NBA حباب ممکن است نتیجهی بررسی بیحوصلگی حرف زدن از برخی از بازیکنان اما پیج Spiranac معتقد است که او را “رشد” در بسته دیزنی جهان پردیس.

“من خواهد بود پر رونق” گلف باز-تبدیل-تاثیر گذار کنایه آمیز در روز سه شنبه قسمت از “بازی دور” پادکست. “من می خواهم که بدون تماس با هر کسی که از جهان خارج است. من می توانم اقامت در هتل… آن خواهد بود.”

NBA نسخه از تابستان اردوگاه می آید با یک لیست خشکشویی پروتکل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس از جمله دسترسی مهمان. با Instagram مدل ادعا او در حال حاضر دعوت شده به حباب Spiranac بمب چگونه “snitch خط” — استفاده می شود به گزارش قانون شکن — می تواند به بازی می آیند.

“آیا شما فکر می کنم متفاوت است هر چند که آن را می آید به p—y?” Spiranac گفت. “مانند ناگفته p—y کد که در آن اگر شما یک دختر بچه وجود دارد, شما لازم نیست هر چیزی می گویند اما آن را مانند اگر شما نمی پوشیدن ماسک رایگان برای همه است.”

لیکرز مرکز دوایت هاوارد به تازگی گفت که او تا به حال شده است ratted برای پوشیدن یک ماسک در حالی که گرما رو به جلو جیمی باتلر نامیده می شد برای تمرین در اتاق هتل خود را. برای Spiranac سوال ‘به دله دزدی و یا به snitch?’ خواهد آمد را به احساسات شخصی.

“اگر من نمی خواهم آنها را به من خواهد دله دزدی در تمام طول روز,” او گفت:. “اگر من شما را دوست ندارم, من قصد دارم به شما با توجه به متن شما من قصد دارم برای گفتن که شما.”

با اعضای خانواده و دوستان محروم از ورود به حباب تا دور دوم پلی آف بازیکنان پیدا کرده اند راه های دیگر برای پر کردن روز خود را اعم از ماهیگیری به گلف و حتی tub time.

Spiranac همچنین شوخی سرگرمی بزرگسالان است “فقط با جریان زندگی می کنند،”

“، این است که فقط به طور مداوم در حال اجرا,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de