر بسیاری از آنها با اشاره به مقایسه بین سنت لوئیس و فیلادلفیا در طول پاییز 1918. St. Louis عمل اولیه با لایه و پایدار اقدامات و لذت بردم یکی از بالاترین میزان مرگ و میر در آمریکا است. در فیلادلفیا جنگ بین سیاستمداران آهسته پاسخ و جمعیت عظیمی در آزادی وام رژه منجر به افزایش عظیم در موارد آنفلوآنزا پس از چنین باشد. در واقع فیلادلفیا دچار دوم بدترین نرخ مرگ و میر در ایالات متحده پس از پیتسبورگ.

پیدا کردن کلید از کار ما بود که اجتماعی فاصله اقدامات باید اجرا شود برای مدت زمان طولانی تا زمانی که این ویروس در مرحله خاموش می شود. چرا که در سال 1918 به عنوان با امروز این اقدامات را درمان نمی کند و یا جلوگیری از عفونت های ویروسی. آنها تنها به ما اجازه می دهد برای مخفی کردن از عفونت را کاهش می دهد تعداد زیادی از مردم سیل بیمارستان در هر لحظه و خرید زمان برای توسعه درمان های جدید و واکسن. در اینجا مالش است اگر ویروس است که هنوز هم به طور گسترده ای در گردش زمانی که قفل شکسته شده و بسیاری از میلیون ها نفر که باقی می ماند مستعد ابتلا به آن هستند در معرض خطر بیمار شدن.

در سال 1918 مردم از آتلانتا به زودی رشد خسته از شهرستان خود را نسخه ای از یک مستند در برابر آنفلوآنزا. به عنوان یک نتیجه, شهردار دوباره باز شهر تنها پس از حدود دو هفته تعطیلی. هیئت مدیره خود را از بهداشت و درمان اعتراض زیرا آنها پیش بینی شده است که آتلانتا در اوج تعدادی از مواردی بود که با توجه به یکی دیگر از نه روز. شهردار را رد کرد و خود را از نظر علمی-اطلاع مشاوره و مقابله است که هیچ راهی برای پیش بینی آینده.

آتلانتا در امنیت عمومی کمیته موافقت کردند و تلفظ “آنفلوانزا وضعیت در آتلانتا است تا به مردم خود است.” حدس بزنید چه اتفاقی افتاد ؟ آتلانتا در پاییز موج اپیدمی خروشان در بدون کنترل از طریق پایان سال 1918 و به خوبی به زمستان سال 1919.

آتلانتا تجربه بود و به سختی منحصر به فرد است.

بازگشت به “طبیعی” می تواند کشنده

در هر شهر مورد مطالعه ما وجود دارد فشار عمومی به ترک اجتماعی فاصله اقدامات به عنوان به زودی به عنوان این بیماری همه گیر آنفلوآنزا به نظر می رسید به اوج و سپس فروکش.

فکر که تمام شد و بسیاری از شهرستانها برداشته این اقدامات قبل از ویروسی نبرد بود و در واقع به پایان رسید. پس از دو هفته محروم معمول خود را به فعالیت های اجتماعی شهروندان مشتاقانه بازگشت به روش های قدیمی خود را از زندگی است. بلافاصله پس از بسته شدن سفارشات برداشته شد, بازگشت کودکان به مدارس خود مردم با حضور واریته نشان می دهد و فیلم دیگران رفتند به رقص سالن بولینگ کوچه ها و کافه ها و بسیاری دیگر رفت به فروشگاه در فروشگاه ها و غذا خوردن در رستوران ها. به ناچار مورد و نرخ مرگ و میر ballooned به این دلیل که ویروس هنوز در گردش.

به عبارت دیگر هنگامی که مردم متوقف پنهان از آن بسیاری از بیمار شد و درگذشت. ما این را در اوکلند Cincinnati, Indianapolis, تولدو, New Orleans, و, مینیاپولیس, به نام چند.

اگر چه برخی از شهرستانها re-بسته مدارس, کمی وجود دارد, سیاسی و اقتصادی را به مسئله دور دیگری از کسب و کار بسته شدن و جمع آوری ممنوعیت چون مردم خسته از دررفتگی اجتماعی فاصله. در برخی از شهرستانها مانند کانزاس, شهرستان میلواکی دنور و حتی سنت لوئیس این دومین قله بود مرگبارتر از اول.

به عنوان ما اندیشیدن در چگونه به بهترین فسخ اجتماعی فاصله اقدامات و بازگشت به زندگی عادی امروز ما باید از این فرض استوار است که تا زمانی که این ویروس کشنده ساقه سیاره دیگر بهتر است کوتاه تر است.

این اقدامات ناقص و آهسته به کار می کنند. آنها مخل و دردناک به زندگی روزمره ما و اقتصاد است. آنها نمی جادویی پایان بیماری های همه گیر. اما آنها می تواند زندگی را نجات دهد.

و که ممکن است مهم ترین درس از سال 1918 همه گیر آنفلوآنزا.

دکتر هوارد Markel است George E. Wantz استاد برجسته حوزه تاریخ پزشکی و مدیر مرکز تاریخ پزشکی در دانشکده پزشکی دانشگاه میشیگان. او نویسنده “هنگامی که میکروب ها سفر می کند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de