Pac-12 را با استفاده از یک کنفرانس-تنها بازی, برنامه, برای, فوتبال و چند تن دیگر سقوط ورزش باید تیم قادر به رقابت در مواجهه با این بیماری همه گیر کوروناویروس کنفرانس جمعه اعلام کرد.

در انجام این کار, Pac-12 می پیوندد ده بزرگ در حال تبدیل شدن به دومین قدرت پنج کنفرانس به تصمیم گیری است که می تواند foreshadow تغییرات مشابه در سراسر کاسه زیربخش.

“سلامت و ایمنی ما دانشجو-ورزشکاران و همه کسانی که متصل به Pac-12 ورزش همچنان به عنوان اولویت شماره یک ما,” Pac-12 کمیسر لری اسکات در بیانیه ای گفت.

“ما تصمیم گیری خواهد شد و هدایت علم و اطلاعات و بر روند و شاخص گذشته روز روشن شده است که ما نیاز به ارائه خود را با حداکثر انعطاف پذیری به برنامه و برای به تاخیر انداختن هر حرکت به مرحله بعدی از بازگشت به بازی و فعالیت.”

در این کنفرانس اعلام کرد بعد از ظهر جمعه که اسکات به حال آزمایش مثبت برای coronavirus شد و خود quarantining “در جهت از پزشک خود است.” اسکات در ادامه به کار از راه دور لیگ برتر گفت.

در این کنفرانس گفت: این امر می تواند تاخیر در آغاز همه اجباری فعالیت های ورزشی “تا زمانی که یک سری از سلامت و شاخص های ایمنی که به تازگی trended در جهت منفی ارائه شده کافی مثبت داده برای فعال کردن یک حرکت به مرحله دوم بازگشت-به-بازی بازی های فعالیت است.”

وجود دارد “توافق کامل” در میان Pac-12 دو و میدانی مدیران به عنوان گروه مورد بحث دوام گزینه های ایالتی اورگان مدیر دو و میدانی اسکات بارنز گفت. “ما همه در توافق شد که ما بهترین شرط است.”

در حالی که انکار بزرگ paydays به تیم های کوچکتر از همایش تصمیم گیری و همچنین لغو برخی از مهم بازی شروع با جنوب کالیفرنیا در برابر آلاباما در آرلینگتون تگزاس در سپتامبر. 5 و همچنین نوتردام بازی برابر USC و استنفورد.

“با Pac-12 تصمیم به حرکت به یک کنفرانس-تنها برنامه ما بهترین های ما برای تنظیم” Alabama athletics مدیر گرگ بایرن گفت در توییتر. “آنچه که به نظر می رسد مثل این است که به تعیین خواهد شد.”

بیشتر: نظر: پس از نامطلوب 24 ساعت در دانشگاه, ورزش, فوتبال, فصل است در دردسر بزرگ

بیشتر: بالا کالج فوتبال matchups ما نمی خواهد در سال 2020 پس از ده بزرگ تصمیم به رفتن به کنفرانس تنها

انواع سایبان های غیر همایش های حذف از لیگ تصمیم اغلب می تواند نقش مهمی در تعیین آرایش کالج فوتبال حذفی.

مدیر اجرایی حذفی, بیل, Hancock, گفت, آمریکا, امروز, ورزش روز پنج شنبه که کمیته انتخاب خواهد شد با استفاده از همین پروتکل برای تعیین ملی نیمه نهایی و جدید سال و شش کاسه حتی اگر تیم بازی کمتر از بازی در طول یک استاندارد فصل به طور منظم و یا تنها در صورت کنفرانس مخالفان.

“اساسی ترین ماموریت این کمیته تغییر نکرده است: انتخاب بهترین چهار تیم بر اساس پروتکل” هنکاک گفت.

“این است که چرا این کمیته 13 کارشناسان فوتبال. خود را وظیفه خود را وظیفه است برای انتخاب بهترین چهار تیم بر بازی در این زمینه و برنامه های این همایش ایجاد.”

Pac-12 شده بود بحث در مورد سناریوهای متعدد برای این فصل آینده یک فرد آشنا با لیگ ایران گفت: ایالات متحده آمریکا امروز, ورزش روز پنج شنبه از جمله احتمال این که این فصل خواهد بود با تاخیر و یا حتی نقل مکان کرد و به بهار.

در آن بیانیه این کنفرانس گفت که جزئیات بیشتر در مورد کنفرانس-تنها برنامه اعلام خواهد شد در پایان ماه ژوئیه.

Pac-12 تصمیم در آمد زیر یک بعد از ظهر جلسه لیگ مدیر عامل گروه که متشکل از روسای دانشگاه ها و روسای دانشگاه از مدارس عضو.

“مدیر عامل گروه روشن ساخته است که آن را امیدوار به بازی فوتبال و دیگر سقوط ورزشی ارائه شده است که می توانید آن تامین سلامت و ایمنی نیازهای خود دانشجو-ورزشکاران و به دست آوردن مجوز مناسب از دولت محلی و مقامات بهداشت و درمان” بیانیه ای گفت:.

سه باقی مانده اعضای این قدرت پنج هنوز به تصمیم می گیرید که چگونه به رویکرد این فصل. کمیساریای از 12 باب Bowlsby گفت: Des Moines, ثبت نام در روز پنج شنبه بود که هیچ آینده اعلام از این کنفرانس است.

یک مقام رسمی در ACC گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی است که لیگ مورد بحث و بررسی بازی کنفرانس-فقط بازی و در حالی که این مذاکرات تا به حال شده است در حال انجام ده بزرگ بیانیه روز پنج شنبه باید جلوتر حرکت ACC جدول زمانی برای تصمیم گیری.

در بیانیه منتشر شده در جمعه, ACC گفت: آن را یک تصمیم گیری در مورد 2020 فصل در پایان ماه ژوئیه.

“همانطور که ما همچنان به کار در بهترین مسیر ممکن است به جلو برای بازگشت از رقابت ما را به انجام این کار در راه است که مناسب همزمان با دانشگاه های ما’ علمی ماموریت های” کمیسر جان Swofford گفت. “در طول چند ماه گذشته ما کنفرانس آماده متعدد سناریوهای مربوط به سقوط دو و میدانی فصل است.”

SEC “ادامه خواهد داد تا به طور منظم ملاقات با دانشگاه ما رهبران در هفته های آینده هدایت مشاوران پزشکی را مهم تصمیم گیری های لازم برای تعیین بهترین مسیر رو به جلو مربوط به SEC سقوط ورزش” کمیسر گرگ سنکی در بیانیه ای گفت.

“ما می دانیم که چالش های پیش رو و می دانم که به خوبی از ما دانشجو-ورزشکاران و مربیان و کارکنان و طرفداران باقی می ماند و باید در خط مقدم از کسانی که تصمیم گیری.”

به عنوان با ده Pac-12 اطلاعیه آمده تحت این نکته که بازی ها را در این پاییز که نامشخص باقی مانده است با توجه به ادامه گسترش COVID-19 و تعداد مثبت آزمون در حال حاضر دیده می شود در برنامه های FBS.

NCAA ورزشکاران مجاز به بازگشت به دانشگاه ابتدا در ژوئن 1 و مشارکت داوطلبانه در فعالیت های تیم. بسیاری از FBS ادارات دو و میدانی و فوتبال برنامه باید پس از تجربه تعداد زیادی از تست مثبت برای COVID-19 از جمله کلمسون, LSU و تگزاس. مثبت آزمایش شامل ورزشکاران و مربیان از تمام ورزش ها و نه فقط فوتبال.

شیوع منجر چندین برنامه به جدول تیم تمرینات. ایالتی اوهایو و کارولینای شمالی قرار می گیرد فعالیت های تیم در انتظار روز چهارشنبه با UNC اعلام شد تعلیق تمرینات پس از 37 ورزشکاران آزمایش مثبت در میان 429 coronavirus آزمون.

در رابطه با ده حرکت Pac-12 تصمیم می افزاید: به رشد حس بدبینی در میان مربیان دو و میدانی مدیران دانشگاه و مدیران که در این فصل ممکن است اقدام به عنوان برنامه ریزی شده.

“من واقعا نگران است. سوال این است که از روز است. من بسیار نگران” Ohio State athletics مدیر ژن اسمیت گفت: در روز پنج شنبه. “من نمی توانم به اندازه کافی تکرار این واقعیت است که ما ممکن است بازی نمی کند. ما فقط ممکن است. و من فکر می کنم که مردم نیاز به درک که.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de