واشنگتن – در پاییز گذشته به نظر می رسید خوب شرط جمهوری خواهان خروج از 2020 انتخابات با کنترل سنا همچنان در دست خود را.

آنها تا به حال شش صندلی مزیت یک اقتصاد سالم و یک جمهوری خواه رئیس جمهور که شانس انتخاب مجدد شد باریک اما در حال رشد است. و آنها تا به حال یک فرصت مناسب و معقول به تلنگر یک زن و شوهر از دموکرات کرسی به عنوان به خوبی.

سپس آمد و استیضاح از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 100 ، 000 در ایالات متحده آمریکا تا کنون یک cratering اقتصاد و خروج از جو بایدن به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن حریف, یک نامزد به عنوان دیده می شود کمتر احتمال دارد به درایو دور متوسط رای دهندگان دموکرات ها نیاز به پیروزی در میدان نبرد متحده است.

در حال حاضر جمهوری خواهان در صورت یک جنگ واقعی در ماه نوامبر تحلیلگران سیاسی می گویند. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., که برای انتخاب مجدد خود را در این پاییز خواستار آن را “یک محیط چالش برانگیز است.”

و قبل از این بود که ناآرامی های مدنی که جاروب ملت پس از مرگ گزارشی جورج فلوید در دست مینیاپولیس افسران پلیس.

فلوید fallout: مؤتلفه آثار سرنگون سوخته به عنوان اعتراض به جورج فلوید مرگ ادامه

ریاست جمهوری بستم: ‘بسیاری از شما ضعیف هستند’: مغلوب ساختن پیشی جستن ریل در کشور فرمانداران خواستار سرکوب خشونت

فلوید مرگ در 25 مه بیشتر تقسیم این کشور است. تهمت و سرزنش کرده متعاقب آن شورش و غارت در شهرهای مختلف در چپ گرایان و لعنتی فرمانداران که متحده دیده می شود ناآرامی بودن “ضعیف است.” دموکرات ها در نوبه خود متهم کرده اند, رئیس جمهور فانینگ شعله با خود متهم شد.

ایران امتیازهای در ایالات متحده است که شبیه به بازی شیر یا خط-یو پی اس از جمله کلرادو و آریزونا روند آبی رنگ است. و ایران امتیازهای در ایالات متحده است که به نظر می رسید مطلوب برای گروههای مانند مونتانا کارولینای شمالی و مین نگاه به طور فزاینده ای در خطر است. حتی قرمز کرسی در آیووا گرجستان و کانزاس به طور بالقوه در بازی.

به طور فزاینده ای اتاق خواب آبی جوامع bracketing شهرهای بزرگ که رو دموکرات ها برای کنترل خانه از دو سال پیش شکل به نقش مرکزی در ماه نوامبر نیز گفت: جسیکا تیلور از حزبی طبخ سیاسی گزارش.

“2018 در خانه داستان حومه و در این سال آن را به بازی در رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا و همچنین,” او گفت:. “همین دلیل است که می بینید تمام این سنا مسابقات بسیار رقابتی با حومه دنور در کلرادو حومه شیکاگو در ایالت آریزونا در پژوهشی منطقه مثلث (در اطراف رالی-دورهام) و شارلوت حومه در کارولینای شمالی است.”

اقبال اوباما در حال حاضر به این بیماری همه گیر و چگونه رای دهندگان درک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را از دست داده و از آن دور شده است مثبت به طور کلی به گفته دیوید پارکر, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه ایالتی مونتانا.

“شبانه مردم در حال از دست دادن شغل خود و بسیاری از آنها در حال از دست دادن سلامت خود مراقبت … طوری که شما فکر می کنم که مزایای?” او گفت:. “این مزایا دموکرات که حزب از تامین اجتماعی-رفاه-شبکه ایمنی-بهداشت و درمان (و) آن را می شود خیلی بیشتر به وضوح یک همه پرسی بر عملکرد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان به طور کلی. و که همه augurs خوبی برای دموکرات ها.”

بایدن به عنوان presumptive نامزد دموکرات ها کمک می کند

جمهوری خواهان اشغال 53 سنا 100 صندلی است. سی و پنج کرسی هستند تا برای انتخابات این سقوط: در حال حاضر 12 برگزار شده توسط حزب دموکرات و 23 توسط جمهوری خواهان از جمله هر دو صندلی در گرجستان است.

دموکرات ها را به دست آورید کنترل اگر آنها حفظ کرسی های خود را و تلنگر سه GOP صندلی و ضبط کاخ سفید به این دلیل که معاون رئیس جمهور به عنوان tie-breaker در 50-50 رای. اگر آنها نمی, برنده کاخ سفید و دموکرات ها نیاز به تلنگر چهار جمهوریخواه کرسی و نگه داشتن همه از کرسی های خود را.

این کار آسان نخواهد بود.

سیاسی handicappers پیش بینی بهداشت ، Doug Jones, D-Ala., به احتمال زیاد از دست خواهد داد در ماه نوامبر اضافه کردن به دموکرات ها’ وظیفه از پیروزی سنا. و با وجود اینکه تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری از ایران-برگزار می شود کرسی برای انتخابات در سال 2020 از کرسی های برگزار شده توسط دموکرات ها بسیاری از کسانی که در حزب جمهوری خواه صندلی ها در ایالات متحده به طور کلی مطلوب به حزب.

در سال 2016 تهمت برنده 20 از 22 از این کشورها که در آن ایران با صندلی هستند تا برای انتخابات این سقوط به جز کلرادو و مین. و چشم انداز بسیار واقعی در اوایل این سال است که در ایالت ورمونت برنی ساندرز خود توصیف سوسیالیست دموکرات خواهد پیروزی این حزب نامزدی ریاست جمهوری تا به حال جمهوری خواهان خارش به اجرا در برابر یک پلت فرم سوسیالیسم.

مونتانا ایران سناتور. استیو Daines برای مثال زد Facebook آگهی در اوایل ماه مارس که برافراشته در برابر “برنامه های رادیکال مانند مدیکر برای همه, سبز جدید مقابله و مرزهای باز” و برجسته ساندرز و نیویورک دموکراتیک Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز یک لیبرال firebrand.

احساس برن-اد: برنی ساندرز حامیان اکراه به نوبه خود به جو بایدن سوخت خود را دوست نداشتن از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن

اما بایدن را شکست ساندرز برای نامزدی ساخته شده است آن را سخت تر به فروش نوسان رای دهندگان در آن بحث گفته تحلیلگران. Daines در حال اجرا است که در حال حاضر آگهی.

“ما نمی خواهد یک دولت مانند کارولینای شمالی سخت تر (دموکرات ها) اگر شما تا به حال برنی ساندرز در بالای بلیط گفت:” تیلور. “گرجستان بیش از حد.”

تحولات خاص نژادها صدمه دیده اند جمهوری خواهان

این فقط در مورد تهمت یا coronavirus.

پس از تابستان گذشته ایران امتیازهای کشید بالا ردیف دموکرات ها در دو کلید مسابقه.

هر دو سابق رژیم صهیونیستی. shive در کلرادو و رژیم صهیونیستی است. استیو بولاک در مونتانا تصمیم گرفت برای اجرا به مجلس سنا پس از انداختن خود ناموفق ریاست جمهوری مناقصه. هر دو به نام خانواده در ایالات متحده جایی که آنها در حال اجرا است.

Hickenlooper باعث می شود جمهوری وقت کوری گاردنر در حال حاضر دشوار شانس است که بسیار مشکل تر است. یک مارس 6, نظرسنجی, نشان می دهد, فرماندار سابق تا با 18 امتیاز.

بولاک ورود تبدیل به یک مسابقه است که در نظر گرفته شد به احتمال زیاد حضور در انتخابات مجدد به بازی شیر یا خط به بالا. یک کشورهای غربی نظرسنجی انجام شده در ماه گذشته است بولاک تا با 7 امتیاز فقط در حاشیه خطا.

کارولینای شمالی جمهوری وقت بهداشت ، تهم Tillis همچنین نبود کمک کرد زمانی که همکار سناتور. ریچارد با مته سوراخ کردن R-N. C. داد تا او ریاست کمیته اطلاعات مجلس سنا پس از FBI باز یک تحقیق به فروش سهام با مته سوراخ کردن جلوتر از coronavirus سقوط بازار.

با مته سوراخ کردن است و هرگونه تخلف است. اما تیلور, طبخ, سیاسی, گزارش و تحلیل, گفت: آن را نمی بزرگ اپتیک برای Tillis.

“در نهایت آن است که خود را نژاد,” او گفت:. “اما داشتن صندلی خود و همسر خود را در دولت در دست بررسی است که یک چیز مفید و خوب نیست برای حزب جمهوری خواه با نام تجاری در کارولینای شمالی به عنوان به خوبی.”

دموکرات ها نیز گرفتار شکستن در کانزاس زمانی که وزیر امور خارجه (و سابق آفتابگردان دولت و کنگره) مایک Pompeo تصمیم خود را برای ورود به مجلس سنا نژاد.

Pompeo خواهد شد سنگین مورد علاقه را به نفع او وارد بود. متلاشی GOP زمینه شامل مهاجرت سخت-بوش کریس Kobach که از دست فرماندار نژاد در سال 2018 است. اگر او برنده سنا اولیه تحلیلگران می گویند دموکرات باید یک شانس واقعی برای تلنگر دولت در ماه نوامبر.

دموکرات ها خواهان outraising

جمهوری خواهان باید پول استفاده از آنجایی که بسیاری از کرسی سنا در انتخابات سال جاری از ویژگی های ایران امتیازهای و معمولا ساده تر برای نشستن سناتور به جمع آوری پول از آن است که برای یک رقیب.

اما در سه ماه اول سال دموکراتیک رقبا به طور قابل توجهی outraised وقت در چهار ایالت آریزونا, کلرادو, مین, و, کارولینای شمالی – که این حزب احتمالا نیاز به رفت و برگشت به منظور به دست گرفتن کنترل مجلس سنا. دموکرات ها نیز به جمع آوری بیشتر از بودجه در شش دیگر کمتر رقابتی مسابقه.

اوباما اذعان نامزدهای خود را نیاز به گام آن را به خصوص با دلار اهدا کنندگان که کمک کرده اند را پر کنید دموکراتیک خزانه. در این میان ملی سناتوری جمهوری خواه کمیته و فوق العاده PAC تراز وسط قرار دارد با اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., باید این سایت متعلق به حدود 97 میلیون در تلویزیون زمان هوا به ساحل تا امتیازهای. که شامل نزدیک به 11 میلیون دلار در مجلس نمایندگان آمریکا را در ایالت کنتاکی که در آن دموکرات امی مک گراث outraised مک کانل در سه ماهه اول بیش از 5 میلیون دلار.

مک کانل انتظار نمی رود که به از دست دادن یک دولت است که تهمت باید به راحتی حمل کند. اما هر گونه پول جمهوری خواهان مجبور به صرف در نژادها مانند او به معنی کمتر کمک برای مبارزه امتیازهای.

“این به ما نشان می دهد آنها شور و شوق و پول در سمت خود را به” تیلور گفت: از دموکرات ها.

تغییر ملی دینامیک

هر چند مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 انجام شده اکثریت قریب به اتفاق متحده با ایران در مجلس سنا صندلی برای انتخابات این سقوط فرسایش مغلوب ساختن پیشی جستن پشتیبانی در میان حومه رای دهندگان آشکار در انتخابات میان دوره ای ادامه دارد و نظرسنجی ها نیز نشان دادن ضعف در میان سالمندان پس از همه گیر آغاز شد.

که می تواند به خصوص مشکل در ایالات آریزونا کارولینای شمالی و حتی گرجستان که در آن دموکرات ها در حال تلاش برای استفاده از دولت را تغییر جمعیتی به کوه یک چالش برای هر دو سنسور. دیوید پردو و کلی Loeffler, یک دانشجوی سال اول دفاع از خود را منصوب صندلی در یک انتخابات خاص است.

در آریزونا به عنوان مثال دو نظرسنجی های اخیر نشان داد سن. مارتا McSally انتهایی دموکرات مارک کلی بد در Maricopa. که خواه دژ شامل تعداد قابل توجهی از هر دو برون شهری و ارشد رای دهندگان در بیشتر ققنوس منطقه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن که چه کسی برنده آریزونا با 3.5 درصد در سال 2016 نیز در Maricopa شهرستان با توجه به مه نظرسنجی از HighGround امور عمومی یک جمهوریخواه شرکت مشاوره.

مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات در دولت او انجام شده قبل نیز به معنی خواهان داشتن یک زمان سخت تر به دست آوردن کشش در میشیگان یکی از چند شانس برای رفتن جرم در یک دولت با یک دموکرات برگزار می شود صندلی برای انتخابات. نظرسنجی های اخیر نشان می دهد بایدن پیشرو مغلوب ساختن پیشی جستن در انواع پستانداران گوشتخوار دله دولت است.

“ما فکر می کنیم که انتخابات ریاست جمهوری و مجلس سنا نژادها وجود دارد احتمالا رفتن به گره خورده است خیلی نزدیک به هم گفت:” کایل Kondik یک تحلیلگر سیاسی در دانشگاه ویرجینیا مرکز سیاست است.

قرمز, آلاباما است که تنها کشوری که در آن handicappers فکر می کنم جمهوریخواهان دست بالا در تلاش برای گرفتن یک دموکرات برگزار شد ،

افزایش و کاهش با مغلوب ساختن پیشی جستن

جمهوری خواهان مانند گاردنر کلرادو و Tillis کارولینای شمالی که ممکن است تلاش کرده اند تا فاصله خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل در برابر. شکستن با مغلوب ساختن پیشی جستن بعید است که برای برنده شدن بیش از رای دهندگان مستقل اما هزینه آنها را با اوباما در پایگاه.

آنها امیدوار به ایجاد نام تجاری خود را. برای مثال در Tillis’ مقدماتی آگهی که راه اندازی این ماه او توصیف یک hardscrabble تربیت است.

“ما نقل مکان کرد و هفت بار قبل از من بود 16, زندگی چک چک” Tillis گفت: در این آگهی با عنوان “فروتن.” “ما برای ساخت این اقتصاد برگشت و من به یاد داشته باشید که نیاز به آن بیشتر است.”

دموکرات ها فکر می کنم آنها می تواند حمله جمهوری خواهان برای عدم برگزاری تهمت پاسخگو برای دست زدن به او از coronavirus استیضاح و مسائل دیگر. که به ویژه در, مین, و, کلرادو, ایالات متحده تهمت از دست داد در سال 2016 که در آن جمهوری خواه امتیازهای هستند تا برای انتخاب مجدد.

با وجود این میانه عملگرا تصویر که سناتور. سوزان کالینز ساخته شده است تا در مین طول سال های رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در استیضاح محاکمه و به تایید دیوان عدالت برت Kavanaugh در میان مسائلی است که باید او را در خطر تحلیلگران می گویند.

“من فکر می کنم کسانی که قطعا رفتن به آمده به عقب در برابر او گفت:” امی سرخ شده و سر از دانشگاه مین گروه علوم سیاسی. “تصویب او اعداد را قطعا کاهش یافته است. آن استفاده می شود او یکی از محبوب ترین سناتور در کشور است.”

اگر چه کالینز’ تبلیغات مشتری جلب کردن او هر دو حزب سنا رکورد او را از دست داده و حمایت از محیط زیست و نرم افزار-انتخاب گروه های که استفاده می شود برای کمک به ایجاد او نسیم شهرت سرخ شده گفت:. به علاوه پس از آشکارا مخالف مغلوب ساختن پیشی جستن کاندیداتوری در سال 2016 کالینز در حال حاضر نمی خواهد می گویند اگر او رای دادن به او در این زمان. که باعث می شود نگاه او “زیپو” به جای مستقل ساده صدای Mainers ارزش سرخ شده گفت:.

اوباما استراتژی

در علاوه بر این به چسبیده با مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوری خواهان در تلاش هستند به نوبه خود coronavirus تمرکز به چین در حالی که پس از رفتن دموکراتیک رقبا.

“چین به سرزنش برای این بیماری همه گیر” McSally می گوید: در یکی از تبلیغات که اکو انتخابات ریاست جمهوری پیام.

مغلوب ساختن پیشی جستن آسیب پذیری در coronavirus با این واقعیت پیچیده است که بخش زیادی از رای دهندگان را نمی دانم چه کسی مقصر با توجه به پل Bentz معاون ارشد رئیس جمهور در HighGround امور عمومی است.

“دموکرات ها باید داشته باشیم که پیام اطراف چین در حال کار و به دست آوردن لحظه” Bentz نوشت: در مورد نتایج خود شرکت آریزونا نظرسنجی نشان داد که 29 درصد مقصر مغلوب ساختن پیشی جستن 20% مقصر چین و 25% نیست کسی سرزنش. پارکر ایالت مونتانا دانشگاه استاد علوم سیاسی گفت: چین استدلال از جمهوری خواهان به دست آورده کشش با آسمان بزرگ رای دهندگان.

جمهوری خواهان همچنین استدلال می کنند که امتیازهای خود را می توانید مشتری جلب کردن آنچه که آنها انجام می دهند به کمک ترکیبات از طریق همه گیر مانند رای گیری برای محبوب قانونی که ارسال مستقیم پرداخت به خانوارها و افزایش کسب و کارهای کوچک.

“این فقط ممکن است مورد که جدی فکر و با وجدان در دسترس سخت کار ایالات متحده سناتور در طول این همه گیر خواهد بود مفید به ما امتیازهای سیاسی” ایندیانا بهداشت ، تاد جوان که سر کمپین بازوی جمهوری خواهان مجلس سنا به خبرنگاران گفت: در اوایل این ماه.

دیگر بخشی از استراتژی خود را در حال حمله به دموکراتیک رقبا به عنوان تست نشده و اخلاقی به چالش کشیده است. انتظار حمله تبلیغات به راه انداخته شود بیش از دو ماه آینده.

Kondik مستقل تحلیلگر سوال که آیا حمله شخصی می تواند از طریق شکستن در یک محیط که بسیار دیگری در جریان است با کروناویروس و اقتصاد و زمانی که انتخابات انتظار می رود به یک همه پرسی در مغلوب ساختن پیشی جستن.

“این دست من فکر می کنم جمهوری خواهان باید برای بازی,” او گفت:. “من فقط فکر می کنم آن را یک راه سخت.”

دموکراتیک استراتژی

دموکرات ها در حال چسبیده با این موضوع بالا است که به کمک آنها را به نفع خود کنترل خانه در سال 2018: مراقبت های بهداشتی. آنها در حال شرط بندی که همه گیر تنها افزایش مییابد رای دهندگان علاقه به این موضوع است.

“McSally بارها و بارها رای به اجازه شرکت های بیمه را انکار پوشش بهداشتی برای افرادی که با شرایط موجود از قبل همین مردم بیشتر در معرض coronavirus می گوید:” راوی در آریزونا آگهی پرداخت دموکراتیک گروه اکثریت رو به جلو است.

حتی اگر دموکرات نامزد ریاست جمهوری که در آغوش مدیکر برای همه نیست موفق جمهوری خواهان می گویند که بحث پیشنهاد داده شد جدید برجسته است که آنها می توانید استفاده کنید را به نفع خود.

اما دموکرات ها فکر می کنند که بسیار قوی تر از سلاح های در انتظار چالش قانونی که تهمت پشتیبانی برای سرنگونی 2010 قانون مراقبت مقرون به صرفه.

Kondik در دانشگاه ویرجینیا مرکز در سیاست گفت: دموکرات ها اصلاح حرکت در مراقبت های بهداشتی در سال 2018 است.

“و” او گفت:, “من فکر نمی کنم آنها واقعا به آن داده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de