این COVID-19 همه گیر خواهد شد و تغییر کسب و کار جهانی چشم انداز به آن هسته است. سرمایه گذاران در حال تغییر توجه خود را از آنچه قبلا در نظر گرفته شد مهم — بخش های از قبیل املاک و مستغلات و گردشگری و مهمان نوازی — به آنچه که واقعا مهم است: سلامت انسان است.

این بیماری همه گیر به وضوح ارائه خواهد شد افزایش فوق العاده ای به زیست فناوری و زیستی-صنایع پزشکی با تاکید خاص بر طب پیشگیری. به تازگی برای مثال سرمایه گذاری-بودجه دور از بیش از 1 میلیارد دلار در هر (قوس مبادرت همکاران و Qiming مبادرت همکاران) نهایی شد. شماری از شرکت های زیست فناوری بسته قابل ملاحظه بودجه دور (به عنوان مثال Mabwell بیوتکنولوژی اخیر $278.5 میلیون سری یک تزریق iTeos درمان های اخیر 125 میلیون دلار سری B2 تامین مالی Affinivax اخیر $120 میلیون سری B, دور, در میان دیگران).

بر این اساس انتظار می رود یک افزایش چشمگیر در حجم سرمایه گذاری برای رفتن به بهداشت عمومی و طب پیشگیری به طور خاص از جمله تشخیصی و پیش آگهی فن آوری. پول نیز خواهد شد اختصاص داده شده برای تشخیص و خنثی سازی از بیماری های پیش از خود پاتولوژیک پیشرفت. همه از این بودجه است و یکی از عمده هدف: برای تقویت عملکرد سیستم ایمنی بدن انسان.

ترویج زندگی سالم در همه اشکال آن: فیزیکی; روانی و مالی

ما frontier تکنولوژی متمرکز کنسرسیوم دانش عمیق, گروهی, درک مقیاس و دامنه مترقی بهداشت و درمان و طول عمر صنعت و از آنچه “طول عمر” در واقع به معنی در عمل است. به طور خاص, به جای تمرکز به طور انحصاری در آنچه می توان به عنوان هسته geroscience (R&D-مرحله درمان متمرکز بر درمان نشانه یا علل ریشه بیولوژیکی پیری) ما چارچوب شامل مربوطه دیگر بخش ها اعم از پزشکی به تکنولوژیکی و مالی. در نظر ما طول عمر صنعت شامل هر چیزی را ترویج زندگی سالم در همه اشکال آن: فیزیکی; روانی و مالی.

بخوانید: چرا ویروس سهام در حال رانندگی نوسانات بازار

از دیدگاه پزشکی یکی از بزرگترین عوامل بهینه سازی عملکرد سیستم ایمنی بدن انسان. شما می توانید زندگی طولانی اگر شما به درستی محافظت می شود از همه گیر تهدیدات. برای مثال supercentenarians — افرادی که زندگی حداقل 110 سال — دارای ویژگی های خاصی پرورش تقویت سیستم ایمنی بدن و در نتیجه خنثی کردن بیماری در اوایل زندگی خود و فعال کردن حفاظت بیشتر از میکروب ها و باکتری ها و ویروس ها.

برای پیشبرد چنین درک ما انتظار سرمایه گذاران برای اولویت بندی بخش های فرعی با بیشترین پتانسیل برای تخريبي تاثیر: دیجیتال سلامت; نشانگرهای طول عمر و به ویژه هوش مصنوعی برای بهداشت و درمان, مواد مخدر, کشف طب پیشگیری و طول عمر است که به عنوان یک اولویت مهم برای ما طول عمر متمرکز بر سرمایه گذاری صندوق طول عمر.سرمایه است.

افزایش ایمنی یکی از اساسی ترین راه برای بهبود سلامت در سالمندان, این گروه بیشتر در معرض خطر عفونت و آسیب شناسی و مرگ در بیماری های همه گیر. ضد بیماری همه گیر (سیستم ایمنی بدن بهینه سازی) استراتژی و روش برای به حداکثر رساندن سالم طول عمر به دست-در-دست — یکی دیگر از دلایل که چرا زمان همه گیر خواهد شد و منجر به افزایش طول عمر متمرکز بر سرمایه گذاری.

سلامت است و ثروت

COVID-19 خواهد تغییر شکل بیوتکنولوژی, طب پیشگیری, دقت, سلامت و طول عمر و تلاش های قابل توجه و تا حد زیادی راه مثبت است. یکی از اهداف ثانویه در پشت ایجاد دانش عمیق گروه جدید COVID-19 MedTech تجزیه و تحلیل آن-پلت فرم دقیقا این — اخذ عمیق تر و ملموس تر درک درستی از چگونگی گرایش بیوتکنولوژی سرمایه گذاری و توسعه صنعت به طور کلی تغییر و انطباق در پی جاری COVID بیماری همه گیر.

این پلت فرم طراحی شده است به عنوان یک بانک اطلاعاتی جامع از مناسب ترین اشخاص و فن آوری و تحولات در COVID-19 MedTech اکوسیستم — گرد پروفایل و تجسم شرکت, سازمان, دانشمندان و فن آوری در خط مقدم خنثی COVID-19 همه گیر و حصول اطمینان از سلامت و ایمنی افراد و ملل. این پلت فرم با هدف پوشش تمام بخش های عمده و مربوط به فعالیت های جهانی COVID-19 MedTech چشم انداز از علم به تکنولوژی R&D, درمان تشخیصی و واکسن توسعه و برنامه های عملی اتفاق می افتد در سطح جهان ارائه داده های خاص علمی و فن آوری بخش ها و مناطق جغرافیایی.

این COVID-19 همه گیر بیاورد سرمایه گذاری قابل توجه و تحولات به زیست فناوری و زیستی-صنایع پزشکی و همچنین به عنوان یک تغییر از درمان و بهداشت و درمان (که می تواند در عمل به عنوان “بیمار مراقبت”) نسبت به مراحل اولیه پیشگیری, تشخیص و ملموس علوم اطلاعات محور تقویت سیستم ایمنی بدن و فرمت سالم دوره از زندگی است. این روند به نوبه خود منجر به افزایش مالی جهانی رشد و ثبات با کاهش بار اقتصادی از بیماری های مربوط به سن و خنثی قابل توجهی خطرات پیری جمعیت به شمار سلامت, ثبات و نشاط اقتصاد ملی است.

قبلی ما ارزیابی از عمر صنعت رشد پیش بینی ارزش بازار دلار 27 تریلیون توسط 2026. در عین حال با توجه به تاثیر که COVID-19 ساخت در بیوتکنولوژی سرمایه گذاری ما این رقم را به عنوان بسیار بزرگتر است. COVID-19 رشد نرخ و حجم بیوتکنولوژی سرمایه گذاری به طور کلی و سرمایه گذاری در طب پیشگیری و دقت بهداشتی و سالم طول عمر در خاص است.

سلامت است و ثروت. این بیماری همه گیر است و باعث بسیاری از مردم به درک آنچه که واقعا در زندگی مهم و به نظر شخصی خود را به سلامت و طول عمر به عنوان با ارزش ترین دارایی کلاس از همه است.

دیمیتری Kaminskiy است که بنیانگذار دانش عمیق و موسس شریک طول عمر.سرمایه است. او همکاری نویسنده در طول عمر صنعت 1.0: تعریف بزرگترین و پیچیده ترین صنعت در تاریخ بشر

کیت Batz است شریک مدیریت از طول عمر.سرمایه و مدیر استراتژی و توسعه کسب و کار در دانش عمیق سرمایه گذاری.

بیشتر: همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد دانشگاه آکسفورد واکسن و دیگر تلاش برای ضرب و شتم coronavirus

به علاوه: خبر خوب برای آمریکایی: 70 جدید 60 (اما نه برای همه)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de